Savaşçı Dizisi Lazar Gerçek İsmi Hangi Oyuncu Kim Oynuyor?

Savaşçı dizisinde terörist Karon'un yardımcısı Lazar kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek ismi, asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 17:26 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:41

FOX TV'de Limon Film imzasıyla pazar akşamları seyirciyle buluşan Savaşçı dizisinde Karon'un sağ kolu, tetikçisi, yardımcısı olarak izlediğimiz Lazar karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Savaşçı dizisi Lazar gerçek adı, asıl ismi nedir, kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

savaşçı dizisi lazar gerçek adı asıl ismi kimdir

Başrolde Berk Oktay, Murat Serezli, Fırat Albayram, Sarp Levendoğlu, Uğur Biçer, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Doğan Bayraktar, Ali Tarık Fındık, Gaye Turgut Evin gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisi üçüncü sezonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin yeni sezonunda pek çok yeni karakter de ekibe dahil oldu. Bordo berelilerin öyküsünü ekrana taşıyan Savaşçı dizisinin yapımcılığını Limon Film'in sahibi Hayri Aslan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, hikayesini ise Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı Savaşçı'da dikkat çeken karakterlerden birisi de Lazar. Dizide üst düzey terörist Karon'un tetikçisi olarak izleyeceğimiz bu karakter, yeni sezonda işlerin seyrini değiştirecek kişiler arasında bulunuyor.  Bu rolü Doruk Şengezer canlandırıyor. 26 Ocak 1983 senesinde Bursa'da dünyaya gelen Şengezer şu an 35 yaşında. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan Şengezer daha önce Nefes Vatan Sağolsun ve Sakarya Fırat gibi askeri projelerde de rol almıştı. Ünlü oyuncunun oynadığı diğer yapımlar arasında Gurbet Kuşları, Yüreğine Sor ve Kadın İşi Banka Soygunu gibi projeler bulunuyor.
Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?

Can Kırıkları Zeynep Gerçek Adı Savcı Kerem'in Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Zeynep kimdir? Savcı Kerem'in karısı eşi rolünü hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları dizisi Zeynep gerçek adı asıl ismi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!