Kan Kardeşler Nerede Çekildi Otel Hangi Şehirde İlçede?

Kan Kardeşler filminin çekildiği otel hangi şehirde, ilçede yer alıyor? Kan Kardeşler nerede çekildi, çekimleri nerede yapıldı?


Haber Tarihi : 02 Oca 2019 14:21 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Oca 2019 19:05

FOX TV'de yayınlanan güldürü filmi Kan Kardeşler'in çekimlerinin nerede yapıldığı, filmde yer alan otel sahnelerinin hangi ilde çekildiği seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. İlk kez geçen yıl televizyon seyircisine servis edilen ve sonrasında düzenli aralıklarla izleyenlerle buluşmaya devam eden Kan Kardeşler nerede çekildi? İzleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmayı vaat eden Kan Kardeşler'deki otel hangi şehirde, ilçede bulunuyor? Film için set hangi konum ve adres üzerine kuruldu? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

kan kardeşler nerede çekildi otel hangi şehirde ilçede

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un yer aldığı, oyuncu kadrosunda Ümit Erdim, Volkan Demirok, Bengi İdil Uras, Şener Savaş ve Orçun İynemli gibi isimlerin bulunduğu film Tarık ile Vedat isimli iki sıkı dostun hikayesini ekrana getiriyor. Tostçu dükkanı işleten bu iki arkadaş kısa yoldan para kazanma hayali kurarlar ve bu yüzden başlarına bazı belalar alırlar. Bu noktadan sonra işlerin karıştığı filmde iki sıkı dostu birçok problem bekler. Bu problemleri aşarken de yapım seyirciye heyecan ve güldürü dolu anlar yaşatmayı vaat etmektedir.  Kan Kardeşler Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Filmin çekimleri için ülkemizin en büyük ili olan İstanbul set yeri olarak belirlendi. Bu şehirde birden fazla ilçe içerisinde çekimleri tamamlanan Kan Kardeşler filmi için Anadolu yakasında yer alan Şile, Tuzla ve Ümraniye bölgelerinde özel alanlar tercih edildi. Buna ek olarak Avrupa yakasının ziyaret çeken semtlerinden Eminönü de çekim yeri olarak kullanıldı. Yapımdaki otel sahneleri de izleyenlerin beğenisini kazandı. Bu sahnelerin çekimleri de Nashira Resort Hotel'de yapıldı. Bu otel Antalya, Manavgat, Sorgun, Titreyengöl yöresinde yer alıyor.
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!