Muhteşem İkili Barca Gerçek Adı Mert Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Mert Barca kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Muhteşem İkili Barca gerçek adı Mert asıl ismi kim canlandırıyor?


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 21:56

Kanal D'nin yeni dizisi Muhteşem İkili'de Mert Barca rolünü kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziyle ilgili en çok merak edilenlerden birisi de MKC'nin polis arkadaşı ve Ferudun'un oğlu olarak karşımıza çıkan Barça karakterinin asıl isminin ne olduğudur. Muhteşem İkili Barca gerçek adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadı, nereli, memleketi neresi?

muhteşem ikili barca gerçek adı mert kimdir

Dizide Barca olarak da tanıdığımız tam adı ise Mert Barca olup Feridun'un oğlu olan karakter, emniyetin önde gelen ve iyi polislerinden birisidir. Fakat serseri ve vurdumduymaz bir tavrı vardır. Birinci bölüm fragmanında bile görüldüğü üzere ödül törenine uykuda yakalandığı için geç kalır. Anadolu yakasında organize şubenin en iyi polislerinden birisi. Son derece yakışıklı, fakat dış görünüşünü asla çok önemsemez. Geçmişte ona bir suikast düzenlenmiş ve karısını ve onun karnındaki bebeğini o saldırıda kaybetmiştir. Doğmamış yavrusunun da pek sevgili eşinin de katilini henüz bulamamıştır. Organizeden emekli olan babası dışında kimsesi yoktur. İntikam hırsıyla yanıp tutuşur.Muhteşem İkili Mert Barca Kimdir?

Dizide bu karaktere genç kuşağın önemli oyuncularından İbrahim Çelikkol hayat veriyor. 14 Şubat 1982 tarihinde İzmit - Kocaeli şehrinde dünyaya gelen aktör şu an 36 yaşında. 2007 yılından bu yana kariyerini etkin olarak sürdüren Çelikkol bir dönem model olarak da çalışmıştı. Gençlik döneminde basketbol da oynayan ve bu sporu bırakınca oyunculuğa yönelen İbrahim Çelikkol, Osman Sınav'la tanıştıktan sonra tabiri caizse hayatında önemli bir dönüm noktasına ulaşmış oldu. Sınav'ın çektiği Pars: Narkoterör filminde rol aldıktan sonra oyunculuk kariyerine iyi bir başlangıç yaptı ve sonrasında MAT, Karadağlar, Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde de rol aldı. Ünlü oyuncu Fetih 1453, Sadece Sen gibi filmlerde de oynadı ve daha önce oynadığı televizyon dizileri arasında Merhamet, İffet, Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk gibi projeler yer alıyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!