Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Gerçek Adı Serhan'ın Yengesi Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Serhan'ın yengesi Nejdet'in eşi Şebnem Aksak kimdir hangi oyuncu? Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 27 Kas 2018 18:37

Ay Yapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan ve geçen sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran Ufak Tefek Cinayetler'e bir kadın karakter daha dahil oldu. Geniş ve güçlü oyuncu kadrosu, derinlemesine işlenen karakterleri ile ilgi çeken dizide Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Aksak kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in yönetmen koltuğunda birlikte yer aldığı, Meriç Acemi'nin ise senaryosunu kaleme aldığı Star TV'nin sevilen dizisinde Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek ismi, asıl adı nedir, Serhan'ın yengesi, Necdet'in karısı rolünü canlandıran oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

ufak tefek cinayetler şebnem gerçek adı kimdir

Yeni sezonda Osman Sonant ve Ushan Çakır ile kadrosunu güçlendiren dizinin 27 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacak olan 43. bölümüne Şebnem Aksak karakteri dahil oluyor. Mert Fırat'ın hayat verdiği Serhan'ın ölen amcası Nejdet'in eşi olarak karşımıza çıkacak olan Şebnem, genç bir kadındır. Güzelliği ile dikkat çeken bu dul kadın, ortalığın karışmasına ve dizide bazı sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Umulmadık bir zamanda hikayeye dahil olmasıyla Oya, Serhan ve Merve arasındaki üçgende önemli bir soruna yol açacak olan Serhan'ın yengesi Şebnem seyircinin de beğenisini kazanacak.

Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek adı Şükran Ovalı'dır. 1 Nisan 1985 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 33 yaşında. Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le evli olan ünlü oyuncu kısa bir süre önce kızını kucağına almıştı. En son FOX TV'de yayınlanan Familya dizisinde rol alan Ovalı yakın zamanda Star TV'de yayınlanan Paramparça dizisinde Psikolog Ayşe rolüne, Kanal D'de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde ise Derya rolüne can vermişti. Cinayet adlı yapımda Umay Abalı'yı oynayan, Avrupa Avrupa'da Melisa'yı canlandıran Ovalı, Leyla ile Mecnun, Kötü Yol, Behzat Ç, Aşk Yakar, Bez Bebek, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde ve Nar, Ev, Yeni Dünya, Şeytan Tüyü, Ekşi Elmalar gibi sinema filmlerinde de oynadı.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!