Manda Yuvası Filmi Nerede Çekildi Hangi Köyde Şehirde Geçiyor?

Komedi filmi Manda Yuvası nerede çekildi? Manda Yuvası filminin çekimleri hangi köyde, kasabada, şehirde, ilçede yapıldı? Çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 06 Eki 2018 00:28 Son Düzenlenme Tarihi : 06 Eki 2018 11:22

2014 yapımı Manda Yuvası filmi, televizyonda ekrana gelmeye devam ediyor. Genelde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Manda Yuvası'nın çekimleri nerede yapıldı? İlyas İlbey'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği Manda Yuvası filmi hangi köyde çekildi, çekimlerin yapıldığı şehir, ilçe, kasaba neresi? İşte detaylar...

manda yuvası nerede çekildi hangi köyde geçiyor

Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda İlyas İlbey'in yanı sıra Seray Sever, Eylem Şenkal, Kemal Kocatürk, Sefa Tanoğlu, Kadir Çöpdemir, Yasemin Yalçın, Kemal Kuruçay, Hidayet Erinç, Ferdi Akarnur, Mazlum Çimen, Cahit Berkay, Wilco gibi isimler de bulunuyor. Sinemalarda toplam altı hafta vizyonda kalan bu film 61.458 seyirci tarafından izlenmiş ve totalde 614.546 Türk Lirası tutarında hasılat elde etmişti. Gişede beklenen başarıyı yakalayamasa da filmin televizyonda yayınlanması her seferinde kanalın yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Manda Yuvası filminin çekimleri çoğunlukla Kastamonu şehrinin Araç ilçesinde yer alan Çaykaşı Köyü'nde gerçekleştirildi. İstanbul ve Antalya illerinde de çekimlerin yapıldığı film doğal manzaraları ve köy sahneleriyle de büyük ilgi gördü. Manda Yuvası filminin konusu kısaca şu şekilde: Kastamonu'dan İstanbul'a göç eden Aşur, inşaat sektöründe küçük hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir insandır. Aldığı tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bu yüzden başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği işçilerle derde girmektedir. Bu yüzden hayatı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma planlarıyla da geçmektedir. Evde de karısıyla arası açık olan Aşur, yaşadığı bu şehirden bunaldığı anlarda Kastamonu'dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye gider. Yine bu ziyaretlerden birinde, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yine evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan kişinin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.
Mısır'da Anadolu Ajansı ve TRT'ye Erişim Engeli

Mısır'da Muhammed Mursi'nin vefatının ardından Anadolu Ajansı ve TRT'nin internet sitelerine girişler engellendi.

Gürkan Özgümüş NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nun haber kanalı NTV'nin deneyimli kameramanı Gürkan Özgümüş kanaldan ayrıldığını açıkladı.

ÖZEL HABER
Kimse Bilmez Reytingleri

ATV dizisi Kimse Bilmez reytingleri nasıl, ne kadar izlendi? Kimse Bilmez reyting sonuçları, rating karnesi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

Kamu Bankaları İktidara Yakın Gazetelere Ne Kadar Reklam Verdi?

Devlet yönetimindeki kamu bankaları AK Parti iktidarına yakın gazetelere ne kadar reklam verdi?

2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!