Bir Litre Gözyaşı Oyuncuları Kimdir Gerçek Adı Asıl İsmi

1 Litre Gözyaşı oyuncuları kimdir, hangi oyuncu hangi rolde? Bir Litre Gözyaşı Figen Muzaffer Elif Suna Mahir Cihan Eda Deniz gerçek adı.


Haber Tarihi : 07 Eki 2018 18:09 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Eki 2018 18:41

Kanal D'de ilk bölümüyle 7 Ekim 2018 Pazar akşamı seyirciye merhaba diyen Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncuları kimdir, dizinin oyuncu kadrosunda yer alan kadın ve erkek ünlü sanatçılar kimlerdir, hangi oyuncu hangi rolü canlandırıyor? Dizideki karakterlerin özellikleri, gerçek ismi, asıl adı ve daha birçok detaya aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Hangi karakterin kaç yaşında olduğu bilgisi de listemizde yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Cihan Kimdir?

bir litre gözyaşı cihan kimdir kaç yaşında kızı kardeşi sevgilisi

Cihan Yürekli karakterine genç ve güzel oyuncu Miray Daner can veriyor. Yürekli ailesinin en büyük çocuğu… 18 yaşında, oldukça güzel, sevimli, yaşam enerjisi yüksek bir kız. Her zaman yaşıtlarından bir adım önde, mantıklı, ayakları yere basan yapısıyla ailenin parlak, sorumluluk sahibi, güvenilen çocuğu olmuş. Arkadaşları tarafından da sevilen, kollanan, sosyal yönü kuvvetli biri… Olaylara pozitif yaklaşan, hedeflediği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve oldukça başarılı bir genç… Gelecek vadediyor.

Bir Litre Gözyaşı Figen Gerçek Adı

bir litre gözyaşı figen gerçek adı cihanın annesi muzafferin karısı kimdir

Dizide bu karaktere başarılı oyuncu Sanem Çelik can veriyor. Cihan’ın annesi… 40 yaşında, hala güzelliğiyle dikkat çeken, her şeye yetişmeye çalışan, enerjik bir kadın… Her zaman kendi tercihlerini yaşamış, bu uğurda gereken bedelleri ödemiş ama bundan hiçbir zaman pişman olmamış biri… Güçlü bir kadın, kolay kolay kimseye eyvallah etmiyor. El attığı her işte başarılı olan, mücadeleci bir karakter… Sahip olduğu dört çocuğa, iş hayatında zaman zaman tökezleyen kocasına, evinin idaresine, sağlık görevlisi olarak yaptığı işe, her şeye yetişmeyi başarıyor. En önemlisi bunları sevgiyle yapıyor.  Bir Litre Gözyaşı Dizisi Muzaffer'i Hangi Oyuncu Oynuyor?

bir litre gözyaşı muzaffer kimdir figenin kocası cihanın babası gerçek ismi

Muzaffer Yürekli rolünü Tolga Tekin canlandırıyor. Cihan’ın babası, 42 yaşında… Sevecen, iyi niyetli, yumuşak huylu ve muzip bir adam… Karısına aşık; kendini onunla bulmuş, daha doğrusu kendini Figen’in akışına bırakmış biri... Gençlik yıllarında savrulmaya müsait bir karakterken Figen’le tanışması hayatının dönüm noktası olmuş. Karısına duyduğu aşk, güven ve teslimiyetle iyi bir aile babasına dönüşmüş. Ailesi için yapamayacağı şey yok.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Elif Gerçek İsmi

bir litre gözyaşı elif gerçek ismi cihanın kız kardeşi kimdir kaç yaşında

Elif Yürekli rolünü Helin Kandemir canlandırıyor. 15 yaşında, Cihan’ın kız kardeşi… Cihan kadar yetenekli ya da başarılı değil… Evin en büyüğü ya da en küçüğü de değil… Bu dezavantajlar onu Yürekli ailesinin en yüksek sesli, en kendini göstermeye çalışan ve en huysuz ferdi haline getirmiş. Her fırsatta sorumluluklarından kaçan, hayatın tadını çıkarmaya odaklı yaşayan bir kız… Cin gibi zeki fakat okul, dersler umurunda değil… Zekasını işine gelecek alanlarda kullanmayı tercih ediyor.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Deniz Kimdir?

bir litre gözyaşı deniz kimdir cihanın erkek kardeşi muzafferin figenin oğlu gerçek adı

1 Litre Gözyaşı adlı dizide Deniz Yürekli'yi ise genç oyuncu Görkem Mete Demir oynuyor. 12 yaşında, Cihan’ın erkek kardeşi, ailenin tek oğlu… Ergenliğe adım atmak üzere olan, aklı bir karış havada, kendi halinde bir çocuk… Dersleri son derece kötü ama hiç umrunda değil… Bütün hayatı futbol, futbolcular ve bilgisayar oyunları… Neredeyse ilgilendiği başka hiçbir şey yok.

Bir Litre Gözyaşı Eda Gerçek Adı

bir litre gözyaşı eda kimdir hangi oyuncu kaç yaşında

Eda'yı minik oyuncu Revna Çolak oynuyor. 5 yaşında… Cihan’ın küçük kız kardeşi… Herkes tarafından fazlasıyla sevilen, ilgi gören, evin sevimli miniği… Yuvaya gidiyor.

Bir Litre Gözyaşı Mahir Gerçek İsmi

bir litre gözyaşı mahir gerçek ismi cihanın sevgilisi erkek arkadaşı kimdir

Dizide Cihan'ın sevgilisi olarak izleyeceğimiz Mahir Yetkin karakterini genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu canlandırıyor. 19 yaşında, Cihan’ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri... Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor.

Bir Litre Gözyaşı Suna Kimdir?

bir litre gözyaşı suna gerçek adı

Bu rolü Goncagül Sunar canlandırıyor. Figen (Sanem Çelik)’in en yakın ve iş arkadaşı Suna Aksu karakterine hayat verecek. Hayat dolu ve renkli bir karakter olan Suna, Figen’in en büyük destekçisi. 

Onur Bayram > Polat Bilgin

Erdal Bilingen > Cüneyt Yetkin

Güzin Özyer > Nur Sürer

Bir Litre Gözyaşı dizisinde kim kimdir, hangi oyuncu hangi karakteri oynuyor, karakterlerin annesi babası abisi ablası sevgilisi kız arkadaşı erkek arkadaşı karısı kocası hanımı beyi nişanlısı kankası dostu akrabası halası teyzesi amcası dedesi ananesi babaannesi komşusu okul arkadaşı kardeşi kuzeni patronu polis öğretmen hakim doktor avukat hemşire yönetici kimdir gerçek ismi asıl adı nedir?
Mısır'da Anadolu Ajansı ve TRT'ye Erişim Engeli

Mısır'da Muhammed Mursi'nin vefatının ardından Anadolu Ajansı ve TRT'nin internet sitelerine girişler engellendi.

Gürkan Özgümüş NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nun haber kanalı NTV'nin deneyimli kameramanı Gürkan Özgümüş kanaldan ayrıldığını açıkladı.

ÖZEL HABER
Kimse Bilmez Reytingleri

ATV dizisi Kimse Bilmez reytingleri nasıl, ne kadar izlendi? Kimse Bilmez reyting sonuçları, rating karnesi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

Kamu Bankaları İktidara Yakın Gazetelere Ne Kadar Reklam Verdi?

Devlet yönetimindeki kamu bankaları AK Parti iktidarına yakın gazetelere ne kadar reklam verdi?

2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!