Elimi Bırakma Kadir Gerçek Adı Kimdir - Kenan Acar

TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma'da Kadir kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Elimi Bırakma Kadir gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 16:34 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:40

Pazar günleri yeni bölümleriyle TRT 1'de izleyenlerle buluşan ekranların başarılı dram dizisi Elimi Bırakma'nın yeni karakterlerinden Kadir kimdir? Elimi Bırakma dizisi Kadir gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

elimi bırakma kadir gerçek adı kimdir

Üs Yapım imzasıyla bu sezon seyirciyle buluşmaya başlayan Elimi Bırakma güçlü hikayesi ve başarılı reyting performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TRT'nin pazar günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler Yeniay, Cemre Gümeli, Emre Bey ve Batuhan Ekşi gibi isimlerin bulunduğu diziye son olarak Kenan Acar da dahil oldu.  Aile ilişkilerinin etkili bir dille ekrana aktarıldığı dizinin ekibine son olarak Kenan Acar katıldı. 6 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen Kenan Acar İzmir'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İşletme bölümünde lisans eğitimini alan genç oyuncu Amerika'da New York State Üniversitesi'nde de eğitim aldı. Daha sonra yine ABD'de Stella Adler Oyunculuk Stüdyosu'nda ilk oyunculuk tecrübelerini deneyimleyen isim 2014 yılında Medcezir dizisinde Murat rolünü canlandırdı. Daha sonra Show TV'deki Cesur Yürek dizisinde ve Gamsız Hayat adlı projede boy gösterdi. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Meryem dizisinde Güçlü'yü canlandıran Kenan Acar artık yoluna Elimi Bırakma dizisinde devam edecek.
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!