Ufak Tefek Cinayetler Ceren Gerçek Adı Avukat Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında? Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 16:39 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Kas 2018 16:42

Star TV ekranlarında salı günleri yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkan Ay Yapım imzalı diziye bir yeni kadın karakter daha katılıyor. Oyuncuları arasında Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Osman Sonant, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Ushan Çakır gibi isimlerin bulunduğu Ufak Tefek Cinayetler'de Avukat Ceren kimdir, karakteri hangi oyuncu oynuyor? Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek ismi, Avukat asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli?

ufak tefek cinayetler avukat ceren gerçek adı kimdir

Geçen sezonun en çok ses getiren yapımlarından biri olan, bu sezon ise biraz daha düşük reyting performansı ile ekran macerasını sürdüren Ufak Tefek Cinayetler'e yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Şükran Ovalı'nın dahil olduğu diziye önümüzdeki hafta bir yeni karakter daha giriyor. Avukat Ceren karakteri Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı Merve ile Mert Fırat'ın hayat verdiği Serhan karakterinin velayet davasındaki performansıyla hikayeye damga vuracak. Kızı Mila'nın velayetini almak isteyen Serhan Aksak'ın avukatı olarak izleyeceğimiz Ceren karakteri bir avukat olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek adı, yani Serhan'ın avukatı rolünü oynayan kadın oyuncu Hazal Türesan'dır. 1 Mart 1985 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 33 yaşında. En son Star TV'de yayınlanan ve 50 bölümlük bir ekran macerasına sahip olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde daha önce FOX TV'de yayınlanan Unutma Beni adlı günlük dizide Aslı'yı canlandırmış ve sonrasında ATV'de ekrana gelen ve Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in başrol olduğu Kara Para Aşk dizisinde rol almıştı. Türesan'ın rol aldığı diziler arasında Kanal D'nin Tatlı İntikam'ı, ve Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar'da bulunuyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!