ÖZEL HABER

Şahin Tepesi Reytingleri Kaçıncı Sırada İzlenme Oranı

ATV dizisi Şahin Tepesi reytingleri nasıl izlenme oranı rating kaçıncı sırada ne kadar izlendi? Şahin Tepesi reyting sonuçları kaçıncı oldu?


Haber Tarihi : 21 Kas 2018 15:23 Son Düzenlenme Tarihi : 24 Kas 2018 10:29

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Şahin Tepesi' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Şahin Tepesi reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Şahin Tepesi dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Şahin Tepesi 23 Kasım 2018 Cuma günü Total'de 13. oldu. 3,52 reyting alan dizi 7,70 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 15. oldu. 2,41 reyting alan dizi 5,75 share aldı.

şahin tepesi reytingleri

ATV ekranlarında ilk bölümü ile 23 Kasım 2018 Cuma günü saat 20'de seyircisine merhaba diyecek olan Şahin Tepesi reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Şahin Tepesi reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Ay Yapım imzasıyla ekrana gelen, oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Zerrin Tekindor, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç, Boran Kuzum gibi isimlerin de yer aldığı Şahin Tepesi dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!