Gülperi Eyüp Gerçek Adı Gülperi'nin Kocası Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Eyüp kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Eyüp gerçek adı, nereli, Gülperi'nin kocası asıl ismi nedir, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 27 Ara 2018 14:23 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Ara 2018 20:39

Show TV'de cuma akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan ve her bölümüyle büyük ilgiyle seyredilen Gülperi dizisine uzun zamandır beklenen bir karakter dahil oluyor. Gülperi'nin kocası, eşi olan ama öldüğü düşünülen Eyüp karakteri önümüzdeki bölümde hikayeye dahil oluyor. Avukat Kadir ile duygusal bir ilerleme yaşayan dizinin ana karakteri vefat ettiğini düşündüğü eşi yeniden karşısına çıkınca nasıl davranacak, seyirci tarafından çok merak ediliyor. Gülperi Eyüp kimdir, karakteri hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Gülperi Eyüp gerçek ismi nedir, asıl adı?

gülperi eyüp gerçek adı gülperinin kocası kimdir

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortaklığında kurulan TİMS&B Productions imzasıyla yayınlanan ve başrol oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Timuçin Esen gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisi cuma akşamları reyting listesinin zirvesinde yer almaya devam ediyor. Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon'un senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu ile Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği diziye önümüzdeki bölümden itibaren Eyüp karakteri katılıyor.  Gülperi Dizisi Eyüp Kimdir?

Gülperi Eyüp gerçek adı, yani Gülperi'nin kocası rolünü canlandıran oyuncunun asıl adı Erkan Bektaş'tır. 11 Mart 1972 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen deneyimli oyuncu şu an 46 yaşında. Ankara Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünden mezun olan ve birçok tiyatro oyununda görev alan Bektaş, oyunculuğa ek olarak seslendirme sanatçısı olarak da görev almıştı. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterine hayat veren Bektaş, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde ise Yavuz rolüne hayat vermişti. Sağ Salim 2'de Sacit'i canlandıran oyuncu, Leyla ile Mecnun'da da uzay gemisi kaptanı olarak karşımıza çıkmıştı. 
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!