Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?


Haber Tarihi : 07 Ara 2018 19:04

7 Aralık 2018 Cuma akşamı televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan komedi filmi Prangalı Yarim eğlenceli hikayesi ve hareketli aşk öyküsü ile dikkat çekiyor. Başrolde Öykü Çelik ile Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Prangalı Yarim filmi nerede çekildi? 2018 yapımı Prangalı Yarim hangi kasabada, köyde, ilçede, şehirde çekildi? Deniz sahili sahneleri, ev hangi adreste konumda yer alıyor? 

prangalı yarim nerede çekildi

Yönetmen koltuğunda Serap Sabahat Danış ile Eray Koçak'ın birlikte yer aldığı, oyuncu kadrosunda Daymaz ile Çelik'e Serhat Özcan ve Levent Tülek gibi isimlerin de eşlik ettiği film Bahri ile Merve'nin eğlenceli aşk öyküsünü ekrana getiriyor. Filmin konusu ise şu şekilde: Bahri ve Merve küçük bir kasabada yaşayan, çocukluktan beri birbirlerine aşık iki gençtir. Evlendikten sonra kasabayı terk edip, filmlerde dizilerde görüp özendikleri gibi bir hayat için İstanbul’da yaşamak istemektedirler. Ne var ki, babaları küçük bir meseleden dolayı kavga etmiş ve 12 yıldır birbirlerine küsmüştür. Kasabanin ileri gelenleri, belediye başkanı, kaymakam bile araya girmiş, bu iki inatçi adami barıştıramamışlardır. İki genç, umutla babalarının barışmasını ve evlenmeyi beklemektedir.

Prangalı Yarim Hangi Şehirde Çekildi?

Filmin nerede çekildiği konusuna gelecek olursak çekimler İstanbul'da yapıldı. Çekimler genel olarak Şile ilçesinde yapıldı. Buna ek olarak İstanbul şehrinin önemli mekanlarından biri olan ve sevgililerin uğrak yerlerinden birisi olarak bilinen Otağtepe bölgesinde de çekimler gerçekleştirildi. 


Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!