Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Gerçek Adı Serhan'ın Yengesi Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Serhan'ın yengesi Nejdet'in eşi Şebnem Aksak kimdir hangi oyuncu? Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 27 Kas 2018 18:37

Ay Yapım imzasıyla seyirci karşısına çıkan ve geçen sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran Ufak Tefek Cinayetler'e bir kadın karakter daha dahil oldu. Geniş ve güçlü oyuncu kadrosu, derinlemesine işlenen karakterleri ile ilgi çeken dizide Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Aksak kimdir, karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in yönetmen koltuğunda birlikte yer aldığı, Meriç Acemi'nin ise senaryosunu kaleme aldığı Star TV'nin sevilen dizisinde Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek ismi, asıl adı nedir, Serhan'ın yengesi, Necdet'in karısı rolünü canlandıran oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

ufak tefek cinayetler şebnem gerçek adı kimdir

Yeni sezonda Osman Sonant ve Ushan Çakır ile kadrosunu güçlendiren dizinin 27 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacak olan 43. bölümüne Şebnem Aksak karakteri dahil oluyor. Mert Fırat'ın hayat verdiği Serhan'ın ölen amcası Nejdet'in eşi olarak karşımıza çıkacak olan Şebnem, genç bir kadındır. Güzelliği ile dikkat çeken bu dul kadın, ortalığın karışmasına ve dizide bazı sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Umulmadık bir zamanda hikayeye dahil olmasıyla Oya, Serhan ve Merve arasındaki üçgende önemli bir soruna yol açacak olan Serhan'ın yengesi Şebnem seyircinin de beğenisini kazanacak.

Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Şebnem gerçek adı Şükran Ovalı'dır. 1 Nisan 1985 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 33 yaşında. Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le evli olan ünlü oyuncu kısa bir süre önce kızını kucağına almıştı. En son FOX TV'de yayınlanan Familya dizisinde rol alan Ovalı yakın zamanda Star TV'de yayınlanan Paramparça dizisinde Psikolog Ayşe rolüne, Kanal D'de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde ise Derya rolüne can vermişti. Cinayet adlı yapımda Umay Abalı'yı oynayan, Avrupa Avrupa'da Melisa'yı canlandıran Ovalı, Leyla ile Mecnun, Kötü Yol, Behzat Ç, Aşk Yakar, Bez Bebek, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde ve Nar, Ev, Yeni Dünya, Şeytan Tüyü, Ekşi Elmalar gibi sinema filmlerinde de oynadı.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!