İstanbullu Gelin Sedef Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

O3 Medya imzalı İstanbullu Gelin dizisinde Sedef kimdir hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Sedef gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 18:22 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Kas 2018 12:47

O3 Medya imzasıyla her cuma günü yeni bölümüyle Star TV'de seyirci ile buluşan ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin'e bir yeni karakter ve bu rolü canlandırmak üzere kadın oyuncu dahil oldu. Aslı Enver ile Özcan Deniz'in başrolde yer aldığı İstanbullu Gelin Sedef gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? İstanbullu Gelin Sedef kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

istanbullu gelin sedef gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve Aslı Enver'in yanı sıra Fırat Tanış, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Neslihan Yeldan, Hayal Köseoğlu gibi isimlerin bulunduğu, yeni sezona pek çok yeni karakter ile başlayan İstanbullu Gelin'de kadro genişlemeye devam ediyor. Önümüzdeki bölümlerde diziye katılacak olan yeni karakterin adı Sedef oldu. Dizideki hikayeye yön verecek bir kadın karakter olan Sedef, Ülfet'in büyük sırrının ortaklarından birisi olarak karşımıza çıkacak. Ülfet her ne kadar her defasında para ile susturmayı başaras da bu sefer işler biraz değişecektir. Sedef, onun için bir risk teşkil etmeye başlamıştır. Eğer büyük sır anlatılırsa bu durum Boranları nasıl etkileyecek? Dizideki en büyük soru işareti şimdilik bu gibi görünüyor.  Dizide bu karakteri Yeşim Salkım canlandırıyor. 12 Nisan 1968 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Yeşim Salkım şu an 50 yaşında. 1994'ten bu yana kariyerine aktif olarak devam eden ve oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcı kimliğiyle de tanınan Arnavut kökenli aktris uzun süredir bir dizide yer almıyordu.  Birçok albüm de çıkartan Salkım, çeşitli tiyatro oyunlarında da boy gösterdi. Oyuncunun yakın zamanda rol aldığı diziler ve filmler arasında Vizontele, Şarkıcı, Seher Vakti, Deli Mavi, Sessiz Gemiler, Huzur Sokağı, Kocamın Ailesi, Evlat Kokusu ve Eğreti Gelin gibi yapımlar bulunuyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!