Yeni Gelin Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kaldırıldı mı?

Yeni Gelin dizisi neden final yapıyor, sona erdi mi, kaç bölüm sürdü? Yeni Gelin niye bitti yayından kalktı mı final ne zaman kaldırıldı mı?


Haber Tarihi : 05 Kas 2018 20:26 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Kas 2018 20:27

Ciner Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Show TV ekranlarında Süreç Film imzasıyla yayınlanan ve 3. sezonu ile 2018 - 2019 yayın sezonuna başlangıç yapan Yeni Gelin dizisinden final haberi geldi. Başrolde Tolga Mendi ile Jessica May'in yer aldığı ve bir bölge komedisi olarak her cumartesi yeni bölümleri ile karşımıza çıkan Yeni Gelin neden final yapıyor, bitti mi, kaç bölüm sürdü, ne zaman final yaptı? Geniş kadrosuyla dikkat çeken Yeni Gelin neden yayından kaldırıldı, kaçıncı bölümde bitecek, kalktı mı?

yeni gelin neden final yapıyor yayından kalktı mı niye bitti mi

Ersoy Güler'in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Yeni Gelin dizisi geride kalan iki sezon boyunca cumartesi günlerinin sevilen yapımları arasında yer almış ve elde ettiği reytingler ile hem kanalın hem de yapım firmasının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Geride bıraktığımız dönemde üçüncü sezonu ile tekrar başlayan Yeni Gelin dizisi final kararı aldı.

Oyuncu kadrosunda Mendi ve May'in yanı sıra Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek ve Feride Hilal Akın gibi isimlerin yer aldığı dizi geçtiğimiz hafta 60. bölümüyle ekrana gelmişti. Birsen Altuntaş'ın haberine göre sevilen dizi 63. bölümde ekran macerasını noktalayacak ve seyircisine veda edecek.  Yeni Gelin Neden Final Kararı Aldı?

Çekimlerinin çoğu Adana'da yapılan dizi, hem reytinglerde ilk iki sezon kadar başarılı olmadığı için hem de hikayenin daha fazla uzaması halinde işin tadının kaçacağı düşüncesinden hareketle final yapmaya karar verdi. İddialar doğruysa ve dizi 63. bölümüyle seyirciye veda ederse ekranda 3 sezon kalmayı başarmış, bütçesi ile oranlanınca son derece iyi bir başarı elde etmiş bir yapım olarak arşivlerde yerini almış olacak.

Peki dizi başka bir kanala transfer oldu mu, yeni kanalında devam edecek mi?

Şimdilik böyle bir iddia ya da resmi bilgi bulunmuyor. Dolayısıyla Show TV'deki finalden sonra Yeni Gelin'in herhangi bir kanalda yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam etmesi beklenmiyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!