Kalk Gidelim Canberk Gerçek Adı Mustafa Ali'nin Oğlu Kimdir?

Kalk Gidelim dizisinde Mustafa Ali'nin ve Nurcan'ın oğlu kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kalk Gidelim Canberk gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 27 Ara 2018 23:29 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Ara 2018 23:36

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan güldürü dizisi Kalk Gidelim'in eski karakterlerinden birisi diziye geri dönüyor. İlk sezonda rol alan ve Mustafa Ali ile Nurcan'ın oğlu olarak izlediğimiz Canberk karakteri uzun bir ayrılığın ardından tekrar dizide karşımıza çıkmaya başlayacak. Çekimleri Muğla'da gerçekleştirilen sevilen yapım Kalk Gidelim'de Canberk kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim Canberk gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli, sarışın erkek oyuncu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

kalk gidelim canberk gerçek adı mustafa alinin oğlu kimdir

Dizinin ilk bölümünden itibaren ekipte yer alan ama yeni sezonda hiç karşımıza çıkmayan Canberk karakteri hikayeye yeniden dahil oluyor. Mustafa Ali Dal'ın iş hayatında başarısız olması yüzünden şehirden ayrılıp köye dönmesiyle hayatı bir anda değişen ama yavaş yavaş da olsa kasaba hayatına adapte olmaya başlayan bu karakter sevdiği kızla birlikte başka bir memlekete gitmişti. 

Kalk Gidelim Canberk Kimdir?

Kalk Gidelim Canberk gerçek adı, yani bu rolü canlandıran oyuncunun ismi Onur Seyit Yaran'dır. Eğitimi yüzünden diziye 21 haftalık ara vermek zorunda kalan Yaran, sonunda yeniden projeye dahil oluyor ve heyecan dolu bir bölümle ekipteki yerini alıyor. 1996 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen ve şu an 22 yaşında olan Yaran, Haliç Üniversitesi'nde spor akademisinde eğitim almıştı. 2016 Best Model Türkiye birincisi olan Yaran'ın ilk profesyonel dizi macerası Kalk Gidelim olmuştu.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!