Muhteşem İkili Köpek Sadri Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Muhteşem İkili dizisinde Köpek Sadri kimdir hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Muhteşem İkili Sadri gerçek adı polis hocası asıl ismi.


Haber Tarihi : 06 Kas 2018 14:19

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla ekran macerasına başlayan ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Muhteşem İkili dizisine Köpek Sadri karakteriyle hangi oyuncu dahil oluyor sorusunun yanıtı belli oldu. Kerem Bürsin, Öykü Karayel, Özge Gürel ve İbrahim Çelikkol'un başrolde olduğu dizide polis akademisi hocası Sadri kimdir, karakteri kim canlandırıyor? Muhteşem İkili Köpek Sadri gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

muhteşem ikili köpek sadri gerçek adı kimdir hangi oyuncu

TMC Yapım imzasıyla ekranlara gelen, Erol Avcı'nın yapımcısı olduğu ve yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, geçen hafta yayınlanan ilk bölümü ile seyirciler tarafından beğenilmeyi başaran ekranların yeni dizisi Muhteşem İkili'ye önümüdeki bölümde yeni bir karakter dahil oluyor. Mustafa Kerim Can, yani MKC, ile Mert Barca'nın polis akademisi hocası olan Sadri, efsane bir eğitmendir. Köpek Sadri lakabı ile tanınır. İstanbul'un en iyi polislerini yetiştiren ve son derece usta bir isim olan Sadri, bağ kurduğu talebelerinin peşini bırakmaz. Mezun olsalar bile onlarla iletişimde kalır. Her daim talebeleri ile yan yana olmasa dahi onlar bir tehlike ile karşı karşıya oldukları zaman bunu hisseder ve bir anda yanlarında bitiverir. Bu yüzden "köpek" lakabını almıştır. MKC ve Barca’nın felsefelerini ve olaylara bakış açılarını şekillendiren Sadri, ikilinin hayatında bambaşka bir yere sahiptir.  Muhteşem İkili'de Köpek Sadri'yi Kim Canlandırıyor?

Dizide bu rolü usta oyuncu Uğur Yücel canlandırıyor. 26 Mayıs 1957 tarihinde doğan ve şu an 61 yaşında olan usta oyuncu 1975 yılından beri aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdürüyor. Senarist ve yönetmen olarak da sektöre çeşitli eserler kazandıran Yücel, pek çok tiyatro oyununda da boy gösterdi. Son olarak Star TV'de yayınlanan Nefes Nefese dizisinde Atmaca - Ayaz Kıran karakterini canlandıran, bir önceki sezonda da Show TV'nin efsane projelerinden İçerde dizisinde Kudret Sönmez karakterine hayat veren Uğur Yücel, Türk sinema tarihinde ilklere imza atan Kötü Kedi Şerafettin'de de seslendirme sanatçısı olarak yer aldı. Yaktın Beni, Soğuk, Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Gemide, Eşkıya, Yazı Tura  gibi sinema filmleri haricinde Fox TV'de yayınlanan Familya'da da rol almıştı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!