Savaşçı Dizisi Karon Gerçek Adı Terörist Kimdir Hangi Oyuncu?

FOX TV'nin askeri dizisi Savaşçı'da Terörist Karon kimdir, hangi oyuncu karakteri oynuyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 16:44 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:40

3. sezonu ile 7 Ekim 2018 Pazar akşamı ekrana dönmeye hazırlanan Savaşçı dizisinin yeni karakterlerinden biri olan uluslararası üst düzey terörist Karon kimdir? Dizide bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Savaşçı dizisi Karon gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri, kaç yaşında, nereli? İşte bütün detaylar...

savaşçı dizisi karon gerçek adı kimdir terörist

Dünyanın en zor şartlarına rağmen görevlerini başarıyla sürdürmeye çalışan ve her türlü güçlüğe katlanan, vatanları için işlerine kendilerini adayan kahramanların öyküsünü seyirciyle buluşturan Savaşçı dizisi yeni sezonda kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendirdi. Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Berk Oktay, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Fırat Albayram, Gaye Turgut Evin, Doğan Bayraktar ve Ali Tarık Fındık gibi isimlerin olduğu dizide bu sezondan itibaren uluslararası her güce hizmet eden ve üst düzey bir terörist olan Karon karakterini de izlemeye başlayacakğız. Limon Film imzalı dizide Karon'un kadroya dahil olmasıyla beraber gerilim bir nebze daha yükselecek ve işler iyice karışacak. Dizide bu rolü tecrübeli oyuncu Murat Han canlandırıyor. 1 Mayıs 1975 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Murat Han şu anda 43 yaşında. 2007'den bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren başarılı oyuncu, 2007 senesinde Mutluluk filminde gösterdiği performans ile Altın Portakal Ödülleri'nde en iyi oyuncu dalında ödül almayı başarmıştı. İlk filmiyle böyle bir başarı yakaladıktan sonra pek çok projede görev alan ünlü oyuncu daha sonra Nurgül Yeşilçay'la Vicdan filminde rol aldı. Murat Han'ın daha önce rol aldığı diziler arasında Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim ve Evlat Kokusu gibi yapımlar bulunuyor.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!