Bizim Hikaye Emre Gerçek Adı Kiraz'ın Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Kiraz'ın hoşlandığı erkek çocuk kimdir? Bizim Hikaye Emre gerçek adı, asıl ismi, Kiraz'ın sevgilisi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 06 Eki 2018 00:44 Son Düzenlenme Tarihi : 06 Eki 2018 11:21

Bizim Hikaye dizisinde ilk kez 40. bölümde karşımıza çıkan ve 41. bölümde yolu Kiraz'la kesişen Emre karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Emre gerçek ismi, asıl adı nedir? Kiraz'ın sevgilisi olarak izlediğimiz bu role can veren genç erkek oyuncuya dair detaylar...

bizim hikaye emre gerçek adı kirazın sevgilisi kimdir kaç yaşında

40. bölümde Barış'ın çalıştığı sağlık ocağına ilaçları çalmaya gelen ve bu yüzden Barış'la bir tartışma yaşayan Emre'nin daha sonra 41. bölümde Filiz'in ortak dükkan açtığı kadınlardan birisinin oğlu olduğu ortaya çıkıyor. Dükkan açılışında ise Filiz'in kardeşi Kiraz ile Emre karşı karşıya geliyor ve minik kızımız ilk görüşte Emre'den hoşlanıyor. Ama genç erkek, minik kız kadar masum bir davranış sergileyecek gibi görünmüyor. Kiraz ondan etkilendiği için yaşını büyük gösteriyor ve çeşitli yalanlar da söylüyor.

Dizide bu karaktere genç oyuncu Emir Taha Sarı can veriyor.  Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin konusu şu şekilde:

Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış; en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!