Can Kırıkları Oyuncuları Kimdir Gerçek Adı Karakterler

Can Kırıkları oyuncuları kimdir, karakterleri hangi oyuncu oynuyor? Can Kırıkları Zeynep Hande Zeki Aysel Cihan Leyla Aslan gerçek adı ismi.


Haber Tarihi : 08 Eki 2018 11:52 Son Düzenlenme Tarihi : 08 Eki 2018 12:07

ATV'de 8 Ekim 2018 Pazartesi günü ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan Can Kırıkları dizisinde kim kimdir, hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? Can Kırıkları oyuncuları kimlerdir, hangi kadın ve erkek oyuncular dizide hangi karakterleri canlandırıyor, rollerin gerçek ismi, asıl adı nedir?

Can Kırıkları Leyla Gerçek Adı

can kırıkları leyla gerçek adı kimdir sevgilisi kocası

Doğan olarak da bilinen Leyla Akgün rolünü Hande Doğandemir canlandırıyor. ocuk Esirgeme Kurumu'nda büyümüş. 15-16 yaşlarındayken ailem diyebileceği tek kişi kardeşi gibi benimsediği Zeynep olmuş. Leyla'yla Zeynep arasındaki bu ilişki, Cihan Karadağ'ın genç yaşlarında hayatlarına girmesiyle bozulmuş. Günümüzde Leyla, zamanında ölümden dönmüş, hiçbir korkusu, kaygısı, endişesi olmayan, gözü kara bir polis. Onu yaşatan, bu denli güçlü yapan, komiser olmasını sağlayan ise Cihan'a olan kini ve intikam yemini. Yıllar sonra hayat, Leyla ile Zeynep'i bir kez daha bir araya getirecektir. Ne dost, ne düşman, birbirlerinin suç ortağı olacaklardır…

Can Kırıkları Aslan Kimdir?

can kırıkları aslan kimdir karısı amir polis komiser

Dizide Aslan Çetin rolünü Seçkin Özdemir oynuyor. İşkolik, kuralcı, mantıklı, akıllı, başarılı bir başkomiser. Leyla'nın amiri. Zeynep'in akademiden üst sınıfı. İş ilişkileri dışında Zeynep ve kocası Kerem'in aile dostları. Büyük bir organize suç şebekesinin kilit isimleri olan Haşmet Köprülü ve damadı Cihan Karadağ'ı yakalama derdinde. Leyla'nın Cihan Karadağ'la ilişkisi zaman zaman kafasını karıştırsa da ipuçları bulup, bu bilmeceyi çözüp, suçluları hapse tıkmaya çalışmaktan vazgeçmiyor.  Can Kırıkları Zeynep Gerçek İsmi

can kırıkları zeynep gerçek adı kadın polis kimdir

Zeynep İnan karakterine hayat veren kadın oyuncu Funda Eryiğit'tir. Baskıcı bir ailede büyümüş. Leyla'nın Cihan'la evliliğini yaptığı gece, onun da hayatı mahvoluyor. Hep Leyla'yı suçluyor. Yaşadıklarını yok saymış, polis okuluna gitmiş, komiser olmuş. Genç ve başarılı bir savcı olan Kerem ile evli. Yıllar sonra Leyla ile bir araya gelecek, suç ortağı olacaklardır.

Can Kırıkları Dizisinde Cihan'ı Kim Canlandırıyor? 

can kırıkları cihan kimdir hangi oyuncu kardeşi

Cihan Karadağ adlı karakteri Alican Yücesoy oynuyor. Evli, bir kız çocuk babası. Karizmatik, sert, güçlü ama geçmişine de bir o kadar takıntılı bir adam. Çocukluğu üvey baba eziyetiyle geçmiş. Sokaklarda, sert hayat koşullarıyla büyümüş. Hayatta kalmak için güçlü ve acımasız olmaya inanıyor. Kayınpederi Haşmet Köprülü'nün elini eteğini işlerden çekmesiyle iyice güçleniyor. Kardeşi Ercüment kıymetlisi. Onun yüzünden gelişen olaylar kayınpederi Haşmet Köprülü ile karşı karşıya getiriyor.

Can Kırıkları Savcı Kenan Gerçek Adı

can kırıkları kenan hangi oyuncu savcı gerçek adı

Kenan İnan rolünü Özgür Çevik canlandırıyor. Akıllı, başarılı, idealist bir savcı. Mesleki ve ahlaki idealistliği sebebiyle büyük iç çatışmalar yaşamasına rağmen karısına olan aşkı ağır basıyor.

Can Kırıkları Dizisi Hande Asıl İsmi

can kırıkları hande gerçek ismi aslanın sevgilisi hangi oyuncu kaç yaşında

Hande Tekin adlı karaktere can veren oyuncu Hazar Motan'dır. Anne babasını çocuk yaşta kaybetmiş. Yetimhaneden de kaçarak hayatını zorlaştırmış. Erkek çocuğu gibi büyümüştür. Önce Polis okuluna girmeyi başarmış, sonra narkotik şubede göreve başlamıştır. Polis hayatını çocukluğundan beri ona bakanlara borcunu ödeyerek geçirir. Ta ki Başkomiser Aslan'a aşık olana kadar…

Can Kırıkları Zeki Kimdir?

can kırıkları zeki kimdir zeko gerçek ismi

Zeki Sarı rolüne hayat veren erkek oyuncu ise Kemal Uçar'dır. Çevik, yakışıklı bir adam. Annesi, Zeko beş yaşındayken intihar eder. Zeko çok dürüst olan polis babasını içten içe suçlar. Bu yüzden ahlak anlayışı babasına tamamen zıt gelişir. Aslan ve Zeko mahallede birlikte büyürler. Kan kardeşi olurlar... Zeko, Aslan'ın Cihan'la savaşının şiddetlendiği noktada kan kardeşine yardım etmek ister. Ancak gelişen olaylar Zeko'yu çok zor bir karar almak durumunda bırakacaktır.

Can Kırıkları Aysel Hangi Oyuncu?

can kırıkları aysel kim oynuyor cihanın karısı

Aysel Karadağ rolünü Ecem Özkaya oynuyor. Cihan Karadağ'ın karısı. Bakımlı, güzel, akıllı, babasına düşkün ve güçlü bir kadın. Babasının karanlık dünyasını hiç bir zaman sorgulamamış, eleştirmemiş. Cihan'la tanışana kadar babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüş.

Haşmet Karadağ > Ali İpin

Behçet Sarı > Demir Karahan

Can kırıkları dizisinde kim kimdir, karakterlerin annesi babası abisi ablası kız kardeşi erkek kardeşi sevgilisi karısı kocası eşi hanımı beyi amcası dayısı halası nişanlısı kankası arkadaşı amiri patronu savcı komiser başkomiser polis bayan oyuncu sarışın esmer kumral kel uzun boylu kısa boylu iş arkadaşı gerçek ismi asıl adı nedir kayınpederi kayınçosu dayısı kayınvalidesi kaynanası kayınbabası kimdir gelin damat hangi oyuncu.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!