Arka Sokaklar Engin Gerçek Adı Hangi Oyuncu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Engin Komiser Müdür kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Engin gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 23:43 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:51

Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve Zafer Ergin'in başrolde olduğu Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'da Engin Komiser kimdir, Engin Müdür rolünü hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Arka Sokaklar Engin gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor?

arka sokaklar engin gerçek adı

Cuma akşamları Kanal D'de seyirci ile buluşan Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 2006 yılından bu yana ekran macerasını sürdürüyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul, Ahmet Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kalema aldığı, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz'un oturduğu diziye eski karakterlerden Engin Komiser, bu sefer Müdür olarak geri dönüyor. 2 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanacak bölümde diziye dönecek olan Engin Müdür karakteri uzun bir aradan sonra tekrar seyirci karşısına çıkmış olacak.  Dizide bu rolü İlker İnanoğlu canlandırıyor. Yapımcı ve yönetmen Türker İnanoğlu ile oyuncu Filiz Akın çiftinin oğlu olan İlker İnanoğlu, 20 Ağustos 1965 senesinde dünyaya geldi ve şu anda 53 yaşında. Yumurcak filmindeki performansı ile 1970 senesinde Antalya Film Festivali'nde en iyi çocuk oyuncu ödülünü de alan deneyimli isim asıl şöhretine Arka Sokaklar ile ulaştı. Bu diziden sonra Doktorlar, Hayda Bre, Alev Alev, Bu Son Olsun, Hayat Yolunda ve Bir Deniz Hikayesi gibi dizilerde de görev alan İnanoğlu yönetmenlik ve yapımcılık da yaptı.
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!