Ufak Tefek Cinayetler Ceren Gerçek Adı Avukat Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında? Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 16:39 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Kas 2018 16:42

Star TV ekranlarında salı günleri yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkan Ay Yapım imzalı diziye bir yeni kadın karakter daha katılıyor. Oyuncuları arasında Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Osman Sonant, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Ushan Çakır gibi isimlerin bulunduğu Ufak Tefek Cinayetler'de Avukat Ceren kimdir, karakteri hangi oyuncu oynuyor? Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek ismi, Avukat asıl adı nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli?

ufak tefek cinayetler avukat ceren gerçek adı kimdir

Geçen sezonun en çok ses getiren yapımlarından biri olan, bu sezon ise biraz daha düşük reyting performansı ile ekran macerasını sürdüren Ufak Tefek Cinayetler'e yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Şükran Ovalı'nın dahil olduğu diziye önümüzdeki hafta bir yeni karakter daha giriyor. Avukat Ceren karakteri Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı Merve ile Mert Fırat'ın hayat verdiği Serhan karakterinin velayet davasındaki performansıyla hikayeye damga vuracak. Kızı Mila'nın velayetini almak isteyen Serhan Aksak'ın avukatı olarak izleyeceğimiz Ceren karakteri bir avukat olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Ceren gerçek adı, yani Serhan'ın avukatı rolünü oynayan kadın oyuncu Hazal Türesan'dır. 1 Mart 1985 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 33 yaşında. En son Star TV'de yayınlanan ve 50 bölümlük bir ekran macerasına sahip olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde daha önce FOX TV'de yayınlanan Unutma Beni adlı günlük dizide Aslı'yı canlandırmış ve sonrasında ATV'de ekrana gelen ve Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in başrol olduğu Kara Para Aşk dizisinde rol almıştı. Türesan'ın rol aldığı diziler arasında Kanal D'nin Tatlı İntikam'ı, ve Blutv'nin vampir dizisi Yaşamayanlar'da bulunuyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!