Arka Sokaklar Engin Gerçek Adı Hangi Oyuncu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Engin Komiser Müdür kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Engin gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli?


Haber Tarihi : 24 Eki 2018 23:43 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Eki 2018 11:51

Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve Zafer Ergin'in başrolde olduğu Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'da Engin Komiser kimdir, Engin Müdür rolünü hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Arka Sokaklar Engin gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler arasında hangi yapımlar bulunuyor?

arka sokaklar engin gerçek adı

Cuma akşamları Kanal D'de seyirci ile buluşan Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 2006 yılından bu yana ekran macerasını sürdürüyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul, Ahmet Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kalema aldığı, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz'un oturduğu diziye eski karakterlerden Engin Komiser, bu sefer Müdür olarak geri dönüyor. 2 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanacak bölümde diziye dönecek olan Engin Müdür karakteri uzun bir aradan sonra tekrar seyirci karşısına çıkmış olacak.  Dizide bu rolü İlker İnanoğlu canlandırıyor. Yapımcı ve yönetmen Türker İnanoğlu ile oyuncu Filiz Akın çiftinin oğlu olan İlker İnanoğlu, 20 Ağustos 1965 senesinde dünyaya geldi ve şu anda 53 yaşında. Yumurcak filmindeki performansı ile 1970 senesinde Antalya Film Festivali'nde en iyi çocuk oyuncu ödülünü de alan deneyimli isim asıl şöhretine Arka Sokaklar ile ulaştı. Bu diziden sonra Doktorlar, Hayda Bre, Alev Alev, Bu Son Olsun, Hayat Yolunda ve Bir Deniz Hikayesi gibi dizilerde de görev alan İnanoğlu yönetmenlik ve yapımcılık da yaptı.
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!