Diriliş Ertuğrul Sırma Gerçek Adı İlbilge'nin Kardeşi Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde İlbilge Hatun'un kız kardeşi Sırma kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Diriliş Ertuğrul Sırma gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 26 Ara 2018 18:15

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul oyuncuları ve karakterleri genişlemeye devam ediyor. Her çarşamba akşamı yayınlanan ve reyting listesinin zirvesine oynayan diziye önümüzdeki bölüm bir yeni kadın oyuncu daha katılıyor. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve başrolde Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı dizide Diriliş Ertuğrul Sırma kimdir, Sırma Hatun karakterini kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, kaç yaşında? Diriliş Ertuğrul Sırma gerçek ismi, İlbilge'nin kız kardeşi asıl adı nedir, daha önce hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

diriliş ertuğrul sırma gerçek adı

Hande Soral'ın can verdiği İlbilge Hatun karakteri diziye bu sezon dahil olmuştu ve dizi için son derece önemli bir konuma gelmişti. Hikayenin ana noktalarında yer alan ve güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkan İlbilge'nin kardeşi de kadroya katılıyor. Yeni bölümde diziye dahil olacak olan Sırma Hatun, son derece güzel bir kadındır. Güzel olduğu kadar cesur bir karaktere de sahip olan Sırma, kimi dönemlerde kötücü bir tutum sergilediği için dizide tansiyonun yükselmesine sebep olacaktır. 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Sırma Kimdir?

Diriliş Ertuğrul Sırma gerçek adı, yani İlbilge'nin kız kardeşi asıl ismi Öykü Çelik'tir. 13 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu an 31 yaşında. İstanbul doğumlu olan Çelik daha önce Cin Geçidi, Mahpeyker Kösem Sultan, Kanımdaki Barut gibi sinema filmlerinde oynamıştı. Öykü Çelik'in geçmişte oynadığı diziler arasında ise Akasya Durağı, Kasaba, Gönülçelen, Nuri, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Ağlatan Dans, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Hayat Sevince Güzel, Savaşçı gibi yapımlar bulunuyordu.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!