Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?


Haber Tarihi : 07 Ara 2018 19:04

7 Aralık 2018 Cuma akşamı televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan komedi filmi Prangalı Yarim eğlenceli hikayesi ve hareketli aşk öyküsü ile dikkat çekiyor. Başrolde Öykü Çelik ile Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Prangalı Yarim filmi nerede çekildi? 2018 yapımı Prangalı Yarim hangi kasabada, köyde, ilçede, şehirde çekildi? Deniz sahili sahneleri, ev hangi adreste konumda yer alıyor? 

prangalı yarim nerede çekildi

Yönetmen koltuğunda Serap Sabahat Danış ile Eray Koçak'ın birlikte yer aldığı, oyuncu kadrosunda Daymaz ile Çelik'e Serhat Özcan ve Levent Tülek gibi isimlerin de eşlik ettiği film Bahri ile Merve'nin eğlenceli aşk öyküsünü ekrana getiriyor. Filmin konusu ise şu şekilde: Bahri ve Merve küçük bir kasabada yaşayan, çocukluktan beri birbirlerine aşık iki gençtir. Evlendikten sonra kasabayı terk edip, filmlerde dizilerde görüp özendikleri gibi bir hayat için İstanbul’da yaşamak istemektedirler. Ne var ki, babaları küçük bir meseleden dolayı kavga etmiş ve 12 yıldır birbirlerine küsmüştür. Kasabanin ileri gelenleri, belediye başkanı, kaymakam bile araya girmiş, bu iki inatçi adami barıştıramamışlardır. İki genç, umutla babalarının barışmasını ve evlenmeyi beklemektedir.

Prangalı Yarim Hangi Şehirde Çekildi?

Filmin nerede çekildiği konusuna gelecek olursak çekimler İstanbul'da yapıldı. Çekimler genel olarak Şile ilçesinde yapıldı. Buna ek olarak İstanbul şehrinin önemli mekanlarından biri olan ve sevgililerin uğrak yerlerinden birisi olarak bilinen Otağtepe bölgesinde de çekimler gerçekleştirildi. 


Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Basın Kartı Yönetmeliği Değişti

Medya dünyasını yakından ilgilendiren Basın Kartı yönetmeliğinde değişiklikler yapıldı.

Arka Sokaklar Meryem Gerçek Adı Hüsnü'nün Komşusu Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü'nün yeni komşusu Meryem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Meryem gerçek adı asıl ismi nedir?

Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nda bir ayrılık daha yaşandı. Mehmet Koyuncuoğlu Star TV'den ayrıldı.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Galatasaray Porto Maçı Nasıl İzlenir?

11.12.2018 tarihli Galatasaray Porto maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? GS Porto maçı nasıl izlenir, hangi frekansta uyduda yayınlanıyor?

Ufak Tefek Cinayetler Yayından Kaldırıldı mı Neden Bitti Niye Final Yaptı?

Ufak Tefek Cinayetler neden final yaptı, niye sona erdi, kaç bölüm sürdü? Ufak Tefek Cinayetler bitti mi yayından kaldırıldı mı?

Mehmet Soysal'dan Medyada Telif Yasası Talebi

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, medyada telif yasalarının önemini bir kez daha yineledi.

Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten Ayrıldı

Demirören Medya'da yeni bir ayrılık yaşandı. Pınar Çıtak Koygun CNN Türk'ten ayrıldığını duyurdu.

Modern Yapıda Etamin Örnekleri

Gülperi Ajda Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Ajda'yı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Ajda gerçek adı asıl ismi nedir kimdir?

Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!