Bizim Hikaye Emre Gerçek Adı Kiraz'ın Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Kiraz'ın hoşlandığı erkek çocuk kimdir? Bizim Hikaye Emre gerçek adı, asıl ismi, Kiraz'ın sevgilisi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 06 Eki 2018 00:44 Son Düzenlenme Tarihi : 06 Eki 2018 11:21

Bizim Hikaye dizisinde ilk kez 40. bölümde karşımıza çıkan ve 41. bölümde yolu Kiraz'la kesişen Emre karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Emre gerçek ismi, asıl adı nedir? Kiraz'ın sevgilisi olarak izlediğimiz bu role can veren genç erkek oyuncuya dair detaylar...

bizim hikaye emre gerçek adı kirazın sevgilisi kimdir kaç yaşında

40. bölümde Barış'ın çalıştığı sağlık ocağına ilaçları çalmaya gelen ve bu yüzden Barış'la bir tartışma yaşayan Emre'nin daha sonra 41. bölümde Filiz'in ortak dükkan açtığı kadınlardan birisinin oğlu olduğu ortaya çıkıyor. Dükkan açılışında ise Filiz'in kardeşi Kiraz ile Emre karşı karşıya geliyor ve minik kızımız ilk görüşte Emre'den hoşlanıyor. Ama genç erkek, minik kız kadar masum bir davranış sergileyecek gibi görünmüyor. Kiraz ondan etkilendiği için yaşını büyük gösteriyor ve çeşitli yalanlar da söylüyor.

Dizide bu karaktere genç oyuncu Emir Taha Sarı can veriyor.  Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin konusu şu şekilde:

Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış; en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!