İstanbullu Gelin Sedef Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

O3 Medya imzalı İstanbullu Gelin dizisinde Sedef kimdir hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Sedef gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 18:22 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Kas 2018 12:47

O3 Medya imzasıyla her cuma günü yeni bölümüyle Star TV'de seyirci ile buluşan ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin'e bir yeni karakter ve bu rolü canlandırmak üzere kadın oyuncu dahil oldu. Aslı Enver ile Özcan Deniz'in başrolde yer aldığı İstanbullu Gelin Sedef gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? İstanbullu Gelin Sedef kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

istanbullu gelin sedef gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve Aslı Enver'in yanı sıra Fırat Tanış, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Neslihan Yeldan, Hayal Köseoğlu gibi isimlerin bulunduğu, yeni sezona pek çok yeni karakter ile başlayan İstanbullu Gelin'de kadro genişlemeye devam ediyor. Önümüzdeki bölümlerde diziye katılacak olan yeni karakterin adı Sedef oldu. Dizideki hikayeye yön verecek bir kadın karakter olan Sedef, Ülfet'in büyük sırrının ortaklarından birisi olarak karşımıza çıkacak. Ülfet her ne kadar her defasında para ile susturmayı başaras da bu sefer işler biraz değişecektir. Sedef, onun için bir risk teşkil etmeye başlamıştır. Eğer büyük sır anlatılırsa bu durum Boranları nasıl etkileyecek? Dizideki en büyük soru işareti şimdilik bu gibi görünüyor.  Dizide bu karakteri Yeşim Salkım canlandırıyor. 12 Nisan 1968 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Yeşim Salkım şu an 50 yaşında. 1994'ten bu yana kariyerine aktif olarak devam eden ve oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcı kimliğiyle de tanınan Arnavut kökenli aktris uzun süredir bir dizide yer almıyordu.  Birçok albüm de çıkartan Salkım, çeşitli tiyatro oyunlarında da boy gösterdi. Oyuncunun yakın zamanda rol aldığı diziler ve filmler arasında Vizontele, Şarkıcı, Seher Vakti, Deli Mavi, Sessiz Gemiler, Huzur Sokağı, Kocamın Ailesi, Evlat Kokusu ve Eğreti Gelin gibi yapımlar bulunuyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!