Şahin Tepesi Neden Yayından Kalktı Niye Final Yaptı Bitti mi?

Şahin Tepesi neden yayından kaldırıldı, niye sona erdi, bitti mi? Şahin Tepesi neden final yaptı, kaç bölüm sürdü, devam edecek mi niye yok?


Haber Tarihi : 28 Ara 2018 12:28 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Ara 2018 20:47

ATV ekranlarında birkaç hafta önce ilk bölümüyle seyirciye merhaba diyen diziden final haberi geldi. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve Amerikan dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan Şahin Tepesi neden yayından kalktı, kaçıncı bölümde sona erdi? Genç ve tecrübeli oyuncuları kadrosunda harmanlayan dram dizisi Şahin Tepesi niye final yaptı, yayından kaldırıldı mı, bitti mi?

şahin tepesi neden yayından kalktı bitti mi niye final yaptı

Cuma akşamları yeni bölümleriyle ATV'de seyirci ile buluşan AY Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisinin final yapacağı açıklandı. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu, senaryosunu ise Melek Gençoğlu'nun yazdığı iddialı dizi 28 Aralık 2018 Cuma gecesi seyirci karşısına çıkacak olan 6. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan dizi ilk bölümden itibaren bir türlü reyting sonuçlarında arzu edilen performansı elde edemedi. Geniş ve güçlü bir kadroya sahip olması sebebiyle yüksek maliyetli projelerden biri olan dizi, cuma akşamları Gülperi, Payitaht Abdülhamid, Kızım, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin gibi önemli yapımlarla rekabet halindeydi.  Bu rekabette çok zayıf kalan dizi için kanal daha fazla sabretmek istemedi ve diziyi yayından kaldırma kararı aldı. Bu yüzden Şahin Tepesi 6. bölümüyle seyirciye veda edecek. Projenin oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar, Aybüke Pusat, Mustafa Mert Koç gibi önemli isimler bulunuyordu.

Dizinin başka bir kanala transfer olması ya da yeni sezonda yeni bölümlerle ekrana dönmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını da eklemekte fayda olacaktır.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!