ÖZEL HABER

İkizler Memo Can Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede İlçede?

İkizler Memo Can dizisinin çekimleri nerede yapılıyor dizi hangi mahallede ilçede geçiyor? İkizler Memo Can nerede çekiliyor adres konum.


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 16:20 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eki 2018 17:02

Kanal D ekranlarında Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Film imzasıyla cumartesi akşamları ekrana gelecek olan İkizler Memo Can dizisi nerede çekiliyor? Dizideki mahalle hangi ilçede, şehirde yer alıyor? İkizler Memocan dizisinin çekimleri nerede yapılıyor, konum ve adres bilgileri nedir, dizideki ev, okul nerede bulunuyor?

ikizler memo can nerede çekiliyor hangi mahallede ilçede

İkiz kardeş olan Memo ile Can'ın henüz bebekken birbirlerinden ayrılmasını konu alan dizinin senaryosu Ahmet Yurdakul tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Erol Özlevi oturuyor. Bölüm hikayeleri Azime Aktaş tarafından yazılan dizinin müziklerini ise Murat Evgin üstleniyor. Başrol oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Tuğba Çınar, Nehir Erdoğan, Burak Hakkı gibi isimlerin yer aldığı dizi güldürü türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yeni bölümleri ise her hafta cumartesi günü akşam 8'de seyirciyle buluşacak. İkizler Memocan dizisinin çekimler İstanbul'da yapılıyor. Genel olarak Anadolu yakasında çekilecek olan dizide fakir bir hayat süren Memo'nun yaşadığı mahalle olarak Beykoz ilçesinde yer alan Rüzgarlıbahçe Mahallesi ve çevresi kullanılıyor. Dizinin diğer çekimleri İstanbul'un diğer semtlerinin çeşitli bölgelerinde gerçekleştiriliyor.
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!