Can Kırıkları Final Yapacak mı Neden Bitiyor Yayından Kaldırıldı mı?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları final mi yapacak, dizi neden bitiyor? Can Kırıkları yayından kaldırıldı mı, final ne zaman, kalktı mı?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 12:43 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:50

ATV ekranlarında pazartesi günleri seyirci karşısına çıkan Can Kırıkları dizisi hakkında final haberleri dolaşmaya başladı. Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan ve büyük umutlarla yayına başlayan Can Kırıkları erken final mi yapacak, dizi neden bitiyor? Can Kırıkları yayından kaldırılacak mı niye kalktı?

can kırıkları neden final yapıyor yayından kalktı mı bitti mi niye

Oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Hande Doğandemir, Özgür Çevik, Alican Yücesoy, Ecem Özkaya, Ali İpin, Demir Karahan ve Hazar Motan gibi birçok ünlü ismin yer aldığı Can Kırıkları reytingleri ile başarılı sonuçlar elde edemediği için final yapacak gibi görünüyor. İddialara göre dizi dördüncü bölümüyle yayından kaldırılacak olsa da henüz resmi bir açıklama yapılmadığını belirtmekte fayda var. 

Can Kırıkları dizisi yayınlanan ilk üç bölümüyle reytinglerde ilk 10 sıraya girememişti. Pazartesi günleri Çukur, Söz, Yasak Elma, Ege'nin Hamsisi gibi dizilerle rekabet eden Can Kırıkları bu yarıştan başarılı bir sonuçla ayrılamadı.  Dizinin genel hikayesi şu şekilde:

Leyla ve Zeynep… Gençlik yıllarında yakın arkadaş olan iki genç kızın hayatları travmatik bir olay sonrası ayrılır. İkisi de kendi yoluna gider ve farklı şehirlerde polis olurlar. Yıllar sonra geçmişin yaralarının tekrar deşilmesine neden olan bir cinayet davasında yeniden bir araya gelirler.

Artık bir komiser olan Leyla, kendisini ölüme terk eden Cihan’ı cezalandırmak için peşine düşer. Leyla’nın açtığı kutudan, artık mutlu bir ailesi olan Zeynep’in tecavüzcüsü de çıkmıştır! Üstelik yıllar sonra girdikleri yolda, geçmişlerinden haberi olmayan amirleri Aslan’ın gözleri hep Leyla ve Zeynep’in üzerinde olacaktır. Eski aşklar depreşir, eski defterler açılır, düşmanlıklar alevlenir. Sırlar ortaya saçılır.
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!