Savaşçı Dizisi Karon Gerçek Adı Terörist Kimdir Hangi Oyuncu?

FOX TV'nin askeri dizisi Savaşçı'da Terörist Karon kimdir, hangi oyuncu karakteri oynuyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 16:44 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:40

3. sezonu ile 7 Ekim 2018 Pazar akşamı ekrana dönmeye hazırlanan Savaşçı dizisinin yeni karakterlerinden biri olan uluslararası üst düzey terörist Karon kimdir? Dizide bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri, kaç yaşında, nereli? İşte bütün detaylar...

savaşçı dizisi karon gerçek adı kimdir terörist

Dünyanın en zor şartlarına rağmen görevlerini başarıyla sürdürmeye çalışan ve her türlü güçlüğe katlanan, vatanları için işlerine kendilerini adayan kahramanların öyküsünü seyirciyle buluşturan Savaşçı dizisi yeni sezonda kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendirdi. Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Berk Oktay, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Fırat Albayram, Gaye Turgut Evin, Doğan Bayraktar ve Ali Tarık Fındık gibi isimlerin olduğu dizide bu sezondan itibaren uluslararası her güce hizmet eden ve üst düzey bir terörist olan Karon karakterini de izlemeye başlayacakğız. Limon Film imzalı dizide Karon'un kadroya dahil olmasıyla beraber gerilim bir nebze daha yükselecek ve işler iyice karışacak. Dizide bu rolü tecrübeli oyuncu Murat Han canlandırıyor. 1 Mayıs 1975 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Murat Han şu anda 43 yaşında. 2007'den bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren başarılı oyuncu, 2007 senesinde Mutluluk filminde gösterdiği performans ile Altın Portakal Ödülleri'nde en iyi oyuncu dalında ödül almayı başarmıştı. İlk filmiyle böyle bir başarı yakaladıktan sonra pek çok projede görev alan ünlü oyuncu daha sonra Nurgül Yeşilçay'la Vicdan filminde rol aldı. Murat Han'ın daha önce rol aldığı diziler arasında Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim ve Evlat Kokusu gibi yapımlar bulunuyor.
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!