İstanbullu Gelin Özgür Gerçek Adı Kimdir Faruk'un Asistanı

İstanbullu Gelin dizisinde Faruk'un asistanı Özgür kimdir? İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu oynuyor canlandırıyor?


Haber Tarihi : 29 Kas 2018 17:35 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Kas 2018 17:57

Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrolde olduğu Star TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan O3 Medya imzalı dram dizisi İstanbullu Gelin oyuncu kadrosunu yeni karakterler ile güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda yeni oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziye önümüzdeki bölümde Faruk'un asistanı olarak Özgür karakteri de giriş yapıyor. İstanbullu Gelin dizisinde Özgür kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? İstanbullu Gelin Özgür gerçek ismi asıl adı nedir kaç yaşında nereli geçmişte oynadığı diziler ve filmler nelerdir?

istanbullu gelin özgür gerçek adı kimdir faruğun asistanı

Geniş oyuncu kadrosu ve hikayesi ile uzun zamandır ilgiyle izlenen ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin'de önümüzdeki hafta Faruk'un asistanı Özgür karakteri öyküye dahil oluyor. İsmi dolayısıyla herkesin erkek sandığı fakat sonrasında sürpriz bir şekilde kadın olduğu anlaşılan bu karakter, adından doğan yanlış anlaşılma sebebiyle ortalığın karışmasına neden olacak. Bursa’da her şeye sıfırdan başlayan Boranlar hızlıca işlere girişirler. Akif, Fikret ve Okan’ın da dahil olduğu şirketin yeni çalışanlarından biri de Özgür’dür. Aynı zamanda Okan’ın yeğeni de olan Özgür çok çalışkan ve iş bitiricidir. Ancak ismin dolayı başta Süreyya olmak üzere herkesin erkek asistan zannettiği Özgür’ün kadın üstelik de güzel çıkması ortalığın fena karışmasına neden olur. İstanbullu Gelin Özgür Kimdir?

İstanbullu Gelin Özgür gerçek adı, Faruk'un yardımcısı rolüne can veren güzel oyuncu Eylül Su Sapan'dır. 2012 yılında Show TV'de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle ilk televizyon deneyimini yaşayan genç oyuncu daha sonra 2013 yılında yayınlanan korku filmi Ammar: Cin Tarikatı adlı yapımda rol aldı. En son Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosuna Serkan Keskin, Fatih Artman, Nadir Sarıbacak, Osman Sonant gibi isimlerin oynadığı Beş Kardeş dizisinde Nazlı rolüne can veren Sapan oyunculuk kariyerine devam ediyor. Oyuncunun daha önce oynadığı dizilerden birisi de Kırgın Çiçekler'dir. Bu dizide Harika rolünü canlandıran oyuncu eğlenceli hikayesine rağmen reytinglere yenik düşen Klavye Delikanlıları dizisinde ise Cansu rolüne hayat vermişti. Tatlı İntikam, Damat Takımı, Dört Köşe, Nadide Hayat, İnadına Aşk, Büyük Sürgün Kafkasya gibi yapımlar da genç oyuncunun geçmişte rol aldığı diziler ve filmler arasında bulunuyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!