Bizim Hikaye Meral Gerçek Adı Kimdir? Şebnem Köstem

Bizim Hikaye dizisinde Meral Sezgin kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Bizim Hikaye Meral gerçek adı, asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 27 Ara 2018 16:02

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın başrol oyuncuları arasında yer aldığı, FOX TV'nin Shameless adlı yapımdan Türk televizyonlarına uyarladığı Bizim Hikaye dizisine yeni karakterler ve oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile perşembe akşamlarına renk katan Bizim Hikaye'de Meral Sezgin kimdir, bu karakteri hangi kadın oyuncu canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Bizim Hikaye Meral gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında?

bizim hikaye meral gerçek adı kimdir

Oyuncu kadrosunda Nesrin Cavadzade, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Sahra Şaş, Yağız Can Konyalı gibi isimlerin de yer aldığı diziye önümüzdeki bölüm Meral Sezgin adında yeni bir karakter dahil oluyor. Medyapım imzasıyla perşembe günleri seyirciyle buluşan dizide Meral'in yolu Hazal Kaya'nın hayat verdiği Filiz karakteriyle kesişecek. İş yaşantısı yüzünden sert bir kadın olarak karşımıza çıkacak olan yeni karakter, tam bir kariyer insanıdır ve kendi çıkarı için her şeyi yapmaya hazırdır. Filiz'le Meral'in karşılaşmasıyla birlikte çatışmalar başlayacak ve işler karışacaktır.

Bizim Hikaye Meral Sezgin Kimdir?

Bizim Hikaye Meral gerçek adı, yani bu karaktere can veren oyuncunun ismi Şebnem Köstem'dir. 7 Ağustos 1969 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen tecrübeli aktris şu an 50 yaşınd. İstanbul Üniversitesi'nde konservatuvar eğitimi alan oyuncu pek çok tiyatro oyununda performans sergiledi. Son olarak Star TV'de yayınlanan ve başrolde Uğur Yücel'in yer aldığı Nefes Nefese dizisinde boy gösteren oyuncu geçmişte Leyla'nın Evi, Gökten Üç Elma Düştü, Mutluluk, Komiser Nevzat, Barda, Ihlamurlar Altında, Yılan Hikayesi, Hürrem Sultan, Kırlangıç gibi yapımlarda da rol almıştı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!