Acı Tatlı Ekşi Nerede Çekildi Hangi Şehirde Üniversitede?

Acı Tatlı Ekşi filminin çekimleri hangi şehirde üniversitede ilçede sahilde yapıldı? Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi? Urla Alaçatı sahneleri.


Haber Tarihi : 05 Ara 2018 15:37

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci'nin başrol olduğu sinema filmi Acı Tatlı Ekşi'nin çekim yerleri, adres ve konum bilgileri gibi detaylar merak konusu oldu. İki başarılı oyuncunun FOX TV'de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde kimyalarının tutması ve seyirciler tarafından aynı ikilinin başrol olduğu yeni bir proje için yoğun talep gelmesi ile hazırlanan ve vizyona giren Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi? Bir aşk hikayesi olan ve dram türündeki yapım olarak karşımıza çıkan Acı Tatlı Ekşi'nin çekimleri hangi şehirde, ilçede, üniversitede yapıldı? Filmin deniz sahili sahneleri için set nereye kuruldu? İşte konu hakkındaki bütün detaylar...

acı tatlı ekşi nerede çekildi

Televizyonda ilk kez 5 Aralık 2018 Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak olan filmin başrol oyuncuları şu anda başarılı kariyerlerine devam ediyorlar. Erkek başrol oyuncusu olan Buğra Gülsoy TV8'in cuma akşamları yayınlanan başarılı dizisi Kızım'da Demir karakterine hayat verirken kadın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ise Kadın dizisinde Bahar rolüne can veriyor. Bu dizi ise FOX TV'de salı akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Aşk Yeniden ile kariyerlerinde büyük bir yükseliş yaşayan ikili bu sezonda da başarılı performanslarını sürdürüyorlar ve oynadıkları dizinin reytingleri ile hem kanalın hem de yapım şirketinin yüzünü güldürmeye devam ediyorlar.

Acı Tatlı Ekşi Hangi Şehirde Çekildi?

Acı Tatlı Ekşi filminin çekimleri genel itibariyle iki şehirde yapıldı. İstanbul ve İzmir'de çekilen film sahneleri için üniversitede geçen bölümler Tuzla'da yer alan Okan Üniversitesi'nde çekildi. Diğer taraftan sahil çekimleri İzmir'in Alaçatı ilçesinde gerçekleştirildi. Çekim yerlerinden bir diğeri ise yine İzmir'de yer alan ve doğal güzelliği ile dikkat çeken bir diğer semt olan Urla oldu. Film özellikle doğal güzelliği ile dikkat çeken sahil, kumsal ve deniz sahneleri ile seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı.  Filmin konusu kısaca şu şekilde:

Murat ve Duygu birbirine deli gibi aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.

BKM imzalı filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu otururken filmin senaristi ise başrol oyuncusu da olan Buğra Gülsoy'dur. CJ Entertainment Turkey de ortak yapımcı olarak filme emek veren kuruluşlar arasında yer alıyor.
Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.

Fikret Bila Halk TV'ye Transfer Oldu

Medya dünyasının tecrübeli isimlerinden Fikret Bila, Halk TV'ye transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!