Gülperi Dizisi Ayten Gerçek Adı Kimdir Banka Müdürü

Show'da yayınlanan Gülperi dizisinde Ayten kimdir, banka müdürü hangi oyuncu? Gülperi dizisi Ayten gerçek adı asıl ismi yaşı nereli?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 18:46 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Kas 2018 12:46

Show TV'de yayınlanan ve Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın ortak yapımcı olarak imzasının olduğu Gülperi dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Başrolünü Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı Gülperi dizisinde Ayten kimdir, banka müdürü karakterini hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Gülperi dizisi Ayten gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli?

gülperi dizisi ayten gerçek adı asıl ismi banka müdürü kimdir

Senaryosunu Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon'un kaleme aldığı diziye dördüncü bölümde konuk karakter olarak katılan Ayten, artık dizinin daimi üyelerinden birisi haline geldi. Gülperi'nin oğlu Hasan'ın annesine attığı suç yüzünden hapse düşmesi neticesinde ana karakterle tanışmış olan Ayten, banka müdürü olarak görev yapıyordu. Kızının yaşattığı şeyler yüzünden zor günler geçiren Ayten, Gülperi ile benzer problemler yşar. Bu iki karakterin bir araya gelmesi dizide heyecanı ve dramı bira daha artıracak gibi görünüyor.  Dizide bu rolü deneyimli kadın oyuncu Ayda Aksel canlandırıyor. Mahsun Kırmızıgül tarafından çekilen Mucize 2 Aşk filminde de rol alan Aksel 31 Ekim 1962 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 1980 yılından bu yana etkin olarak çalışan Aksel şu an 55 yaşında. Pek çok tiyatro oyununda da boy gösteren Aysel yakın zamanda Dudullu Postası, Tutsak, Poyraz Karayel, Zengin Kız Fakir Oğlan, Kördüğüm, Gönülçelen, Hatırla Sevgili, Esir Kalpler, Yalancı Bahar gibi televizyon dizilerinde ve Aşk Tesadüfleri Sever, Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm, Bir Avuç Deniz, Kars Öyküleri, Sınav, Aşk Kırmızı, Hayat Öpücüğü, Mandıra Filozofu gibi sinema filmlerinde rol almıştı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!