Arka Sokaklar Derman Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Arka Sokaklar dizisinde Derman kimdir, hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor? Arka Sokaklar Derman gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 16:56 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Kas 2018 17:56

Ekrnların uzun soluklu dizisi Kanal D'de yayın macerasına tüm hızıyla ve başarıyla devam ediyor. Her sezon kendisinden beklenen performansı karşılayan dizi cuma günlerinin adeta gediklisi oldu. Geçtiğimiz günlerde İlker İnanoğlu'nun Engin karakteriyle geri döndüğü diziye yeni karakterler ve oyuncular dahil olmayı sürdürüyor. Cuma akşamları yayınlanan Erler Film imzalı Arka Sokaklar'da Derman kimdir, rolü hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Klasikleşmiş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile televizyonun en uzun ömürlü işlerinden biri olan Arka Sokaklar Derman gerçek ismi, asıl adı, kaç yaşında, nereli, geçmişte hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

arka sokaklar derman kimdir gerçek adı

Mandalina Casting'den yapılan açıklamaya göre oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Onur Bay gibi isimlerin yer aldığı dizide önümüzdeki bölümlerde Derman karakterini de göreceğiz. Türker İnanoğlu'nun sahibi olduğu Erler Fim tarafından çekimlerine devam edilen ve senaryosunu Ahmet Yurdakul ile Ozan Emre Yurdakul'un birlikte kaleme aldığı dizide heyecan önümüzdeki bölümlerde de tüm hızıyla devam edecek.

Arka Sokaklar Derman Kimdir?

Arka Sokaklar Derman gerçek adı, yani karakteri canlandıran oyuncunun ismi Uğur Keleş'tir. 1966 senesinde dünyaya gelen ve pek çok tiyatro oyununda performans sergileyen Uğur Keleşi 2016 yılında gösterime giren Emicem Hospital adlı sinema filminde de rol aldı. Oyuncunun bir de Rembetiko Oyunu ile en iyi erkek oyuncu ödülü bulunuyor. 


Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!