İkizler Memo Can Yaren Gerçek Adı Osman'ın Sevgilisi Kimdir?

İkizler Memo Can dizisinde Yaren kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? İkizler Memo Can Yaren gerçek adı Osman'ın sevgilisi asıl ismi yaşı kaç?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 14:49 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eki 2018 17:01

Emir Berke Zincidi'nin başrolde olduğu ve ikiz kardeşlere can verdiği İkizler Memo Can dizisinde Yaren kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında, nereli? İkizler Memo Can Yaren gerçek ismi asıl adı nedir? Osman'ın sevgilisi olarak izlediğimiz sarışın oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte detaylar...

ikizler memo can yaren gerçek adı osmanın sevgilisi kimdir

Yaren Kepez adlı karakter dizide Çilingir Osman'ın sevgilisi olarak karşımıza çıkıyor. İkizlerden Memo'nun dayısı (üvey) olan Osman ile ilişki yaşayan güzeller güzeli bir kız olarak karşımıza çıkan Yaren 23 yaşında. Çok bakımlı olmamasına rağmen son derece güzel birisi olan Yaren, kendisine bir baksa işte her yeri yakıp kavuracak bir güzelliğe erişecek. Kahveci Mahmut'un kızı olan Yaren, babasıyal bu yaşamda bir başına kalmıştır. Annesi o daha çok küçükken vefat ettiği için çocukluğundan bu yana kendi işini kendi görür, bu yüzden kimseye de eyvallah demez. Dik başlı ve korkusuz olmasının yanı sıra her an kavgaya hazır bir hali vardır. Gözünü Osman'la açmış ve onunla kapatmaya niyetlidir. Osman hakkında etrafta dolaşan kötü sözler onun hiç umrun değildir, deliler gibi aşıktır ve erkeğini çok sever.

ikizler memo can yaren kimdir tuğba çınar kaç yaşında

Dizide bu rolü genç oyuncu Tuğba Çınar canlandırıyor. Daha önce Mert Çodur'un Sen Nasıl Bir Meleksin adlı klibinde oynayan genç ve güzel isim ilk dizi performansını bu yapımla sergileyecek. 1999 doğumlu oyuncu şu anda 19 yaşında.  










Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!