4 Kadın Zamanı Neden Bitti Niye Final Yaptı Yayından Kalktı mı?

Kanal D'de yayınlanan 4 Kadın Zamanı neden bitti, final mi yaptı, niye yayınlanmıyor, neden yok? Dört Kadın Zamanı yayından kalktı mı?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 23:28 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:51

Kanal D ekranlarında yayınlanan magazin programı 4 Kadın Zamanı neden yayınlanmıyor, niye yok? Dört Kadın Zamanı final mi yaptı, neden bitti, niye yayından kalktı? Program kaldırıldı mı, devam edecek mi, başka bir kanala mı transfer oldu?

4 kadın zamanı neden bitti mi niye final yaptı mı yayından kalktı

Kanal D'nin ilk bölümüyle 13 Ağustos 2018 tarihinde izleyenlere merhaba diyen magazin programının sunucu ve yorumcu kadrosunda Eylül Öztürk, Derya Tuna, Seda Akgül ve Hande Ataizi yer alıyordu. Geçen hafta Seda Akgül ekipten ayrıldı ve sonrasında programın yoluna nasıl devam edeceği merak konusu oldu.  İzlenme oranlarında bir türlü beklenen performansı yakalayamayan program için final kararı alındı ve 26 Ekim 2018 Cuma günü 4 Kadın Zamanı son kez seyirciyle buluşacak. Gelecek haftadan itibaren program ekranda olmayacak. Kanalın bu programdan doğan boşluğa Teve2'de yayınlanan Renkli Sayfalar adlı magazin programıyla doldurması bekleniyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!