Kan Kardeşler Nerede Çekildi Otel Hangi Şehirde İlçede?

Kan Kardeşler filminin çekildiği otel hangi şehirde, ilçede yer alıyor? Kan Kardeşler nerede çekildi, çekimleri nerede yapıldı?


Haber Tarihi : 02 Oca 2019 14:21 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Oca 2019 19:05

FOX TV'de yayınlanan güldürü filmi Kan Kardeşler'in çekimlerinin nerede yapıldığı, filmde yer alan otel sahnelerinin hangi ilde çekildiği seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. İlk kez geçen yıl televizyon seyircisine servis edilen ve sonrasında düzenli aralıklarla izleyenlerle buluşmaya devam eden Kan Kardeşler nerede çekildi? İzleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmayı vaat eden Kan Kardeşler'deki otel hangi şehirde, ilçede bulunuyor? Film için set hangi konum ve adres üzerine kuruldu? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

kan kardeşler nerede çekildi otel hangi şehirde ilçede

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un yer aldığı, oyuncu kadrosunda Ümit Erdim, Volkan Demirok, Bengi İdil Uras, Şener Savaş ve Orçun İynemli gibi isimlerin bulunduğu film Tarık ile Vedat isimli iki sıkı dostun hikayesini ekrana getiriyor. Tostçu dükkanı işleten bu iki arkadaş kısa yoldan para kazanma hayali kurarlar ve bu yüzden başlarına bazı belalar alırlar. Bu noktadan sonra işlerin karıştığı filmde iki sıkı dostu birçok problem bekler. Bu problemleri aşarken de yapım seyirciye heyecan ve güldürü dolu anlar yaşatmayı vaat etmektedir.  Kan Kardeşler Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri için ülkemizin en büyük ili olan İstanbul set yeri olarak belirlendi. Bu şehirde birden fazla ilçe içerisinde çekimleri tamamlanan Kan Kardeşler filmi için Anadolu yakasında yer alan Şile, Tuzla ve Ümraniye bölgelerinde özel alanlar tercih edildi. Buna ek olarak Avrupa yakasının ziyaret çeken semtlerinden Eminönü de çekim yeri olarak kullanıldı. Yapımdaki otel sahneleri de izleyenlerin beğenisini kazandı. Bu sahnelerin çekimleri de Nashira Resort Hotel'de yapıldı. Bu otel Antalya, Manavgat, Sorgun, Titreyengöl yöresinde yer alıyor.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!