Manda Yuvası Filmi Nerede Çekildi Hangi Köyde Şehirde Geçiyor?

Komedi filmi Manda Yuvası nerede çekildi? Manda Yuvası filminin çekimleri hangi köyde, kasabada, şehirde, ilçede yapıldı? Çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 06 Eki 2018 00:28 Son Düzenlenme Tarihi : 06 Eki 2018 11:22

2014 yapımı Manda Yuvası filmi, televizyonda ekrana gelmeye devam ediyor. Genelde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Manda Yuvası'nın çekimleri nerede yapıldı? İlyas İlbey'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği Manda Yuvası filmi hangi köyde çekildi, çekimlerin yapıldığı şehir, ilçe, kasaba neresi? İşte detaylar...

manda yuvası nerede çekildi hangi köyde geçiyor

Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda İlyas İlbey'in yanı sıra Seray Sever, Eylem Şenkal, Kemal Kocatürk, Sefa Tanoğlu, Kadir Çöpdemir, Yasemin Yalçın, Kemal Kuruçay, Hidayet Erinç, Ferdi Akarnur, Mazlum Çimen, Cahit Berkay, Wilco gibi isimler de bulunuyor. Sinemalarda toplam altı hafta vizyonda kalan bu film 61.458 seyirci tarafından izlenmiş ve totalde 614.546 Türk Lirası tutarında hasılat elde etmişti. Gişede beklenen başarıyı yakalayamasa da filmin televizyonda yayınlanması her seferinde kanalın yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Manda Yuvası filminin çekimleri çoğunlukla Kastamonu şehrinin Araç ilçesinde yer alan Çaykaşı Köyü'nde gerçekleştirildi. İstanbul ve Antalya illerinde de çekimlerin yapıldığı film doğal manzaraları ve köy sahneleriyle de büyük ilgi gördü. Manda Yuvası filminin konusu kısaca şu şekilde: Kastamonu'dan İstanbul'a göç eden Aşur, inşaat sektöründe küçük hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir insandır. Aldığı tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bu yüzden başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği işçilerle derde girmektedir. Bu yüzden hayatı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma planlarıyla da geçmektedir. Evde de karısıyla arası açık olan Aşur, yaşadığı bu şehirden bunaldığı anlarda Kastamonu'dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye gider. Yine bu ziyaretlerden birinde, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yine evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan kişinin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!