Muhteşem İkili Barca Gerçek Adı Mert Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Mert Barca kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Muhteşem İkili Barca gerçek adı Mert asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:56

Kanal D'nin yeni dizisi Muhteşem İkili'de Mert Barca rolünü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziyle ilgili en çok merak edilenlerden birisi de MKC'nin polis arkadaşı ve Ferudun'un oğlu olarak karşımıza çıkan Barça karakterinin asıl isminin ne olduğudur. Muhteşem İkili Barca gerçek adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadı, nereli, memleketi neresi?

muhteşem ikili barca gerçek adı mert kimdir

Dizide Barca olarak da tanıdığımız tam adı ise Mert Barca olup Feridun'un oğlu olan karakter, emniyetin önde gelen ve iyi polislerinden birisidir. Fakat serseri ve vurdumduymaz bir tavrı vardır. Birinci bölüm fragmanında bile görüldüğü üzere ödül törenine uykuda yakalandığı için geç kalır. Anadolu yakasında organize şubenin en iyi polislerinden birisi. Son derece yakışıklı, fakat dış görünüşünü asla çok önemsemez. Geçmişte ona bir suikast düzenlenmiş ve karısını ve onun karnındaki bebeğini o saldırıda kaybetmiştir. Doğmamış yavrusunun da pek sevgili eşinin de katilini henüz bulamamıştır. Organizeden emekli olan babası dışında kimsesi yoktur. İntikam hırsıyla yanıp tutuşur.Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir?

Dizide bu karaktere genç kuşağın önemli oyuncularından İbrahim Çelikkol hayat veriyor. 14 Şubat 1982 tarihinde İzmit - Kocaeli şehrinde dünyaya gelen aktör şu an 36 yaşında. 2007 yılından bu yana kariyerini etkin olarak sürdüren Çelikkol bir dönem model olarak da çalışmıştı. Gençlik döneminde basketbol da oynayan ve bu sporu bırakınca oyunculuğa yönelen İbrahim Çelikkol, Osman Sınav'la tanıştıktan sonra tabiri caizse hayatında önemli bir dönüm noktasına ulaşmış oldu. Sınav'ın çektiği Pars: Narkoterör filminde rol aldıktan sonra oyunculuk kariyerine iyi bir başlangıç yaptı ve sonrasında MAT, Karadağlar, Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde de rol aldı. Ünlü oyuncu Fetih 1453, Sadece Sen gibi filmlerde de oynadı ve daha önce oynadığı televizyon dizileri arasında Merhamet, İffet, Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk gibi projeler yer alıyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!