Muhteşem İkili Feridun Gerçek Adı Mert Barca'nın Babası Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Mert Barca'nın babası Feridun kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Muhteşem İkili Feridun gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:19

Kanal D ekranlarında perşembe günleri yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan ve başrolde Kerem Bürsin ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Muhteşem İkili dizisinde Feridun Barca karakterini kim oynuyor, Ferudun Baba karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Barca'nın babası rolünü oynayan oyuncu kaç yaşında, nereli, memleketi neresi, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri? Muhteşem İkili Feridun gerçek ismi, asıl adı nedir? İşte tüm bilgileri...

muhteşem ikili feridun kimdir mert barcanın babası gerçek adı

Dizide Mert Barca'nın babası olarak izlediğimiz Ferudun Barca karakteri, eski bir emniyet amiridir. Emekli emniyet amiri Feridun Baba, polislik senelerinde son derece başarılı işlere imza atmış, adeta eski bir kurt olarak tanınır. Oğlu için son derece endişelidir. Onun fevri hareketleri karşısında bazen korkuya kapılır. Organize şubede çalışmanın ne anlama geldiğini bilecek tecrübeye çoktan erişmiştir, bu konuda hayli bilgilidir. Eğer oğlu Mert içini açsa o da çocuğunun yanında olmak istiyor ama aradaki mesafeli ilişkide bir türlü buzlar erimek bilmiyor.  Muhteşem İkili Feridun Kimdir?

Dizide Feridun rolünü usta oyuncu Engin Şenkal canlandırıyor. 1 Ocak 1944 tarihinde dünyaya gözlerini açan deneyimli aktör İstanbul'da doğdu ve şu an 74 yaşında. 1967 senesinden beri aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren Engin Şenkal, Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştu. Onlarca tiyatro oyununda görev alan usta aktörün rol aldığı televizyon dizileri arasında Emanet, Firar, Dila Hanım, Kurt Seyit ve Şura, Her Şeye Rağmen, Gönül Ferman Dinlemiyor, Baba Ocağı, Hatırla Sevgili, Azap Yolu, Büyük Umutlar, Koltuk Sevdası, Kınalı Kar, Bizimkiler, Yazlıkçılar gibi projeler bulunuyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!