İstanbullu Gelin Özgür Gerçek Adı Kimdir Faruk'un Asistanı

İstanbullu Gelin dizisinde Faruk'un asistanı Özgür kimdir? İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu oynuyor canlandırıyor?


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 17:35 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Kas 2018 17:57

Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrolde olduğu Star TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan O3 Medya imzalı dram dizisi İstanbullu Gelin oyuncu kadrosunu yeni karakterler ile güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda yeni oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziye önümüzdeki bölümde Faruk'un asistanı olarak Özgür karakteri de giriş yapıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Özgür kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? İstanbullu Gelin Özgür gerçek ismi asıl adı nedir kaç yaşında nereli geçmişte oynadığı diziler ve filmler nelerdir?

istanbullu gelin özgür gerçek adı kimdir faruğun asistanı

Geniş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile uzun zamandır ilgiyle izlenen ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin'de önümüzdeki hafta Faruk'un asistanı Özgür karakteri öyküye dahil oluyor. İsmi dolayısıyla herkesin erkek sandığı fakat sonrasında sürpriz bir şekilde kadın olduğu anlaşılan bu karakter, adından doğan yanlış anlaşılma sebebiyle ortalığın karışmasına neden olacak. Bursa’da her şeye sıfırdan başlayan Boranlar hızlıca işlere girişirler. Akif, Fikret ve Okan’ın da dahil olduğu şirketin yeni çalışanlarından biri de Özgür’dür. Aynı zamanda Okan’ın yeğeni de olan Özgür çok çalışkan ve iş bitiricidir. Ancak ismin dolayı başta Süreyya olmak üzere herkesin erkek asistan zannettiği Özgür’ün kadın üstelik de güzel çıkması ortalığın fena karışmasına neden olur. İstanbullu Gelin Özgür Kimdir?

İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı, Faruk'un yardımcısı rolüne can veren güzel oyuncu Eylül Su Sapan'dır. 2012 yılında Show TV'de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle ilk televizyon deneyimini yaşayan genç oyuncu daha sonra 2013 yılında yayınlanan korku filmi Ammar: Cin Tarikatı adlı yapımda rol aldı. En son Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosuna Serkan Keskin, Fatih Artman, Nadir Sarıbacak, Osman Sonant gibi isimlerin oynadığı Beş Kardeş dizisinde Nazlı rolüne can veren Sapan oyunculuk kariyerine devam ediyor. Oyuncunun daha önce oynadığı dizilerden birisi de Kırgın Çiçekler'dir. Bu dizide Harika rolünü canlandıran oyuncu eğlenceli hikayesine rağmen reytinglere yenik düşen Klavye Delikanlıları dizisinde ise Cansu rolüne hayat vermişti. Tatlı İntikam, Damat Takımı, Dört Köşe, Nadide Hayat, İnadına Aşk, Büyük Sürgün Kafkasya gibi yapımlar da genç oyuncunun geçmişte rol aldığı diziler ve filmler arasında bulunuyor.
TRT 2 Yayına Başladı

TRT 2 yayına başladı.

Ahmet Ercanlar Hürriyet'ten Neden Ayrıldı

Ahmet Ercanlar, Demirören Medya bünyesindeki Hürriyet gazetesinden neden ayrıldı, kovuldu mu, niye işi bıraktı?

Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ Dünya Gazetesinden Ayrıldı

Dünya gazetesi genel yayın yönetmeni Hakan Güldağ gazeteden ayrıldı.

Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!