Acı Tatlı Ekşi Nerede Çekildi Hangi Şehirde Üniversitede?

Acı Tatlı Ekşi filminin çekimleri hangi şehirde üniversitede ilçede sahilde yapıldı? Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi? Urla Alaçatı sahneleri.


Haber Tarihi : 05 Ara 2018 15:37

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci'nin başrol olduğu sinema filmi Acı Tatlı Ekşi'nin çekim yerleri, adres ve konum bilgileri gibi detaylar merak konusu oldu. İki başarılı oyuncunun FOX TV'de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde kimyalarının tutması ve seyirciler tarafından aynı ikilinin başrol olduğu yeni bir proje için yoğun talep gelmesi ile hazırlanan ve vizyona giren Acı Tatlı Ekşi nerede çekildi? Bir aşk hikayesi olan ve dram türündeki yapım olarak karşımıza çıkan Acı Tatlı Ekşi'nin çekimleri hangi şehirde, ilçede, üniversitede yapıldı? Filmin deniz sahili sahneleri için set nereye kuruldu? İşte konu hakkındaki bütün detaylar...

acı tatlı ekşi nerede çekildi

Televizyonda ilk kez 5 Aralık 2018 Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak olan filmin başrol oyuncuları şu anda başarılı kariyerlerine devam ediyorlar. Erkek başrol oyuncusu olan Buğra Gülsoy TV8'in cuma akşamları yayınlanan başarılı dizisi Kızım'da Demir karakterine hayat verirken kadın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ise Kadın dizisinde Bahar rolüne can veriyor. Bu dizi ise FOX TV'de salı akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Aşk Yeniden ile kariyerlerinde büyük bir yükseliş yaşayan ikili bu sezonda da başarılı performanslarını sürdürüyorlar ve oynadıkları dizinin reytingleri ile hem kanalın hem de yapım şirketinin yüzünü güldürmeye devam ediyorlar.

Acı Tatlı Ekşi Hangi Şehirde Çekildi?

Acı Tatlı Ekşi filminin çekimleri genel itibariyle iki şehirde yapıldı. İstanbul ve İzmir'de çekilen film sahneleri için üniversitede geçen bölümler Tuzla'da yer alan Okan Üniversitesi'nde çekildi. Diğer taraftan sahil çekimleri İzmir'in Alaçatı ilçesinde gerçekleştirildi. Çekim yerlerinden bir diğeri ise yine İzmir'de yer alan ve doğal güzelliği ile dikkat çeken bir diğer semt olan Urla oldu. Film özellikle doğal güzelliği ile dikkat çeken sahil, kumsal ve deniz sahneleri ile seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı.  Filmin konusu kısaca şu şekilde:

Murat ve Duygu birbirine deli gibi aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.

BKM imzalı filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu otururken filmin senaristi ise başrol oyuncusu da olan Buğra Gülsoy'dur. CJ Entertainment Turkey de ortak yapımcı olarak filme emek veren kuruluşlar arasında yer alıyor.
Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!