Hürriyet Almanca Yayına Başlıyor

Hürriyet'in Almanca haber portalı hurriyet.de 15 Kasım'da yayına başlıyor.


Haber Tarihi : 14 Kas 2018 19:17

Doğan Medya Grubu'nun Demirören Holding tarafından satın alınmasıyla beraber Demirören Medya'nın bir parçası haline gelen Hürriyet Gazetesi Almanca portalı ile yurtdışı ağını genişletiyor.

Hürriyet.de adresinden yayın yapacak olan Hürriyet'in Almanca portalı 15 Kasım 2018 tarihinde yayına başlıyor.www.hurriyet.de aynı zamanda Türkiye, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden geniş bir haber ajansı kaynağına da sahip. Türkiye kaynaklı haber akışında www.hurriyet.com.tr ve Demirören Haber Ajansı’ndan sağladığı güncel haberleri, raporları, fotoğrafları ve videoları kullanacak. Uluslararası haber akışı için ise Alman Haber Ajansı (DPA), Fransız Haber Ajansı (AFP), Spor Enformasyon Servisi (SID) gibi önemli ajanslarla iş birliği yapacak.

hürriyet almanca

www.hurriyet.de, her biri kendi alanlarında uzman Alman ve Türklerden oluşan güçlü editoryal kadrosuyla Türkiye’den, Almanya’dan, Avrupa ülkelerinden ve tüm dünyadan haberleriyle özgün bir içeriğe sahip olacak. Almanca yayın yapma ayrıcalığıyla Avusturya, Hollanda ve İsviçre gibi Almanca konuşulan ülkelerde de okurla buluşacak. Siyaset, ekonomi, panorama, yaşam, seyahat, spor ve teknoloji bölümleriyle ilgili güncel, özel ve gündem yaratan kaliteli içerikler www.hurriyet.de’nin haber akışında yer alacak.
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!