Savaşçı Dizisi Karon Gerçek Adı Terörist Kimdir Hangi Oyuncu?

FOX TV'nin askeri dizisi Savaşçı'da Terörist Karon kimdir, hangi oyuncu karakteri oynuyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 16:44 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:40

3. sezonu ile 7 Ekim 2018 Pazar akşamı ekrana dönmeye hazırlanan Savaşçı dizisinin yeni karakterlerinden biri olan uluslararası üst düzey terörist Karon kimdir? Dizide bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri, kaç yaşında, nereli? İşte bütün detaylar...

savaşçı dizisi karon gerçek adı kimdir terörist

Dünyanın en zor şartlarına rağmen görevlerini başarıyla sürdürmeye çalışan ve her türlü güçlüğe katlanan, vatanları için işlerine kendilerini adayan kahramanların öyküsünü seyirciyle buluşturan Savaşçı dizisi yeni sezonda kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendirdi. Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Berk Oktay, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Fırat Albayram, Gaye Turgut Evin, Doğan Bayraktar ve Ali Tarık Fındık gibi isimlerin olduğu dizide bu sezondan itibaren uluslararası her güce hizmet eden ve üst düzey bir terörist olan Karon karakterini de izlemeye başlayacakğız. Limon Film imzalı dizide Karon'un kadroya dahil olmasıyla beraber gerilim bir nebze daha yükselecek ve işler iyice karışacak. Dizide bu rolü tecrübeli oyuncu Murat Han canlandırıyor. 1 Mayıs 1975 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Murat Han şu anda 43 yaşında. 2007'den bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren başarılı oyuncu, 2007 senesinde Mutluluk filminde gösterdiği performans ile Altın Portakal Ödülleri'nde en iyi oyuncu dalında ödül almayı başarmıştı. İlk filmiyle böyle bir başarı yakaladıktan sonra pek çok projede görev alan ünlü oyuncu daha sonra Nurgül Yeşilçay'la Vicdan filminde rol aldı. Murat Han'ın daha önce rol aldığı diziler arasında Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim ve Evlat Kokusu gibi yapımlar bulunuyor.
TRT'de Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı?

TRT'deki personel sayısı son 16 senede ne kadar azaldı?

Woman TV: Türkiye'nin Kadın Kanalı

Türkiye'nin yeni kadın kanalı Woman TV yakında yayına başlıyor. Woman TV hangi frekansta, kaçıncı kanalda yayın yapıyor?

Umut Sevdi Haber Global'den Ayrıldı

Haber Global TV'de bir ayrılık daha yaşandı. Umut Sevdi'nin kanaldan ayrıldığı öğrenildi.

Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.

Yasak Elma Dündar Gerçek Adı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Dündar kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Yasak Elma Dündar gerçek adı asıl ismi nereli?

Fenerbahçe Erzurumspor Maçı Nasıl İzlenir?

17.12.2018 tarihli Fenerbahçe Erzurumspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? FB Erzurumspor maçı nasıl izlenir, hangi uyduda, frekansta?

Beşiktaş Trabzonspor Maçı Nasıl İzlenir?

16.12.2018 tarihli Beşiktaş Trabzonspor maçı nasıl izlenir? BJK TS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta?

TRT 2 Yakında Yayına Başlıyor

İkinci 100 günlük eylem planında TRT 2, TRT Arapça ve TRT Belgesel kanalları ile ilgili hedefler de yayınlandı.

Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!