Savaşçı Dizisi Lazar Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Kim Oynuyor?

Savaşçı dizisinde terörist Karon'un yardımcısı Lazar kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek ismi, asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 17:26 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:41

FOX TV'de Limon Film imzasıyla pazar akşamları seyirciyle buluşan Savaşçı dizisinde Karon'un sağ kolu, tetikçisi, yardımcısı olarak izlediğimiz Lazar karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek adı, asıl ismi nedir, kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

savaşçı dizisi lazar gerçek adı asıl ismi kimdir

Başrolde Berk Oktay, Murat Serezli, Fırat Albayram, Sarp Levendoğlu, Uğur Biçer, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Doğan Bayraktar, Ali Tarık Fındık, Gaye Turgut Evin gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi üçüncü sezonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin yeni sezonunda pek çok yeni karakter de ekibe dahil oldu. Bordo berelilerin öyküsünü ekrana taşıyan Savaşçı dizisinin yapımcılığını Limon Film'in sahibi Hayri Aslan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, hikayesini ise Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı Savaşçı'da dikkat çeken karakterlerden birisi de Lazar. Dizide üst düzey terörist Karon'un tetikçisi olarak izleyeceğimiz bu karakter, yeni sezonda işlerin seyrini değiştirecek kişiler arasında bulunuyor.  Bu rolü Doruk Şengezer canlandırıyor. 26 Ocak 1983 senesinde Bursa'da dünyaya gelen Şengezer şu an 35 yaşında. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan Şengezer daha önce Nefes Vatan Sağolsun ve Sakarya Fırat gibi askeri projelerde de rol almıştı. Ünlü oyuncunun oynadığı diğer yapımlar arasında Gurbet Kuşları, Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu gibi projeler bulunuyor.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!