Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Kimdir Hangi Dizilerde Oynadı?

Çukur dizisine 2. sezonda giren Ersoy karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Ersoy gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 08 Eki 2018 10:50 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eki 2018 12:07

Çukur dizisinde ikinci sezon itibarıyla ekibe katılan, Karakuzular'a çalışan Ersoy karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, bu karaktere hayat veren oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Çukur dizisi Ersoy gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Takım elbise ve kemik çerçeve gözlükleriyle dikkat çeken Ersoy kimdir? İşte detaylar...

çukur dizisi ersoy gerçek adı kimdir

Yeni sezonda kadrosunu yeni karakterler ve oyuncularla güçlendiren Çukur dizisinin ön plana çıkan karakterlerinden biri de Ersoy oldu. Çeto ve Mahsun ikilisinin önder olarak kabul edildiği Karakuzular çetesinin üst düzey isimlerinden biri olan bu karakter, Mahusn'la Çeto'nun sağ kolu olarak görev yapıyor. Takım elbiseli, şık görüntüsüyle karşımıza çıkan karaktere hayat veren oyuncuyu İçerde dizisinde ise Yaşar olarak izlemiştik.  Dizide bu role can veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tır. 8 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen ve şu an 32 yaşında olan Ak, daha önce Onur Ünlü imzasıyla ekranlara gelen Ben de Özledim, Kırık Kalpler Bankası ve Dudullu Postası gibi projelerde de karşımıza çıkmıştı. İçerde dizisinde can verdiği Yaşar rolü ile daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Ak'ın geçmişte rol aldığı yapımlar arasında Buğday, Anons, Nekro gibi projeler de bulunuyor. Diyarbakır'lı olan başarılı oyuncu eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştı. 
Avlu Dizisi Bade Gerçek Adı Trans Karakter Kimdir?

Avlu dizisinin yeni karakterlerinden Bade kimdir trans rolünü hangi oyuncu oynuyor? Avlu dizisi Bade gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında?

Gülperi Neslihan Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında?

Gülperi dizisinde Neslihan kimdir, hangi oyuncu bu karakteri oynuyor, kaç yaşında, nereli? Gülperi dizisi Neslihan gerçek adı asıl ismi.

Adını Sen Koy Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Günlük dizi Adını Sen Koy neden final yapıyor, niye bitirildi? Adını Sen Koy yayından kaldırıldı mı, bitti mi, sona erdi mi?

Bir Deli Rüzgar Bitti mi Neden Final Yapıyor Niye Yayından Kaldırıldı?

FOX TV'de yayınlanan Bir Deli Rüzgar bitti mi, yayından kalktı mı? Bir Deli Rüzgar neden final yapıyor, sona erdi mi, kaldırıldı mı?

ÖZEL HABER
Can Kırıkları Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? Can Kırıkları çekimleri hangi şehirde ilçede ilde yapılıyor?

VİDEO HABER
Yaşamayanlar Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar neden final yapıyor, yayından kaldırıldı mı? Yaşamayanlar niye bitti sona erdi, kaç bölüm sürdü?

Can Kırıkları Hangi Diziden Uyarlama Konusu Çalıntı mı Uyarlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Can Kırıkları hangi diziden uyarlama, orijinal adı nedir? Kore dizisinden mi uyarlandı, senaryosu çalıntı mı?

Koca Koca Yalanlar Hangi Güne Alındı Neden Gün Değiştirdi Niye Yok?

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar hangi güne alındı, yayın günü neden değişti, niye gün değiştirdi, niçin yok ve yayınlanmıyor?

Söz Dizisi Selim Gerçek Adı Kopuk Hayroviç Kimdir?

Söz dizisinde Bosna Hersekli Selim kimdir, Kopuk hangi oyuncu? Söz dizisi Selim gerçek adı, Selim Hayroviç asıl ismi Boşnak asker nereli?

TRT'den Serdar Karagöz'e Üst Düzey Görev

TRT World ve TRT Arabic'i bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Can Kırıkları Aysel Gerçek İsmi Cihan'ın Karısı Kimdir?

Can Kırıkları dizisi Cihan'ın karısı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Aysel gerçek adı, asıl ismi nedir, kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Hande Gerçek Adı Kadın Polis Kimdir?

Can Kırıkları dizisinde Hande Tekin kimdir, kadın narkotik polisi hangi oyuncu? Can Kırıkları Hande gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!