İstanbullu Gelin Özgür Gerçek Adı Kimdir Faruk'un Asistanı

İstanbullu Gelin dizisinde Faruk'un asistanı Özgür kimdir? İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu oynuyor canlandırıyor?


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 17:35 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Kas 2018 17:57

Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrolde olduğu Star TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan O3 Medya imzalı dram dizisi İstanbullu Gelin oyuncu kadrosunu yeni karakterler ile güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda yeni oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziye önümüzdeki bölümde Faruk'un asistanı olarak Özgür karakteri de giriş yapıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Özgür kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? İstanbullu Gelin Özgür gerçek ismi asıl adı nedir kaç yaşında nereli geçmişte oynadığı diziler ve filmler nelerdir?

istanbullu gelin özgür gerçek adı kimdir faruğun asistanı

Geniş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile uzun zamandır ilgiyle izlenen ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin'de önümüzdeki hafta Faruk'un asistanı Özgür karakteri öyküye dahil oluyor. İsmi dolayısıyla herkesin erkek sandığı fakat sonrasında sürpriz bir şekilde kadın olduğu anlaşılan bu karakter, adından doğan yanlış anlaşılma sebebiyle ortalığın karışmasına neden olacak. Bursa’da her şeye sıfırdan başlayan Boranlar hızlıca işlere girişirler. Akif, Fikret ve Okan’ın da dahil olduğu şirketin yeni çalışanlarından biri de Özgür’dür. Aynı zamanda Okan’ın yeğeni de olan Özgür çok çalışkan ve iş bitiricidir. Ancak ismin dolayı başta Süreyya olmak üzere herkesin erkek asistan zannettiği Özgür’ün kadın üstelik de güzel çıkması ortalığın fena karışmasına neden olur. İstanbullu Gelin Özgür Kimdir?

İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı, Faruk'un yardımcısı rolüne can veren güzel oyuncu Eylül Su Sapan'dır. 2012 yılında Show TV'de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle ilk televizyon deneyimini yaşayan genç oyuncu daha sonra 2013 yılında yayınlanan korku filmi Ammar: Cin Tarikatı adlı yapımda rol aldı. En son Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosuna Serkan Keskin, Fatih Artman, Nadir Sarıbacak, Osman Sonant gibi isimlerin oynadığı Beş Kardeş dizisinde Nazlı rolüne can veren Sapan oyunculuk kariyerine devam ediyor. Oyuncunun daha önce oynadığı dizilerden birisi de Kırgın Çiçekler'dir. Bu dizide Harika rolünü canlandıran oyuncu eğlenceli hikayesine rağmen reytinglere yenik düşen Klavye Delikanlıları dizisinde ise Cansu rolüne hayat vermişti. Tatlı İntikam, Damat Takımı, Dört Köşe, Nadide Hayat, İnadına Aşk, Büyük Sürgün Kafkasya gibi yapımlar da genç oyuncunun geçmişte rol aldığı diziler ve filmler arasında bulunuyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!