Savaşçı Dizisi Lazar Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Kim Oynuyor?

Savaşçı dizisinde terörist Karon'un yardımcısı Lazar kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek ismi, asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 17:26 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:41

FOX TV'de Limon Film imzasıyla pazar akşamları seyirciyle buluşan Savaşçı dizisinde Karon'un sağ kolu, tetikçisi, yardımcısı olarak izlediğimiz Lazar karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek adı, asıl ismi nedir, kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

savaşçı dizisi lazar gerçek adı asıl ismi kimdir

Başrolde Berk Oktay, Murat Serezli, Fırat Albayram, Sarp Levendoğlu, Uğur Biçer, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Doğan Bayraktar, Ali Tarık Fındık, Gaye Turgut Evin gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi üçüncü sezonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin yeni sezonunda pek çok yeni karakter de ekibe dahil oldu. Bordo berelilerin öyküsünü ekrana taşıyan Savaşçı dizisinin yapımcılığını Limon Film'in sahibi Hayri Aslan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, hikayesini ise Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı Savaşçı'da dikkat çeken karakterlerden birisi de Lazar. Dizide üst düzey terörist Karon'un tetikçisi olarak izleyeceğimiz bu karakter, yeni sezonda işlerin seyrini değiştirecek kişiler arasında bulunuyor.  Bu rolü Doruk Şengezer canlandırıyor. 26 Ocak 1983 senesinde Bursa'da dünyaya gelen Şengezer şu an 35 yaşında. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan Şengezer daha önce Nefes Vatan Sağolsun ve Sakarya Fırat gibi askeri projelerde de rol almıştı. Ünlü oyuncunun oynadığı diğer yapımlar arasında Gurbet Kuşları, Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu gibi projeler bulunuyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!