Ağlama Anne Neden Yayından Kalktı Niye Final Yaptı Bitti mi?

ATV ekranlarında yayınlanan Ağlama Anne neden yayından kalktı, kaç bölüm sürdü, sona erdi mi? Ağlama Anne niye final yaptı, bitti mi?


Haber Tarihi : 30 Ara 2018 17:52

ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan dram dizisi yolun sonuna geldi. Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Süreç Film imzalı ekranların iddialı dizisi, erken final yaparak ekran macerasını noktalamak zorunda kaldı. ATV'de yayınlanan Ağlama Anne neden yayından kaldırıldı, bitti mi, niye sona erdi, başka kanalda devam edecek mi? Ağlama Anne neden final yaptı?

ağlama anne neden yayından kalktı niye final yaptı

Başrollerini; Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert)'ın paylaştığı dizinin senaryosunu Serdar Oğuz yazarken, yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturyordu. 

Süreç Film imzalı, atv'de ekrana gelecek Ağlama Anne dizisi final kararı aldı. Dizi, 30 Aralık'ta yayınlanacak 13. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Ağlama Anne'nin final yapmasının arkasındaki tek sebep ise reyting performansı. Dizi bir türlü beklenen başarıyı elde edemediği için 13 bölümün sonunda yayın hayatını noktalamak durumunda kaldı. Pazar akşamları Elimi Bırakma, Savaşçı, O Ses Türkiye, Bir Litre Gözyaşı gibi yapımlarla rekabet etmek durumunda kalan dizi, bu mücadeleden pek iyi sonuçlarla ayrılamadı. Kanal ilerleyen bölümler için ümidini iyice kestiği için dizinin ömrü uzun olmadı ve sona erdi.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!