Aşk ve Mavi Yaman Gerçek Adı Fazıl'ın Oğlu Kimdir?

Aşk ve Mavi'de Emrah'ın yerine kim geldi? Aşk ve Mavi Yaman gerçek adı asıl ismi nedir Fazıl'ın oğlu kim canlandırıyor hangi oyuncu oynuyor?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 12:16 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:50

Aşk ve Mavi'de Emrah'ın canlandırdığı Ali karakterinin diziden ayrılmasıyla birlikte ana karakter boşluğunu dolduracak isim belli oldu. 75. bölümden itibaren karşımıza çıkacak olan Aşk ve Mavi Yaman karakteri kimdir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor, kaç yaşında? Aşk ve Mavi Yaman gerçek ismi, Fazıl Göreçki'nin oğlu asıl adı nedir, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

aşk ve mavi yaman gerçek adı fazılın oğlu kimdir

Fazıl'ın gayrimeşru oğlu olarak karşımıza çıkacak olan Yaman, Göreçki ailesinde köklü değişikliklerin meydana gelmesine sebep oalcak ve hikayede heyecanın artmasına katkı sağlayacak. Ali'nin ölümüyle birlikte bambaşka bir öyküye doğru evrilecek olan dizide Yaman'ın performansı son derece kilit rolde.

Dizide bu rolü şarkıcı ve oyuncu kimliğiyle tanınan Keremcem üstlendi. Böylesine güzel hikâyesi olan ve 2 sezon boyunca başarısını kanıtlamış bir yapımda yer alacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Keremcem, “Gelen tekliflerde seçici davrandığım için bir süredir uzak kaldığım ekranlara dönmek ve izleyicimle tekrar buluşacak olmak heyecan verici. Yaman karakterinin “Aşk ve Mavi’ye” yepyeni bir soluk katacağına inanıyorum” dedi.  Asıl adı Kerem Cem Dürük olan oyuncu 28 Aralık 1977 tarihinde Muğla'nın Milas ilçesinde dünyaya geldi. Şu an 41 yaşında olan Keremcem şarkıcılık deneyiminden daha çok oyunculuk performanslarıyla başarıyı yakaladı. İlk olarak 2005 senesinde TRT'deki televizyon filmi Kerem ile Aslı'da rol alan ve sonrasında Aşk Oyunu, İki Yabancı, Avrupa Yakası, Elif, Proje 13, Keskin Bıçak, Tövbeler Tövbesi, Merhaba Hayat gibi dizilerde rol alan Keremcem FOX TV'de yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile önemli bir başarı elde etmişti. Bundan sonra Küçük Ortak filminde oynayan ve Kanal D'nin İki Yalancı dizisinde boy gösteren oyuncu artık Aşk ve Mavi'de performansını sergileyecek.
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!