Mehmetçik Kutlu Zafer Halil Kut Kimdir Gerçek Adı Asıl İsmi

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi Halil Kut kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Mehmetçik Kutül Amare Halil gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 18:59

TRT 1 ekranlarında geçen sezondan beri seyirci karşısına çıkan, ilk etapta adı Mehmetçik Kut'ül Amare iken ikinci sezonla birlikte isim değişikliğine giderek yoluna Mehmetçik Kutlu Zafer olarak devam eden dönem dizisine yeni karakterler ve oyuncular katılmaya devam ediyor. Mehmetçik Kutlu Zafer Halil Kut kimdir, Halil gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında, nereli? İşte tüm detaylar...

mehmetçik kutlu zafer halil kut kimdir gerçek adı asıl ismi

Oyuncu Berk Erçer, TRT’nin en önemli yapımlarından biri olan Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin kadrosuna Halil Kut olarak dahil oldu. Halil Kut, dizinin asıl kahramanıdır. Kut şehrinin kuşatmasında İngilizlere karşı kahramanca savaşmış, vatan savunmasında birçok cephede sıcak savaşın içinde bulunmuştur. Mehmetçik Kutlu Zafer, yeni bölümleriyle Salı günleri TRT1'de ekrana geliyor.

Oyuncu Berk Erçer, 9 Kasım 1983 tarihinde İstanbul'da doğdu. Şu anda 35 yaşında olan ünlü isim lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi'nde tamamladı ve bu okulda görsel iletişim, tasarım ve fotoğraf bölümünden mezun oldu. Oyuncu kariyerinin yanı sıra profesyonel bir fotoğrafçı da olan Erçer, Doktorlar dizisinde iki sezon rol aldı. Sonrasında Star TV'de yayınlanan ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Kurt Seyit ve Şura dizisinde de boy gösteren Erçer'i ilerleyen dönemlerde Medcezir'de ve Bedel dizisinde de görmüştük.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!