ÖZEL HABER

Bartu Ben Neden Final Yapıyor Yayından Kalktı mı Niye Bitti?

Blutv'nin internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor, yayından kalktı mı, kaç bölüm sürdü? Bartu Ben niye bitti, devam edecek mi?


Haber Tarihi : 27 Kas 2018 18:48 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Kas 2018 23:33

Bartu Küçükçağlayan'ın başrolde yer aldığı ve senaryosunu kaleme aldığı, ayrıca bol ödüllü Kelebekler filminde birlikte çalıştığı Tolga Karaçelik'in yönetmen koltuğunda oturduğu Blutv'nin sevilen internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor? Pazartesi ve perşembe günleri yeni bölümleri yayınlanan Bartu Ben niye bitti, kaç bölüm sürdü, yayından kaldırıldı mı, yeni sezonda devam edecek mi, ikinci sezon çekilecek mi? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

bartu ben neden final yaptı yayından kalktı mı niye bitti

Drama ve komedi türünde olan ve her bölümü yaklaşık 40 dakika süren Blutv'nin başarılı internet dizisi Bartu Ben'de Küçükçağlayan'ın yanı sıra Nazlı Bulum, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç, Cemre Ebuzziya, Sezin Bozacı, Yener Özer, Okan Urun gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve hem Bartu Küçükçağlayan'ın hem de yan rollerin seyircinin ilgisini çekmeyi başardığı dizi 29 Kasım 2018 Perşembe günü 19:30'da yayına verilecek olan 10. bölümüyle final yaparak izleyenlere veda edecek.

Bartu Ben Neden Final Yaptı?

Her bölümde Oğuzhan Uğur, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, Öner Erkan gibi isimlerin konuk oyuncu olarak karşımıza çıktığı dizinin çekimleri yaz sezonunda gerçekleştirilmişti. Yani dizi zaten 10 bölüm olarak tasarlanmıştı. Dolayısıyla Bartu Ben'in yayından kaldırılması, erken final yapması gibi bir durum söz konusu değil. Dizi tasarlandığı gibi 10. bölümüyle final yapıp Blutv'deki macerasını noktalayacak.  Bartu Ben 2. Sezon Çekilecek mi?

Bartu Ben'in 11. bölümünün çekilip çekilmeyeceği konusunda net bir bilgi yok fakat Blutv'nin şimdiye dek Masum da dahil olmak üzere beğenilen hiçbir dizi için ikinci sezon aşamasına geçmediğini göz önüne aldığımızda bu ihtimalin oldukça düşük olduğunu söylemek yerinde olacaktır.
RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

VİDEO HABER
Benimle Söyle Sunucusu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması programı Benimle Söyle'nin sunucusu ve jüri üyeleri belli oldu. Programda hangi ünlü isimler yer alacak?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!