ÖZEL HABER

İkizler Memo Can Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede İlçede?

İkizler Memo Can dizisinin çekimleri nerede yapılıyor dizi hangi mahallede ilçede geçiyor? İkizler Memo Can nerede çekiliyor adres konum.


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 16:20 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eki 2018 17:02

Kanal D ekranlarında Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Film imzasıyla cumartesi akşamları ekrana gelecek olan İkizler Memo Can dizisi nerede çekiliyor? Dizideki mahalle hangi ilçede, şehirde yer alıyor? İkizler Memocan dizisinin çekimleri nerede yapılıyor, konum ve adres bilgileri nedir, dizideki ev, okul nerede bulunuyor?

ikizler memo can nerede çekiliyor hangi mahallede ilçede

İkiz kardeş olan Memo ile Can'ın henüz bebekken birbirlerinden ayrılmasını konu alan dizinin senaryosu Ahmet Yurdakul tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Erol Özlevi oturuyor. Bölüm hikayeleri Azime Aktaş tarafından yazılan dizinin müziklerini ise Murat Evgin üstleniyor. Başrol oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Tuğba Çınar, Nehir Erdoğan, Burak Hakkı gibi isimlerin yer aldığı dizi güldürü türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yeni bölümleri ise her hafta cumartesi günü akşam 8'de seyirciyle buluşacak. İkizler Memocan dizisinin çekimler İstanbul'da yapılıyor. Genel olarak Anadolu yakasında çekilecek olan dizide fakir bir hayat süren Memo'nun yaşadığı mahalle olarak Beykoz ilçesinde yer alan Rüzgarlıbahçe Mahallesi ve çevresi kullanılıyor. Dizinin diğer çekimleri İstanbul'un diğer semtlerinin çeşitli bölgelerinde gerçekleştiriliyor.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!