Muhteşem İkili Yüksel Gerçek Adı Amir Kimdir Hangi Oyuncu?

Muhteşem İkili dizisinde Yüksel Amir kimdir, organize şube komiseri hangi oyuncu? Muhteşem İkili Yüksel gerçek adı asıl ismi yaşı nereli?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:38

Oyuncu kadrosunda son dönemin başarılı isimlerinden Kerem Bürsin, Öykü Karayel, Özge Gürel ve İbrahim Çelikkol gibi isimlerin yanı sıra tecrübeli oyuncuların da yer aldığı Muhteşem İkili dizisi ilk bölümüyle 1 Kasım 2018 Perşembe akşamı izleyenlere merhaba demeye hazırlanıyor. Aksiyon dolu bir öyküyü ekrana getirecek olan dizide en dikkat çeken karakterlerden birisi de Organize Şube Amiri Yüksel Komiser. Muhteşem İkili Yüksel gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında kimdir, hangi oyuncu oynuyor?

muhteşem ikili yüksel kimdir amir gerçek adı asıl ismi

Yüksel Komiser, Mustafa Kerim Can ile Mert Barca'nın bağlı olduğu organize şubedeki amir olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça komik, eğlenceli ama bir o kadar da ciddi ve işinde başarılı birisi olan Yüksel Müdür, tüm organize şubeyi son derece etkili bir şekilde tek başına idare eder. Konu MKC'ye ya da Mert Barca'ya geldiği zaman ise biraz çileden çıkabilir ve tansiyon aletini hemen yanına almak ister. Fakat bu iki adamın çılgınlıklarına rağmen her daim onlarla beraber olur, çünkü onları son derece iyi tanır ve bu iki delikanlıdan nasıl yararlanacağını gayet iyi bilir. Muhteşem İkili Yüksel Amir Kimdir?

Dizide bu karaktere usta oyuncu Zafer Algöz hayat veriyor. 30 Ağustos 1961 tarihinde Kars'ta dünyaya gelen başarılı oyuncu şu an 57 yaşında. 1985 senesinden beri oyunculuk kariyerinde etkin bir performans sergileyen Zafer Algöz, 1975'te Bursa Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından açılan kursta tiyatro eğitimi aldı, 1980'de ise Ankara Devlet Konservatuvarı'na giderek tiyatro bölümünde okumaya başladı. Onlarca tiyatro oyununda performans sergileyen Algöz'ün yakın zamanda rol aldığı sinema filmleri arasında Görevimiz Tatil, Arif V 216, Deli Aşk, Kaçma Birader, Ali Baba ve 7 Cüceler, Pek Yakında, Uzun Hikaye gibi projeler bulunuyor. Deneyimli oyuncunun son dönemde oynadığı televizyon dizileri arasında ise Hayatımın Aşkı, Küçük Ağa, Beni Böyle Sev, Mihrap Yerinde, İbreti Ailem, Mor Menekşeler, Behzat Ç, Leyla ile Mecnun gibi yapımlar bulunuyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!