ÖZEL HABER

Çarpışma Reytingleri Kaçıncı Oldu Reyting Sonuçları

Show TV'de yayınlanan Çarpışma dizisi reytingleri. Çarpışma reyting sonuçları kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı kaç rating aldı?


Haber Tarihi : 11 Kas 2018 12:48 Son Düzenlenme Tarihi : 23 Kas 2018 10:28

Bu sayfada Show TV'de yayınlanan 'Çarpışma' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Çarpışma reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Çarpışma dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Çarpışma 22 Kasım 2018 Perşembe günü Total'de 10. oldu. 3,99 reyting alan dizi 8,61 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 3. oldu. 5,60 reyting alan dizi 13,21 share aldı.

çarpışma dizisi reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi

Show TV ekranlarında ilk bölümü ile 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 20'de seyircisine merhaba diyecek olan Çarpışma reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Çarpışma reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Ay Yapım imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Kıvanç Tatlıtuğ, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Onur Saylak gibi isimlerin de yer aldığı Çarpışma dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!