Muhteşem İkili Yüksel Gerçek Adı Amir Kimdir Hangi Oyuncu?

Muhteşem İkili dizisinde Yüksel Amir kimdir, organize şube komiseri hangi oyuncu? Muhteşem İkili Yüksel gerçek adı asıl ismi yaşı nereli?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:38

Oyuncu kadrosunda son dönemin başarılı isimlerinden Kerem Bürsin, Öykü Karayel, Özge Gürel ve İbrahim Çelikkol gibi isimlerin yanı sıra tecrübeli oyuncuların da yer aldığı Muhteşem İkili dizisi ilk bölümüyle 1 Kasım 2018 Perşembe akşamı izleyenlere merhaba demeye hazırlanıyor. Aksiyon dolu bir öyküyü ekrana getirecek olan dizide en dikkat çeken karakterlerden birisi de Organize Şube Amiri Yüksel Komiser. Muhteşem İkili Yüksel gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında kimdir, hangi oyuncu oynuyor?

muhteşem ikili yüksel kimdir amir gerçek adı asıl ismi

Yüksel Komiser, Mustafa Kerim Can ile Mert Barca'nın bağlı olduğu organize şubedeki amir olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça komik, eğlenceli ama bir o kadar da ciddi ve işinde başarılı birisi olan Yüksel Müdür, tüm organize şubeyi son derece etkili bir şekilde tek başına idare eder. Konu MKC'ye ya da Mert Barca'ya geldiği zaman ise biraz çileden çıkabilir ve tansiyon aletini hemen yanına almak ister. Fakat bu iki adamın çılgınlıklarına rağmen her daim onlarla beraber olur, çünkü onları son derece iyi tanır ve bu iki delikanlıdan nasıl yararlanacağını gayet iyi bilir. Muhteşem İkili Yüksel Amir Kimdir?

Dizide bu karaktere usta oyuncu Zafer Algöz hayat veriyor. 30 Ağustos 1961 tarihinde Kars'ta dünyaya gelen başarılı oyuncu şu an 57 yaşında. 1985 senesinden beri oyunculuk kariyerinde etkin bir performans sergileyen Zafer Algöz, 1975'te Bursa Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından açılan kursta tiyatro eğitimi aldı, 1980'de ise Ankara Devlet Konservatuvarı'na giderek tiyatro bölümünde okumaya başladı. Onlarca tiyatro oyununda performans sergileyen Algöz'ün yakın zamanda rol aldığı sinema filmleri arasında Görevimiz Tatil, Arif V 216, Deli Aşk, Kaçma Birader, Ali Baba ve 7 Cüceler, Pek Yakında, Uzun Hikaye gibi projeler bulunuyor. Deneyimli oyuncunun son dönemde oynadığı televizyon dizileri arasında ise Hayatımın Aşkı, Küçük Ağa, Beni Böyle Sev, Mihrap Yerinde, İbreti Ailem, Mor Menekşeler, Behzat Ç, Leyla ile Mecnun gibi yapımlar bulunuyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!