Yasak Elma Kurban Gerçek Adı Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Yasak Elma Kurban gerçek adı, Dündar'ın koruması asıl ismi.


Haber Tarihi : 17 Ara 2018 11:06

FOX TV'nin beğeniyle izlenen dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye ve yeni karakterleri ile izleyenin ilgisini çekmeye devam ediyor. 27. bölümden itibaren diziye katılacak yeni oyunculardan birisi daha belli oldu. Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan, entrika dolu hikayesi ile pazartesi günlerinin başarılı yapımlarından biri olmayı başaran dizide Yasak Elma Kurban gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevda Erginci gibi isimlerin başrol oyuncusu olduğu yapımda Yasak Elma Kurban Kırbaçlı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, Dündar'ın arkadaşı, sağ kolu olan Kurban daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

yasak elma kurban kırbaçlı gerçek adı kimdir

Zeynep Soyata ile Melis Civelek'in birlikte senaryosunu kaleme aldığı, Medyapım imzası ile hafta başı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan Yasak Elma dizisinde önümüzdeki bölümden itibaren Kurban Kırbaçlı karakteri dikkatleri üzerine çekecek. Erdem Kaynarca'nın hayat verdiği Dündar karakterinin kardeşi olarak benimsediği, aynı zamanda onun koruması ve sağ kolu da olan Kurban, Dündar'a duyduğu sadakatle de ilgi çeker. Zeynep ile Dündar'ın karşılaşmasında genç adamın en büyük destekçilerinden birisi bu karakter olacaktır. Yasak Elma Dizisi Kurban Kırbaçlı Kimdir?

Yasak Elma Kurban gerçek adı, yani karaktere hayat veren oyuncunun ismi Tolga Sala'dır. Geçen sezon Show TV'de yayınlanan fenomen dizi Çukur'da Cemil'e hayat veren Sala, 18 Temmuz 1989 tarihinde doğdu ve şu an 29 yaşında. 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Hamza Alp karakterini canlandıran Sala, daha önce Lale Devri ve Yer Gök Aşk isimli FOX TV dizilerinde de boy gösterdi.
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!