ÖZEL HABER

Bartu Ben Neden Final Yapıyor Yayından Kalktı mı Niye Bitti?

Blutv'nin internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor, yayından kalktı mı, kaç bölüm sürdü? Bartu Ben niye bitti, devam edecek mi?


Haber Tarihi : 27 Kas 2018 18:48 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Kas 2018 23:33

Bartu Küçükçağlayan'ın başrolde yer aldığı ve senaryosunu kaleme aldığı, ayrıca bol ödüllü Kelebekler filminde birlikte çalıştığı Tolga Karaçelik'in yönetmen koltuğunda oturduğu Blutv'nin sevilen internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor? Pazartesi ve perşembe günleri yeni bölümleri yayınlanan Bartu Ben niye bitti, kaç bölüm sürdü, yayından kaldırıldı mı, yeni sezonda devam edecek mi, ikinci sezon çekilecek mi? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

bartu ben neden final yaptı yayından kalktı mı niye bitti

Drama ve komedi türünde olan ve her bölümü yaklaşık 40 dakika süren Blutv'nin başarılı internet dizisi Bartu Ben'de Küçükçağlayan'ın yanı sıra Nazlı Bulum, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç, Cemre Ebuzziya, Sezin Bozacı, Yener Özer, Okan Urun gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve hem Bartu Küçükçağlayan'ın hem de yan rollerin seyircinin ilgisini çekmeyi başardığı dizi 29 Kasım 2018 Perşembe günü 19:30'da yayına verilecek olan 10. bölümüyle final yaparak izleyenlere veda edecek.

Bartu Ben Neden Final Yaptı?

Her bölümde Oğuzhan Uğur, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, Öner Erkan gibi isimlerin konuk oyuncu olarak karşımıza çıktığı dizinin çekimleri yaz sezonunda gerçekleştirilmişti. Yani dizi zaten 10 bölüm olarak tasarlanmıştı. Dolayısıyla Bartu Ben'in yayından kaldırılması, erken final yapması gibi bir durum söz konusu değil. Dizi tasarlandığı gibi 10. bölümüyle final yapıp Blutv'deki macerasını noktalayacak.  Bartu Ben 2. Sezon Çekilecek mi?

Bartu Ben'in 11. bölümünün çekilip çekilmeyeceği konusunda net bir bilgi yok fakat Blutv'nin şimdiye dek Masum da dahil olmak üzere beğenilen hiçbir dizi için ikinci sezon aşamasına geçmediğini göz önüne aldığımızda bu ihtimalin oldukça düşük olduğunu söylemek yerinde olacaktır.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!