Muhteşem İkili Köpek Sadri Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Muhteşem İkili dizisinde Köpek Sadri kimdir hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Muhteşem İkili Sadri gerçek adı polis hocası asıl ismi.


Haber Tarihi : 06 Kas 2018 14:19

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla ekran macerasına başlayan ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Muhteşem İkili dizisine Köpek Sadri karakteriyle hangi oyuncu dahil oluyor sorusunun yanıtı belli oldu. Kerem Bürsin, Öykü Karayel, Özge Gürel ve İbrahim Çelikkol'un başrolde olduğu dizide polis akademisi hocası Sadri kimdir, karakteri kim canlandırıyor? Muhteşem İkili Köpek Sadri gerçek ismi asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

muhteşem ikili köpek sadri gerçek adı kimdir hangi oyuncu

TMC Yapım imzasıyla ekranlara gelen, Erol Avcı'nın yapımcısı olduğu ve yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, geçen hafta yayınlanan ilk bölümü ile seyirciler tarafından beğenilmeyi başaran ekranların yeni dizisi Muhteşem İkili'ye önümüdeki bölümde yeni bir karakter dahil oluyor. Mustafa Kerim Can, yani MKC, ile Mert Barca'nın polis akademisi hocası olan Sadri, efsane bir eğitmendir. Köpek Sadri lakabı ile tanınır. İstanbul'un en iyi polislerini yetiştiren ve son derece usta bir isim olan Sadri, bağ kurduğu talebelerinin peşini bırakmaz. Mezun olsalar bile onlarla iletişimde kalır. Her daim talebeleri ile yan yana olmasa dahi onlar bir tehlike ile karşı karşıya oldukları zaman bunu hisseder ve bir anda yanlarında bitiverir. Bu yüzden "köpek" lakabını almıştır. MKC ve Barca’nın felsefelerini ve olaylara bakış açılarını şekillendiren Sadri, ikilinin hayatında bambaşka bir yere sahiptir.  Muhteşem İkili'de Köpek Sadri'yi Kim Canlandırıyor?

Dizide bu rolü usta oyuncu Uğur Yücel canlandırıyor. 26 Mayıs 1957 tarihinde doğan ve şu an 61 yaşında olan usta oyuncu 1975 yılından beri aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdürüyor. Senarist ve yönetmen olarak da sektöre çeşitli eserler kazandıran Yücel, pek çok tiyatro oyununda da boy gösterdi. Son olarak Star TV'de yayınlanan Nefes Nefese dizisinde Atmaca - Ayaz Kıran karakterini canlandıran, bir önceki sezonda da Show TV'nin efsane projelerinden İçerde dizisinde Kudret Sönmez karakterine hayat veren Uğur Yücel, Türk sinema tarihinde ilklere imza atan Kötü Kedi Şerafettin'de de seslendirme sanatçısı olarak yer aldı. Yaktın Beni, Soğuk, Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Gemide, Eşkıya, Yazı Tura  gibi sinema filmleri haricinde Fox TV'de yayınlanan Familya'da da rol almıştı.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!