Arka Sokaklar Ekrem Karaca Gerçek Adı Özel Harekatçı Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Özel Harekatçı Ekrem Karaca kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ekrem gerçek adı, asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 28 Ara 2018 11:32

Cuma akşamları yeni bölümleriyle Kanal D'de seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar 500 bölümü geride bıraktı. Ekranların sevilen dizisi geniş oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Dizinin karakterleri arasına önümüzdeki bölümde özel harekat polisi olarak izleyeceğimiz Ekrem Karaca adlı bir karakter daha katılıyor. Arka Sokaklar Ekrem kimdir, dizide bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında? Arka Sokaklar Ekrem gerçek ismi, asıl adı nedir daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli?

arka sokaklar ekrem gerçek adı kimdir

Kanal D’nin; yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi “Arka Sokaklar”a Elvin Aydoğdu ve Osman Albayrak dahil oldu. Osman Albayrak ise 501.bölümde özel harekatçı Ekrem Karaca karakterine hayat verecek.

18 Ekim 1977 tarihinde İzmit'te dünyaya gelen oyuncu şu an 42 yaşında. Yakın geçmişte İmkansız Olasılık, Yeter, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk Zamanı, Diriliş Ertuğrul, Kayıp, Makber, 72. Koğuş gibi televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol alan oyuncuyu yeni bölümlerde Arka Sokaklar'da izleyeceğiz.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!