Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Kimdir Hangi Dizilerde Oynadı?

Çukur dizisine 2. sezonda giren Ersoy karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Ersoy gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 08 Eki 2018 10:50 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eki 2018 12:07

Çukur dizisinde ikinci sezon itibarıyla ekibe katılan, Karakuzular'a çalışan Ersoy karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, bu karaktere hayat veren oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Çukur dizisi Ersoy gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Takım elbise ve kemik çerçeve gözlükleriyle dikkat çeken Ersoy kimdir? İşte detaylar...

çukur dizisi ersoy gerçek adı kimdir

Yeni sezonda kadrosunu yeni karakterler ve oyuncularla güçlendiren Çukur dizisinin ön plana çıkan karakterlerinden biri de Ersoy oldu. Çeto ve Mahsun ikilisinin önder olarak kabul edildiği Karakuzular çetesinin üst düzey isimlerinden biri olan bu karakter, Mahusn'la Çeto'nun sağ kolu olarak görev yapıyor. Takım elbiseli, şık görüntüsüyle karşımıza çıkan karaktere hayat veren oyuncuyu İçerde dizisinde ise Yaşar olarak izlemiştik.  Dizide bu role can veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tır. 8 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen ve şu an 32 yaşında olan Ak, daha önce Onur Ünlü imzasıyla ekranlara gelen Ben de Özledim, Kırık Kalpler Bankası ve Dudullu Postası gibi projelerde de karşımıza çıkmıştı. İçerde dizisinde can verdiği Yaşar rolü ile daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Ak'ın geçmişte rol aldığı yapımlar arasında Buğday, Anons, Nekro gibi projeler de bulunuyor. Diyarbakır'lı olan başarılı oyuncu eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştı. 
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!