Gülperi Eyüp Gerçek Adı Gülperi'nin Kocası Kimdir Hangi Oyuncu?

Gülperi dizisinde Eyüp kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Gülperi Eyüp gerçek adı, nereli, Gülperi'nin kocası asıl ismi nedir, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 27 Ara 2018 14:23 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Ara 2018 20:39

Show TV'de cuma akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan ve her bölümüyle büyük ilgiyle seyredilen Gülperi dizisine uzun zamandır beklenen bir karakter dahil oluyor. Gülperi'nin kocası, eşi olan ama öldüğü düşünülen Eyüp karakteri önümüzdeki bölümde hikayeye dahil oluyor. Avukat Kadir ile duygusal bir ilerleme yaşayan dizinin ana karakteri vefat ettiğini düşündüğü eşi yeniden karşısına çıkınca nasıl davranacak, seyirci tarafından çok merak ediliyor. Gülperi Eyüp kimdir, karakteri hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Gülperi Eyüp gerçek ismi nedir, asıl adı?

gülperi eyüp gerçek adı gülperinin kocası kimdir

Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın ortaklığında kurulan TİMS&B Productions imzasıyla yayınlanan ve başrol oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Timuçin Esen gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisi cuma akşamları reyting listesinin zirvesinde yer almaya devam ediyor. Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon'un senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu ile Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği diziye önümüzdeki bölümden itibaren Eyüp karakteri katılıyor.  Gülperi Dizisi Eyüp Kimdir?

Gülperi Eyüp gerçek adı, yani Gülperi'nin kocası rolünü canlandıran oyuncunun asıl adı Erkan Bektaş'tır. 11 Mart 1972 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen deneyimli oyuncu şu an 46 yaşında. Ankara Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünden mezun olan ve birçok tiyatro oyununda görev alan Bektaş, oyunculuğa ek olarak seslendirme sanatçısı olarak da görev almıştı. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterine hayat veren Bektaş, Umutsuz Ev Kadınları dizisinde ise Yavuz rolüne hayat vermişti. Sağ Salim 2'de Sacit'i canlandıran oyuncu, Leyla ile Mecnun'da da uzay gemisi kaptanı olarak karşımıza çıkmıştı. 
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!