Elimi Bırakma Kadir Gerçek Adı Kimdir - Kenan Acar

TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma'da Kadir kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Elimi Bırakma Kadir gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 16:34 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:40

Pazar günleri yeni bölümleriyle TRT 1'de izleyenlerle buluşan ekranların başarılı dram dizisi Elimi Bırakma'nın yeni karakterlerinden Kadir kimdir? Elimi Bırakma dizisi Kadir gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

elimi bırakma kadir gerçek adı kimdir

Üs Yapım imzasıyla bu sezon seyirciyle buluşmaya başlayan Elimi Bırakma güçlü hikayesi ve başarılı reyting performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TRT'nin pazar günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler Yeniay, Cemre Gümeli, Emre Bey ve Batuhan Ekşi gibi isimlerin bulunduğu diziye son olarak Kenan Acar da dahil oldu.  Aile ilişkilerinin etkili bir dille ekrana aktarıldığı dizinin ekibine son olarak Kenan Acar katıldı. 6 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen Kenan Acar İzmir'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İşletme bölümünde lisans eğitimini alan genç oyuncu Amerika'da New York State Üniversitesi'nde de eğitim aldı. Daha sonra yine ABD'de Stella Adler Oyunculuk Stüdyosu'nda ilk oyunculuk tecrübelerini deneyimleyen isim 2014 yılında Medcezir dizisinde Murat rolünü canlandırdı. Daha sonra Show TV'deki Cesur Yürek dizisinde ve Gamsız Hayat adlı projede boy gösterdi. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Meryem dizisinde Güçlü'yü canlandıran Kenan Acar artık yoluna Elimi Bırakma dizisinde devam edecek.
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!