Ağlama Anne Neden Yayından Kalktı Niye Final Yaptı Bitti mi?

ATV ekranlarında yayınlanan Ağlama Anne neden yayından kalktı, kaç bölüm sürdü, sona erdi mi? Ağlama Anne niye final yaptı, bitti mi?


Haber Tarihi : 30 Ara 2018 17:52

ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan dram dizisi yolun sonuna geldi. Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Süreç Film imzalı ekranların iddialı dizisi, erken final yaparak ekran macerasını noktalamak zorunda kaldı. ATV'de yayınlanan Ağlama Anne neden yayından kaldırıldı, bitti mi, niye sona erdi, başka kanalda devam edecek mi? Ağlama Anne neden final yaptı?

ağlama anne neden yayından kalktı niye final yaptı

Başrollerini; Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert)'ın paylaştığı dizinin senaryosunu Serdar Oğuz yazarken, yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturyordu. 

Süreç Film imzalı, atv'de ekrana gelecek Ağlama Anne dizisi final kararı aldı. Dizi, 30 Aralık'ta yayınlanacak 13. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Ağlama Anne'nin final yapmasının arkasındaki tek sebep ise reyting performansı. Dizi bir türlü beklenen başarıyı elde edemediği için 13 bölümün sonunda yayın hayatını noktalamak durumunda kaldı. Pazar akşamları Elimi Bırakma, Savaşçı, O Ses Türkiye, Bir Litre Gözyaşı gibi yapımlarla rekabet etmek durumunda kalan dizi, bu mücadeleden pek iyi sonuçlarla ayrılamadı. Kanal ilerleyen bölümler için ümidini iyice kestiği için dizinin ömrü uzun olmadı ve sona erdi.
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!