Çarpışma Selim Gerçek Adı Cemre'nin Babası Kimdir Avukat?

Çarpışma dizisinde Cemre'nin babası kimdir, avukat hangi oyuncu? Çarpışma Selim gerçek adı, asıl ismi, Belma'nın kocası kim oynuyor?


Haber Tarihi : 21 Kas 2018 15:08 Son Düzenlenme Tarihi : 22 Kas 2018 19:57

Genç kuşağın önemli isimleriyle tecrübesi ve performansı ile kendini ispatlamış tecrübeli oyuncuları bir araya getiren Ay Yapım'ın yeni televizyon dizisi Çarpışma'nın ön plana çıkan karakterleri arasında Cemre'nin babası olan ve Belma'nın kocası olarak izlediğimiz Avukat Selim Gür de bulunuyor. Türkiye'nin önemli bir avukatlık firmasının sahibi olan Çarpışma Selim gerçek ismi asıl adı nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Çarpışma Selim kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında, nereli?

çarpışma selim gerçek adı cemrenin babası kimdir

Selim Gür son derece ünlü ve tanınmış bir adamdır. Doğal olarak oldukça da geniş bir çevreye sahiptir. Çevresinde pek çok iş insanı, bürokrat, siyasetçi ve daha birçok güçlü insan bulunur. Avukat olmasının yanı sıra eski bir kulüp başkanı olması da onun ününü güçlendiren etmenlerden birisidir. Elde etmiş olduğu servetin çok önemli bir kısmını danışmanlık sıfatı altında güçlü kişilerin kara paralarını aklayarak kazanmayı tercih eder. Selim'in eline geçen paralar, daha sonra sütten çıkmış ak kaşık kadar temiz bir hal alır. Dolayısıyla son derece saygı gören, değer verilen, itibarlı birisidir. Cemre'nin babası tam bir kara kutu kıvamındadır.  



çarpışma belma kimdir?

Şiddet ve bela ile uğraşmak istemez. Sabırlı, sakin ve soğukkanlı bir yapısı vardır. Hayatının merkezinde Cemre vardır ama aynı zamanda Belma'nın kocası olması sebebiyle çeşitli belalarla karşı karşıya kalabilir. Karısını kaybedip Belma ile evlenen Selim'in bilmediği şeyler de vardır.

Çarpışma Dizisi Avukat Selim Gür Kimdir?

Çarpışma Selim gerçek adı Mustafa Uğurlu'dur. 1955 senesinde doğan ve şu anda 63 yaşında olan tecrübeli oyuncu pek çok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almıştır. Karaman şehrinde doğan Uğurlu'nun abisi Ahmet Uğurlu da bir oyuncudur. Tiyatro oyunlarında da boy gösteren Mustafa Uğurlu'nun sahip olduğu çeşitli ödüller de bulunuyor. İki sezon önce İçerde dizisinde can verdiği Yusuf Müdür rolüyle büyük beğeni toplayan Uğurlu daha sonra Babamın Günahları ve Bir Deli Rüzgar dizilerinde oynamış ama diziler tutmayınca başarılı sonuçlar elde edememişti.

Mustafa Uğurlu'nun geçmişte oynadığı diziler ve filmler arasında Milat, Düşler ve Umutlar, Galip Derviş, Çıplak Gerçek, Kader, Adalet Oyunu, Bir Zamanlar Osmanlı, Masum Değiliz, Anadolu Kaplanı gibi yapımlar bulunuyor.








En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..



Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!