ÖZEL HABER

İkizler Memo Can Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede İlçede?

İkizler Memo Can dizisinin çekimleri nerede yapılıyor dizi hangi mahallede ilçede geçiyor? İkizler Memo Can nerede çekiliyor adres konum.


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 16:20 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Eki 2018 17:02

Kanal D ekranlarında Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Film imzasıyla cumartesi akşamları ekrana gelecek olan İkizler Memo Can dizisi nerede çekiliyor? Dizideki mahalle hangi ilçede, şehirde yer alıyor? İkizler Memocan dizisinin çekimleri nerede yapılıyor, konum ve adres bilgileri nedir, dizideki ev, okul nerede bulunuyor?

ikizler memo can nerede çekiliyor hangi mahallede ilçede

İkiz kardeş olan Memo ile Can'ın henüz bebekken birbirlerinden ayrılmasını konu alan dizinin senaryosu Ahmet Yurdakul tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Erol Özlevi oturuyor. Bölüm hikayeleri Azime Aktaş tarafından yazılan dizinin müziklerini ise Murat Evgin üstleniyor. Başrol oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Tuğba Çınar, Nehir Erdoğan, Burak Hakkı gibi isimlerin yer aldığı dizi güldürü türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yeni bölümleri ise her hafta cumartesi günü akşam 8'de seyirciyle buluşacak. İkizler Memocan dizisinin çekimler İstanbul'da yapılıyor. Genel olarak Anadolu yakasında çekilecek olan dizide fakir bir hayat süren Memo'nun yaşadığı mahalle olarak Beykoz ilçesinde yer alan Rüzgarlıbahçe Mahallesi ve çevresi kullanılıyor. Dizinin diğer çekimleri İstanbul'un diğer semtlerinin çeşitli bölgelerinde gerçekleştiriliyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!