Muhteşem İkili Nilüfer Gerçek Adı MKC'nin Kız Kardeşi Kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde MKC'nin kız kardeşi Mustafa Kerim Can'ın kardeşi kimdir hangi oyuncu? Muhteşem İkili Nilüfer gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 31 Eki 2018 22:17

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Engin Şenkal ve Zafer Algöz gibi başarılı oyuncuların ana karakterleri canlandırdığı Muhteşem İkili dizisi yeni bölümleri ile perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Muhteşem İkili Nilüfer gerçek ismi asıl adı nedir kaç yaşında nereli? Muhteşem İkili MKC'nin kız kardeşi Nilüfer kimdir hangi oyuncu canlandırıyor daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

muhteşem ikili nilüfer gerçek adı mkcnin kız kardeşi kimdir

Muhteşem İkili dizisinde Mustafa Kerim Can'ın yani diğer deyişle MKC'nin kız kardeşi olarak izlediğimiz Nilüfer karakteri son derece özgür ruhlu bir tip olarak karşımıza çıkıyor. MeKaCe'nin kardeşi olan Nülüfer, abisiyle başa çıkabilen ve ona laf yetiştirebilen dünya üzerindeki tek insan. Bu yüzden dizi için de oldukça önemli birisi. Akıllı, güçlü, çekici, güzel ve alımlı birisi. Kendi işiyle meşgul. Abisine asla eyvallah demez, yanlışa yanlış demekten korkmaz. Annesi ve babası küçük yaşta boşandığı için sadece annesiyle yaşamaya devam etmiş ve onun huylarını almıştır. Tam bir İstanbul kızıdır. Baba eksikliğini de her daim kalbinde hissetmiştir. Muhteşem İkili Nilüfer Kimdir?

Dizide bu karaktere son dönemin sevilen kadın oyuncularından Özge Gürel can veriyor. 5 Şubat 1987 tarihinde doğan güzel oyuncu şu an 31 yaşında. 2010 yılından beri oyunculuk yaşantısına etkin bir şekilde devam eden Gürel, İstanbul doğumlu ve Silivrili bir ailenin kızı olarak hayata gözlerini açmıştı. Annesi Selanik göçmeni, babası ise Çerkes olan Özge Gürel, liseden mezun olana dek Silivri'de yaşadı. Sonrasında Beykent Üniversitesi'nde uluslararası ticaret bölümünde lisans eğitimi alıp eğitimini yarıda bırakan, sonrasında oyunculuk ve oyuncu yönetimi dersleri alan Özge Gürel Kızım Nerede dizisinde oynadığı Zeynep karakteriyle televizyon dünyasına giriş yaptı. Daha sonra ATV'de yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde ve Türk televizyonlarına damga vuran ve yurtdışında da ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl'da boy gösteren Özge Gürel, Medcezir'de ise Ada rolüne hayat verdi. 2014 yılında ise gençler tarafından oldukça sevilen Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktı ve bu yapımda Öykü Acar karakterini canlandırdı. Daha sonra Star TV'de yayınlanan Yıldızlar Şahidim'de Haziran, Dolunay'da ise Nazlı Pınar karakterleriyle yine başrol olarak görev aldı. Son olarak Türk televizyonlarındaki en gerçekçi ve en cesur askeri dizilerden birisi olan Börü'de kadın pilot Gökçe Demir'i oynayan Özge Gürel bu dizinin sinema filminde de oynadı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!