Muhteşem İkili Nilüfer Gerçek Adı MKC'nin Kız Kardeşi Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde MKC'nin kız kardeşi Mustafa Kerim Can'ın kardeşi kimdir hangi oyuncu? Muhteşem İkili Nilüfer gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 22:17

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Engin Şenkal ve Zafer Algöz gibi başarılı oyuncuların ana karakterleri canlandırdığı Muhteşem İkili dizisi yeni bölümleri ile perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Muhteşem İkili Nilüfer gerçek ismi asıl adı nedir kaç yaşında nereli? Muhteşem İkili MKC'nin kız kardeşi Nilüfer kimdir hangi oyuncu canlandırıyor daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

muhteşem ikili nilüfer gerçek adı mkcnin kız kardeşi kimdir

Muhteşem İkili dizisinde Mustafa Kerim Can'ın yani diğer deyişle MKC'nin kız kardeşi olarak izlediğimiz Nilüfer karakteri son derece özgür ruhlu bir tip olarak karşımıza çıkıyor. MeKaCe'nin kardeşi olan Nülüfer, abisiyle başa çıkabilen ve ona laf yetiştirebilen dünya üzerindeki tek insan. Bu yüzden dizi için de oldukça önemli birisi. Akıllı, güçlü, çekici, güzel ve alımlı birisi. Kendi işiyle meşgul. Abisine asla eyvallah demez, yanlışa yanlış demekten korkmaz. Annesi ve babası küçük yaşta boşandığı için sadece annesiyle yaşamaya devam etmiş ve onun huylarını almıştır. Tam bir İstanbul kızıdır. Baba eksikliğini de her daim kalbinde hissetmiştir. Muhteşem İkili Nilüfer Kimdir?

Dizide bu karaktere son dönemin sevilen kadın oyuncularından Özge Gürel can veriyor. 5 Şubat 1987 tarihinde doğan güzel oyuncu şu an 31 yaşında. 2010 yılından beri oyunculuk yaşantısına etkin bir şekilde devam eden Gürel, İstanbul doğumlu ve Silivrili bir ailenin kızı olarak hayata gözlerini açmıştı. Annesi Selanik göçmeni, babası ise Çerkes olan Özge Gürel, liseden mezun olana dek Silivri'de yaşadı. Sonrasında Beykent Üniversitesi'nde uluslararası ticaret bölümünde lisans eğitimi alıp eğitimini yarıda bırakan, sonrasında oyunculuk ve oyuncu yönetimi dersleri alan Özge Gürel Kızım Nerede dizisinde oynadığı Zeynep karakteriyle televizyon dünyasına giriş yaptı. Daha sonra ATV'de yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde ve Türk televizyonlarına damga vuran ve yurtdışında da ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl'da boy gösteren Özge Gürel, Medcezir'de ise Ada rolüne hayat verdi. 2014 yılında ise gençler tarafından oldukça sevilen Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktı ve bu yapımda Öykü Acar karakterini canlandırdı. Daha sonra Star TV'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim'de Haziran, Dolunay'da ise Nazlı Pınar karakterleriyle yine başrol olarak görev aldı. Son olarak Türk televizyonlarındaki en gerçekçi ve en cesur askeri dizilerden birisi olan Börü'de kadın pilot Gökçe Demir'i oynayan Özge Gürel bu dizinin sinema filminde de oynadı.
Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.

Fikret Bila Halk TV'ye Transfer Oldu

Medya dünyasının tecrübeli isimlerinden Fikret Bila, Halk TV'ye transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!