Prangalı Yarim Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

FOX TV'de yayınlanan Prangalı Yarim nerede çekildi? Prangalı Yarim'in çekimleri hangi şehirde kasabada köyde ilçede sahilde yapıldı?


Haber Tarihi : 07 Ara 2018 19:04

7 Aralık 2018 Cuma akşamı televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan komedi filmi Prangalı Yarim eğlenceli hikayesi ve hareketli aşk öyküsü ile dikkat çekiyor. Başrolde Öykü Çelik ile Ekin Mert Daymaz'ın yer aldığı Prangalı Yarim filmi nerede çekildi? 2018 yapımı Prangalı Yarim hangi kasabada, köyde, ilçede, şehirde çekildi? Deniz sahili sahneleri, ev hangi adreste konumda yer alıyor? 

prangalı yarim nerede çekildi

Yönetmen koltuğunda Serap Sabahat Danış ile Eray Koçak'ın birlikte yer aldığı, oyuncu kadrosunda Daymaz ile Çelik'e Serhat Özcan ve Levent Tülek gibi isimlerin de eşlik ettiği film Bahri ile Merve'nin eğlenceli aşk öyküsünü ekrana getiriyor. Filmin konusu ise şu şekilde: Bahri ve Merve küçük bir kasabada yaşayan, çocukluktan beri birbirlerine aşık iki gençtir. Evlendikten sonra kasabayı terk edip, filmlerde dizilerde görüp özendikleri gibi bir hayat için İstanbul’da yaşamak istemektedirler. Ne var ki, babaları küçük bir meseleden dolayı kavga etmiş ve 12 yıldır birbirlerine küsmüştür. Kasabanin ileri gelenleri, belediye başkanı, kaymakam bile araya girmiş, bu iki inatçi adami barıştıramamışlardır. İki genç, umutla babalarının barışmasını ve evlenmeyi beklemektedir.

Prangalı Yarim Hangi Şehirde Çekildi?

Filmin nerede çekildiği konusuna gelecek olursak çekimler İstanbul'da yapıldı. Çekimler genel olarak Şile ilçesinde yapıldı. Buna ek olarak İstanbul şehrinin önemli mekanlarından biri olan ve sevgililerin uğrak yerlerinden birisi olarak bilinen Otağtepe bölgesinde de çekimler gerçekleştirildi. 


Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!