Manda Yuvası Filmi Nerede Çekildi Hangi Köyde Şehirde Geçiyor?

Komedi filmi Manda Yuvası nerede çekildi? Manda Yuvası filminin çekimleri hangi köyde, kasabada, şehirde, ilçede yapıldı? Çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 06 Eki 2018 00:28 Son Düzenlenme Tarihi : 06 Eki 2018 11:22

2014 yapımı Manda Yuvası filmi, televizyonda ekrana gelmeye devam ediyor. Genelde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Manda Yuvası'nın çekimleri nerede yapıldı? İlyas İlbey'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği Manda Yuvası filmi hangi köyde çekildi, çekimlerin yapıldığı şehir, ilçe, kasaba neresi? İşte detaylar...

manda yuvası nerede çekildi hangi köyde geçiyor

Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda İlyas İlbey'in yanı sıra Seray Sever, Eylem Şenkal, Kemal Kocatürk, Sefa Tanoğlu, Kadir Çöpdemir, Yasemin Yalçın, Kemal Kuruçay, Hidayet Erinç, Ferdi Akarnur, Mazlum Çimen, Cahit Berkay, Wilco gibi isimler de bulunuyor. Sinemalarda toplam altı hafta vizyonda kalan bu film 61.458 seyirci tarafından izlenmiş ve totalde 614.546 Türk Lirası tutarında hasılat elde etmişti. Gişede beklenen başarıyı yakalayamasa da filmin televizyonda yayınlanması her seferinde kanalın yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Manda Yuvası filminin çekimleri çoğunlukla Kastamonu şehrinin Araç ilçesinde yer alan Çaykaşı Köyü'nde gerçekleştirildi. İstanbul ve Antalya illerinde de çekimlerin yapıldığı film doğal manzaraları ve köy sahneleriyle de büyük ilgi gördü. Manda Yuvası filminin konusu kısaca şu şekilde: Kastamonu'dan İstanbul'a göç eden Aşur, inşaat sektöründe küçük hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir insandır. Aldığı tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bu yüzden başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği işçilerle derde girmektedir. Bu yüzden hayatı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma planlarıyla da geçmektedir. Evde de karısıyla arası açık olan Aşur, yaşadığı bu şehirden bunaldığı anlarda Kastamonu'dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye gider. Yine bu ziyaretlerden birinde, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yine evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan kişinin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!