Yeni Gelin Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kaldırıldı mı?

Yeni Gelin dizisi neden final yapıyor, sona erdi mi, kaç bölüm sürdü? Yeni Gelin niye bitti yayından kalktı mı final ne zaman kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 05 Kas 2018 20:26 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Kas 2018 20:27

Ciner Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Show TV ekranlarında Süreç Film imzasıyla yayınlanan ve 3. sezonu ile 2018 - 2019 yayın sezonuna başlangıç yapan Yeni Gelin dizisinden final haberi geldi. Başrolde Tolga Mendi ile Jessica May'in yer aldığı ve bir bölge komedisi olarak her cumartesi yeni bölümleri ile karşımıza çıkan Yeni Gelin neden final yapıyor, bitti mi, kaç bölüm sürdü, ne zaman final yaptı? Geniş kadrosuyla dikkat çeken Yeni Gelin neden yayından kaldırıldı, kaçıncı bölümde bitecek, kalktı mı?

yeni gelin neden final yapıyor yayından kalktı mı niye bitti mi

Ersoy Güler'in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Yeni Gelin dizisi geride kalan iki sezon boyunca cumartesi günlerinin sevilen yapımları arasında yer almış ve elde ettiği reytingler ile hem kanalın hem de yapım firmasının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Geride bıraktığımız dönemde üçüncü sezonu ile tekrar başlayan Yeni Gelin dizisi final kararı aldı.

Oyuncu kadrosunda Mendi ve May'in yanı sıra Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek ve Feride Hilal Akın gibi isimlerin yer aldığı dizi geçtiğimiz hafta 60. bölümüyle ekrana gelmişti. Birsen Altuntaş'ın haberine göre sevilen dizi 63. bölümde ekran macerasını noktalayacak ve seyircisine veda edecek.  Yeni Gelin Neden Final Kararı Aldı?

Çekimlerinin çoğu Adana'da yapılan dizi, hem reytinglerde ilk iki sezon kadar başarılı olmadığı için hem de hikayenin daha fazla uzaması halinde işin tadının kaçacağı düşüncesinden hareketle final yapmaya karar verdi. İddialar doğruysa ve dizi 63. bölümüyle seyirciye veda ederse ekranda 3 sezon kalmayı başarmış, bütçesi ile oranlanınca son derece iyi bir başarı elde etmiş bir yapım olarak arşivlerde yerini almış olacak.

Peki dizi başka bir kanala transfer oldu mu, yeni kanalında devam edecek mi?

Şimdilik böyle bir iddia ya da resmi bilgi bulunmuyor. Dolayısıyla Show TV'deki finalden sonra Yeni Gelin'in herhangi bir kanalda yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam etmesi beklenmiyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!