Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Kimdir Hangi Dizilerde Oynadı?

Çukur dizisine 2. sezonda giren Ersoy karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Ersoy gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 08 Eki 2018 10:50 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eki 2018 12:07

Çukur dizisinde ikinci sezon itibarıyla ekibe katılan, Karakuzular'a çalışan Ersoy karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, bu karaktere hayat veren oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Çukur dizisi Ersoy gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Takım elbise ve kemik çerçeve gözlükleriyle dikkat çeken Ersoy kimdir? İşte detaylar...

çukur dizisi ersoy gerçek adı kimdir

Yeni sezonda kadrosunu yeni karakterler ve oyuncularla güçlendiren Çukur dizisinin ön plana çıkan karakterlerinden biri de Ersoy oldu. Çeto ve Mahsun ikilisinin önder olarak kabul edildiği Karakuzular çetesinin üst düzey isimlerinden biri olan bu karakter, Mahusn'la Çeto'nun sağ kolu olarak görev yapıyor. Takım elbiseli, şık görüntüsüyle karşımıza çıkan karaktere hayat veren oyuncuyu İçerde dizisinde ise Yaşar olarak izlemiştik.  Dizide bu role can veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tır. 8 Şubat 1986 tarihinde dünyaya gelen ve şu an 32 yaşında olan Ak, daha önce Onur Ünlü imzasıyla ekranlara gelen Ben de Özledim, Kırık Kalpler Bankası ve Dudullu Postası gibi projelerde de karşımıza çıkmıştı. İçerde dizisinde can verdiği Yaşar rolü ile daha geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Ak'ın geçmişte rol aldığı yapımlar arasında Buğday, Anons, Nekro gibi projeler de bulunuyor. Diyarbakır'lı olan başarılı oyuncu eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almıştı. 
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!