Kan Kardeşler Nerede Çekildi Otel Hangi Şehirde İlçede?

Kan Kardeşler filminin çekildiği otel hangi şehirde, ilçede yer alıyor? Kan Kardeşler nerede çekildi, çekimleri nerede yapıldı?


Haber Tarihi : 02 Oca 2019 14:21 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Oca 2019 19:05

FOX TV'de yayınlanan güldürü filmi Kan Kardeşler'in çekimlerinin nerede yapıldığı, filmde yer alan otel sahnelerinin hangi ilde çekildiği seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. İlk kez geçen yıl televizyon seyircisine servis edilen ve sonrasında düzenli aralıklarla izleyenlerle buluşmaya devam eden Kan Kardeşler nerede çekildi? İzleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmayı vaat eden Kan Kardeşler'deki otel hangi şehirde, ilçede bulunuyor? Film için set hangi konum ve adres üzerine kuruldu? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

kan kardeşler nerede çekildi otel hangi şehirde ilçede

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un yer aldığı, oyuncu kadrosunda Ümit Erdim, Volkan Demirok, Bengi İdil Uras, Şener Savaş ve Orçun İynemli gibi isimlerin bulunduğu film Tarık ile Vedat isimli iki sıkı dostun hikayesini ekrana getiriyor. Tostçu dükkanı işleten bu iki arkadaş kısa yoldan para kazanma hayali kurarlar ve bu yüzden başlarına bazı belalar alırlar. Bu noktadan sonra işlerin karıştığı filmde iki sıkı dostu birçok problem bekler. Bu problemleri aşarken de yapım seyirciye heyecan ve güldürü dolu anlar yaşatmayı vaat etmektedir.  Kan Kardeşler Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri için ülkemizin en büyük ili olan İstanbul set yeri olarak belirlendi. Bu şehirde birden fazla ilçe içerisinde çekimleri tamamlanan Kan Kardeşler filmi için Anadolu yakasında yer alan Şile, Tuzla ve Ümraniye bölgelerinde özel alanlar tercih edildi. Buna ek olarak Avrupa yakasının ziyaret çeken semtlerinden Eminönü de çekim yeri olarak kullanıldı. Yapımdaki otel sahneleri de izleyenlerin beğenisini kazandı. Bu sahnelerin çekimleri de Nashira Resort Hotel'de yapıldı. Bu otel Antalya, Manavgat, Sorgun, Titreyengöl yöresinde yer alıyor.
Posta Gazetesi Taşınıyor

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesi yeni adresine taşınıyor.

Tüy Dökücü Krem Tüylerden Kurtulmanıza Yardımcı Oluyor

Hangi İsim Uluslararası Danışmanlık Şirketinin Ortağı Oldu?

Gazeteci Emir Ekşioğlu Al Arabiya yazarı Azeri ortağı ile Moskova’da uluslararası danışmanlık şirketi Qarab Consulting’i kurdu.

Fotospor Yeniden Yayınlanabilir

Bir süre önce kapanan Fotospor gazetesi yeniden açılacak mı?

Didem Erdölen, Ekotürk TV'ye Transfer Oldu

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk'ten Ekotürk TV'ye üst düzey transfer...

Erbatur Ergenekon Hangi Kanala Transfer Oldu? NTV'den Ayrıldı mı?

Erbatur Ergenekon NTV'den ayrıldı mı, NTV Spor'dan neden ayrıldı? Erbatur Ergenekon hangi kanala transfer oldu?

Kral TV Kapanıyor

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Kral TV kapanıyor.

Gökhan Yaman'a Star TV'de Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir atama gerçekleşti. Gökhan Yaman'a üst düzey bir görev verildi.

RTÜK Kuşak Programlarını Takibe Aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, aile içi şiddet, taciz ve tecavüz vakalarının sıklıkla yer aldığı kuşak programlarını mercek altına aldı.

VİDEO HABER
FOX Play Yakında Yayına Başlıyor

Medya dünyasındaki dijital dönüşüme FOX TV'de katıldı. FOX Play yakında yayına başlıyor.

Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.

Emel Müftüoğlu Show Radyo'ya Transfer Oldu

3N Medya bünyesindeki Show Radyo, Emel Müftüoğlu ile anlaştı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!