Can Kırıkları Final Yapacak mı Neden Bitiyor Yayından Kaldırıldı mı?

ATV'de yayınlanan Can Kırıkları final mi yapacak, dizi neden bitiyor? Can Kırıkları yayından kaldırıldı mı, final ne zaman, kalktı mı?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 12:43 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:50

ATV ekranlarında pazartesi günleri seyirci karşısına çıkan Can Kırıkları dizisi hakkında final haberleri dolaşmaya başladı. Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan ve büyük umutlarla yayına başlayan Can Kırıkları erken final mi yapacak, dizi neden bitiyor? Can Kırıkları yayından kaldırılacak mı niye kalktı?

can kırıkları neden final yapıyor yayından kalktı mı bitti mi niye

Oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Hande Doğandemir, Özgür Çevik, Alican Yücesoy, Ecem Özkaya, Ali İpin, Demir Karahan ve Hazar Motan gibi birçok ünlü ismin yer aldığı Can Kırıkları reytingleri ile başarılı sonuçlar elde edemediği için final yapacak gibi görünüyor. İddialara göre dizi dördüncü bölümüyle yayından kaldırılacak olsa da henüz resmi bir açıklama yapılmadığını belirtmekte fayda var. 

Can Kırıkları dizisi yayınlanan ilk üç bölümüyle reytinglerde ilk 10 sıraya girememişti. Pazartesi günleri Çukur, Söz, Yasak Elma, Ege'nin Hamsisi gibi dizilerle rekabet eden Can Kırıkları bu yarıştan başarılı bir sonuçla ayrılamadı.  Dizinin genel hikayesi şu şekilde:

Leyla ve Zeynep… Gençlik yıllarında yakın arkadaş olan iki genç kızın hayatları travmatik bir olay sonrası ayrılır. İkisi de kendi yoluna gider ve farklı şehirlerde polis olurlar. Yıllar sonra geçmişin yaralarının tekrar deşilmesine neden olan bir cinayet davasında yeniden bir araya gelirler.

Artık bir komiser olan Leyla, kendisini ölüme terk eden Cihan’ı cezalandırmak için peşine düşer. Leyla’nın açtığı kutudan, artık mutlu bir ailesi olan Zeynep’in tecavüzcüsü de çıkmıştır! Üstelik yıllar sonra girdikleri yolda, geçmişlerinden haberi olmayan amirleri Aslan’ın gözleri hep Leyla ve Zeynep’in üzerinde olacaktır. Eski aşklar depreşir, eski defterler açılır, düşmanlıklar alevlenir. Sırlar ortaya saçılır.
Emre Tilev Tivibu Spor'a Transfer Oldu

Deneyimli spor spikeri Emre Tilev Tivibu Spor'a transfer oldu. Ünlü sunucu kısa süre önce TV100'den ayrılmıştı.

Kuruluş Osman Adelfa Gerçek Adı Prenses Kimdir?

ATV dizisi Kuruluş Osman'da Bizans prensesi Adelfa kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Kuruluş Osman Adelfa gerçek adı asıl ismi yaşı nereli?

Ciner Medya Grubu'nda Üst Düzey Atamalar

Ciner Medya Grubu'nda üst düzey atamalar yapıldı. Show TV, Habertürk, Bloomberg HT'de kim hangi göreve getirildi?

25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!