Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor Set Konum ve Adres

Çarpışma dizisi nerede çekiliyor? Çarpışma çekimleri hangi şehirde ilçede yapılıyor, set stadyum adres ve konum bilgileri çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 11 Kas 2018 13:04 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Kas 2018 18:20

Kasım 2018 döneminde Show TV'de seyircisine merhaba diyecek olan ekranların yeni dizisi Çarpışma'nın nerede çekiliyor olduğu merak konusu oldu. Güçlü oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Elçin Sangu gibi son dönemlerin başarılı isimlerini bir araya getiren Çarpışma dizisi hangi şehirde, ilçede, mahallede çekiliyor, ev stadyum sokak sahnelerinin çekildiği yer neresi? Çarpışma dizisi set adres ve konum bilgileri gibi detaylar haberimizde yer alıyor.

çarpışma dizisi nerede çekiliyor

Ay Yapım imzasıyla yayınlanan ve aksiyon-dram türünde bir dizi olarak karşımıza gelecek olan Çarpışma'nın yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor. Ali Aydın'ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin yapımcılığını ise Kerem Çatay ile Pelin Diştaş üstleniyor. Geniş kadrosunda başrol oyuncularına ek olarak Erkan Can, Hakan Kurtaş, Onur Saylak, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık gibi isimlerin de yer aldığı Çarpışma dizisi dört aracın birbirine çarpması neticesinde kesişen yaşamları konu ediniyor. Ya da dizinin ana karakterlerinden Kadir Adalı'nın tabiriyle çarpışan arabalar değil, aslında bu dört insanın kaderleri oluyor.  Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çarpışma'nın çekimleri genel olarak İstanbul şehrinin sınırları içerisinde yapılıyor. Mahalle ve stadyum çekimleri ise İstanbul'un doğallığı ve gelişmişliği ile ön plana çıkan Sarıyer ilçesinde çekiliyor. Mavi beyazlı takım Sarıyerspor'a da sık sık atıfta bulunan dizi için Sarıyer önemli mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca Beşiktaş, Beykoz, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi bölgelerde de çekimler gerçekleştiriliyor. Dizi çekimleri farklı yerlerde gerçekleştikçe içerik güncellenecek ve setin hangi bölgelerde kurulduğuna dair yeni detaylar sizlerle paylaşılacaktır.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!