Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Kimdir Hangi Dizilerde Oynadı?

Çukur dizisine 2. sezonda giren Ersoy karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Ersoy gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 08 Eki 2018 10:50 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eki 2018 12:07

Çukur dizisinde ikinci sezon itibarıyla ekibe katılan, Karakuzular'a çalışan Ersoy karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, bu karaktere hayat veren oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Çukur dizisi Ersoy gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Takım elbise ve kemik çerçeve gözlükleriyle dikkat çeken Ersoy kimdir? İşte detaylar...

çukur dizisi ersoy gerçek adı kimdir

Yeni sezonda kadrosunu yeni karakterler ve oyuncularla güçlendiren Çukur dizisinin ön plana çıkan karakterlerinden biri de Ersoy oldu. Çeto ve Mahsun ikilisinin önder olarak kabul edildiği Karakuzular çetesinin üst düzey isimlerinden biri olan bu karakter, Mahusn'la Çeto'nun sağ kolu olarak görev yapıyor. Takım elbiseli, şık görüntüsüyle karşımıza çıkan karaktere hayat veren oyuncuyu İçerde dizisinde ise Yaşar olarak izlemiştik.  Dizide bu role can veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tır. 8 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen ve şu an 32 yaşında olan Ak, daha önce Onur Ünlü imzasıyla ekranlara gelen Ben de Özledim, Kırık Kalpler Bankası ve Dudullu Postası gibi projelerde de karşımıza çıkmıştı. İçerde dizisinde can verdiği Yaşar rolü ile daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Ak'ın geçmişte rol aldığı yapımlar arasında Buğday, Anons, Nekro gibi projeler de bulunuyor. Diyarbakır'lı olan başarılı oyuncu eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştı. 
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!