Aşk ve Mavi Yaman Gerçek Adı Fazıl'ın Oğlu Kimdir?

Aşk ve Mavi'de Emrah'ın yerine kim geldi? Aşk ve Mavi Yaman gerçek adı asıl ismi nedir Fazıl'ın oğlu kim canlandırıyor hangi oyuncu oynuyor?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 12:16 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:50

Aşk ve Mavi'de Emrah'ın canlandırdığı Ali karakterinin diziden ayrılmasıyla birlikte ana karakter boşluğunu dolduracak isim belli oldu. 75. bölümden itibaren karşımıza çıkacak olan Aşk ve Mavi Yaman karakteri kimdir, hangi oyuncu bu rolü canlandırıyor, kaç yaşında? Aşk ve Mavi Yaman gerçek ismi, Fazıl Göreçki'nin oğlu asıl adı nedir, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

aşk ve mavi yaman gerçek adı fazılın oğlu kimdir

Fazıl'ın gayrimeşru oğlu olarak karşımıza çıkacak olan Yaman, Göreçki ailesinde köklü değişikliklerin meydana gelmesine sebep oalcak ve hikayede heyecanın artmasına katkı sağlayacak. Ali'nin ölümüyle birlikte bambaşka bir öyküye doğru evrilecek olan dizide Yaman'ın performansı son derece kilit rolde.

Dizide bu rolü şarkıcı ve oyuncu kimliğiyle tanınan Keremcem üstlendi. Böylesine güzel hikâyesi olan ve 2 sezon boyunca başarısını kanıtlamış bir yapımda yer alacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Keremcem, “Gelen tekliflerde seçici davrandığım için bir süredir uzak kaldığım ekranlara dönmek ve izleyicimle tekrar buluşacak olmak heyecan verici. Yaman karakterinin “Aşk ve Mavi’ye” yepyeni bir soluk katacağına inanıyorum” dedi.  Asıl adı Kerem Cem Dürük olan oyuncu 28 Aralık 1977 tarihinde Muğla'nın Milas ilçesinde dünyaya geldi. Şu an 41 yaşında olan Keremcem şarkıcılık deneyiminden daha çok oyunculuk performanslarıyla başarıyı yakaladı. İlk olarak 2005 senesinde TRT'deki televizyon filmi Kerem ile Aslı'da rol alan ve sonrasında Aşk Oyunu, İki Yabancı, Avrupa Yakası, Elif, Proje 13, Keskin Bıçak, Tövbeler Tövbesi, Merhaba Hayat gibi dizilerde rol alan Keremcem FOX TV'de yayınlanan O Hayat Benim dizisi ile önemli bir başarı elde etmişti. Bundan sonra Küçük Ortak filminde oynayan ve Kanal D'nin İki Yalancı dizisinde boy gösteren oyuncu artık Aşk ve Mavi'de performansını sergileyecek.
Emre Tilev Tivibu Spor'a Transfer Oldu

Deneyimli spor spikeri Emre Tilev Tivibu Spor'a transfer oldu. Ünlü sunucu kısa süre önce TV100'den ayrılmıştı.

Kuruluş Osman Adelfa Gerçek Adı Prenses Kimdir?

ATV dizisi Kuruluş Osman'da Bizans prensesi Adelfa kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Kuruluş Osman Adelfa gerçek adı asıl ismi yaşı nereli?

Ciner Medya Grubu'nda Üst Düzey Atamalar

Ciner Medya Grubu'nda üst düzey atamalar yapıldı. Show TV, Habertürk, Bloomberg HT'de kim hangi göreve getirildi?

25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!