Muhteşem İkili Nerede Çekiliyor Hangi İlçede Geçiyor?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Muhteşem İkili nerede çekiliyor? Muhteşem İkili'nin çekimleri hangi şehirde ilçede yapılıyor adres ve konum?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 17:51 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Kas 2018 18:22

Başrol oyuncuları arasında Kerem Bürsin, Öykü Karayel, İbrahim Çelikkol ve Özge Gürel gibi isimlerin yer aldığı Kanal D'nin yeni aksiyon dizisi Muhteşem İkili nerede çekiliyor, dizinin seti hangi konumda ve adreste kuruldu? Muhteşem İkili dizisinin çekimleri hangi şehirde, ilçede, mahallede yapılıyor? Karakol sahneleri, ilçe emniyet müdürlüğü, ev çekimlerinin yapıldığı yer neresi?

muhteşem ikili nerede çekiliyor hangi ilçede

Kanal D'nin oldukça iddialı bir hazırlık süreci geçiren ve adı gibi muhteşem bir yayın başlangıcı yapması umut edilen Muhteşem İkili, genç başrol oyuncularının yanı sıra Engin Şenkal ve Zafer Algöz gibi iki usta oyuncuyu da kadrosunda barındırıyor. Oyuncu kadrosunda Bora Koçak, Alper Baytekin, Metin Meriç, Su Demirel, Onur Ayçelik, Fatih Odabaş gibi isimlerin de yer aldığı Muhteşem İkili dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. TMC imzası ile ekrana gelen ve yapımcı olarak Erol Avcı'nın görev aldığı dizinin senaryosunu ise Emre Özdur ile Başar Başaran kaleme alıyor. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve her bölüm aksiyon sahneleri ile seyirciye heyecan verecek olan Muhteşem İkili dizisinin çekimleri İstanbul şehrinde devam ediyor. Dizinin çekildiği ilçeler arasında Sarıyer, Beykoz, Pendik gibi bölgeler bulunuyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!