ÖZEL HABER

Bartu Ben Neden Final Yapıyor Yayından Kalktı mı Niye Bitti?

Blutv'nin internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor, yayından kalktı mı, kaç bölüm sürdü? Bartu Ben niye bitti, devam edecek mi?


Haber Tarihi : 27 Kas 2018 18:48 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Kas 2018 23:33

Bartu Küçükçağlayan'ın başrolde yer aldığı ve senaryosunu kaleme aldığı, ayrıca bol ödüllü Kelebekler filminde birlikte çalıştığı Tolga Karaçelik'in yönetmen koltuğunda oturduğu Blutv'nin sevilen internet dizisi Bartu Ben neden final yapıyor? Pazartesi ve perşembe günleri yeni bölümleri yayınlanan Bartu Ben niye bitti, kaç bölüm sürdü, yayından kaldırıldı mı, yeni sezonda devam edecek mi, ikinci sezon çekilecek mi? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

bartu ben neden final yaptı yayından kalktı mı niye bitti

Drama ve komedi türünde olan ve her bölümü yaklaşık 40 dakika süren Blutv'nin başarılı internet dizisi Bartu Ben'de Küçükçağlayan'ın yanı sıra Nazlı Bulum, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç, Cemre Ebuzziya, Sezin Bozacı, Yener Özer, Okan Urun gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve hem Bartu Küçükçağlayan'ın hem de yan rollerin seyircinin ilgisini çekmeyi başardığı dizi 29 Kasım 2018 Perşembe günü 19:30'da yayına verilecek olan 10. bölümüyle final yaparak izleyenlere veda edecek.

Bartu Ben Neden Final Yaptı?

Her bölümde Oğuzhan Uğur, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, Öner Erkan gibi isimlerin konuk oyuncu olarak karşımıza çıktığı dizinin çekimleri yaz sezonunda gerçekleştirilmişti. Yani dizi zaten 10 bölüm olarak tasarlanmıştı. Dolayısıyla Bartu Ben'in yayından kaldırılması, erken final yapması gibi bir durum söz konusu değil. Dizi tasarlandığı gibi 10. bölümüyle final yapıp Blutv'deki macerasını noktalayacak.  Bartu Ben 2. Sezon Çekilecek mi?

Bartu Ben'in 11. bölümünün çekilip çekilmeyeceği konusunda net bir bilgi yok fakat Blutv'nin şimdiye dek Masum da dahil olmak üzere beğenilen hiçbir dizi için ikinci sezon aşamasına geçmediğini göz önüne aldığımızda bu ihtimalin oldukça düşük olduğunu söylemek yerinde olacaktır.
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!