Muhteşem İkili Feridun Gerçek Adı Mert Barca'nın Babası Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Mert Barca'nın babası Feridun kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Muhteşem İkili Feridun gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:19

Kanal D ekranlarında perşembe günleri yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan ve başrolde Kerem Bürsin ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Muhteşem İkili dizisinde Feridun Barca karakterini kim oynuyor, Ferudun Baba karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Barca'nın babası rolünü oynayan oyuncu kaç yaşında, nereli, memleketi neresi, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri? Muhteşem İkili Feridun gerçek ismi, asıl adı nedir? İşte tüm bilgileri...

muhteşem ikili feridun kimdir mert barcanın babası gerçek adı

Dizide Mert Barca'nın babası olarak izlediğimiz Ferudun Barca karakteri, eski bir emniyet amiridir. Emekli emniyet amiri Feridun Baba, polislik senelerinde son derece başarılı işlere imza atmış, adeta eski bir kurt olarak tanınır. Oğlu için son derece endişelidir. Onun fevri hareketleri karşısında bazen korkuya kapılır. Organize şubede çalışmanın ne anlama geldiğini bilecek tecrübeye çoktan erişmiştir, bu konuda hayli bilgilidir. Eğer oğlu Mert içini açsa o da çocuğunun yanında olmak istiyor ama aradaki mesafeli ilişkide bir türlü buzlar erimek bilmiyor.  Muhteşem İkili Feridun Kimdir?

Dizide Feridun rolünü usta oyuncu Engin Şenkal canlandırıyor. 1 Ocak 1944 tarihinde dünyaya gözlerini açan deneyimli aktör İstanbul'da doğdu ve şu an 74 yaşında. 1967 senesinden beri aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren Engin Şenkal, Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştu. Onlarca tiyatro oyununda görev alan usta aktörün rol aldığı televizyon dizileri arasında Emanet, Firar, Dila Hanım, Kurt Seyit ve Şura, Her Şeye Rağmen, Gönül Ferman Dinlemiyor, Baba Ocağı, Hatırla Sevgili, Azap Yolu, Büyük Umutlar, Koltuk Sevdası, Kınalı Kar, Bizimkiler, Yazlıkçılar gibi projeler bulunuyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!