Verda Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Verda dizisi hangi kanalda yayınlanacak?


Haber Tarihi : 14 Ara 2018 15:24

Yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz ve Bir Zamanlar Çukurova gibi birçok başarılı proje ile izleyici karşısına çıkan ATV, yeni bir diziyi daha bu ay ekrana getirmeye hazırlanırken kriz çıktı.

Yönetmen koltuğuna Aysun Akyüz'ün oturduğu; Kutsi, Şerif Sezer, Hale Soygazi ve Mine Tugay gibi ünlü isimleri bünyesinde barındıran Pastel Film imzalı 'Verda' dizisi ile sözleşme konusunda kanalla anlaşmazlık yaşadı.

Geçen hafta Antalya'da çekimlerine başlanan ve ilk iki bölümünün tamamlandığı öğrenilen dizinin yılbaşından sonra başka kanallarla görüşeceği duyuruldu.

 Pastel Film'in geçen sezon çektiği 'Bir Mucize Olsun' adlı dizide de yine benzer bir kanal krizi yaşanmıştı.

Kaynak: medyaradar
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!