Arka Sokaklar Derman Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Arka Sokaklar dizisinde Derman kimdir, hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor? Arka Sokaklar Derman gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 16:56 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Kas 2018 17:56

Ekrnların uzun soluklu dizisi Kanal D'de yayın macerasına tüm hızıyla ve başarıyla devam ediyor. Her sezon kendisinden beklenen performansı karşılayan dizi cuma günlerinin adeta gediklisi oldu. Geçtiğimiz günlerde İlker İnanoğlu'nun Engin karakteriyle geri döndüğü diziye yeni karakterler ve oyuncular dahil olmayı sürdürüyor. Cuma akşamları yayınlanan Erler Film imzalı Arka Sokaklar'da Derman kimdir, rolü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Klasikleşmiş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile televizyonun en uzun ömürlü işlerinden biri olan Arka Sokaklar Derman gerçek ismi, asıl adı, kaç yaşında, nereli, geçmişte hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

arka sokaklar derman kimdir gerçek adı

Mandalina Casting'den yapılan açıklamaya göre oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Onur Bay gibi isimlerin yer aldığı dizide önümüzdeki bölümlerde Derman karakterini de göreceğiz. Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Fim tarafından çekimlerine devam edilen ve senaryosunu Ahmet Yurdakul ile Ozan Emre Yurdakul'un birlikte kaleme aldığı dizide heyecan önümüzdeki bölümlerde de tüm hızıyla devam edecek.

Arka Sokaklar Derman Kimdir?

Arka Sokaklar Derman gerçek adı, yani karakteri canlandıran oyuncunun ismi Uğur Keleş'tir. 1966 senesinde dünyaya gelen ve pek çok tiyatro oyununda performans sergileyen Uğur Keleşi 2016 yılında gösterime giren Emicem Hospital adlı sinema filminde de rol aldı. Oyuncunun bir de Rembetiko Oyunu ile en iyi erkek oyuncu ödülü bulunuyor. 


TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!