Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.


Haber Tarihi : 05 Oca 2019 13:34 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Oca 2020 15:06

Televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak olan film güçlü oyuncu kadrosu, eğlenceli hikayesi ve çekim yerleri ile dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gülistan Acet ile Ferit Karahan'ın yer aldığı Eski Köye Yeni Adet nerede çekildi, filmin çekimlerinin yapıldığı adres ve konum nedir? Eski Köye Yeni Adet hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekildi? Film için set nereye kuruldu, çekim yeri neresi?

eski köye yeni adet nerede çekildi hangi şehirde

Geniş oyuncu karosunda Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder, Nail Kırmızıgül, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film doksanlı yılları anlatıyor. Doksanlı yılların sonunda bir köye gelen sağlık ekibi, en az üç evladı olan bütün hanımlara doğum kontrolü için spiral takmaya karar verir. Sağlık ekibi köyden ayrıldıktan sonra erkekler bu durum hakkında beyin fırtınası yapmaya başlarlar. Yanlış anlamalarla dolu bir sürece girilmesiyle birlikte kahkahanın bol olduğu bir hikaye seyirciye yansıtılır. eski köye yeni adet nerede çekildi hangi şehirde geçiyor

Erkekler nihayetinde kadınlara takılan bu cihazın mikrofon olduğunu düşünmeye başlarlar. Bundan sonra devletin kulağının her an kendilerinde olduğunu ve dinlendiklerini zanneden erkekler, kadınların yanında politik hiçbir meseleden bahsetmemeye, onlara daha kibar davranmaya özen gösterir. Devletten takdir görmek ve sesini duyurabilmek için kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek "Vatan Sana Canım Feda" diye bağırırlar. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişecektir.

Eski Köye Yeni Adet Filmi Nerede Çekildi?

eski köye yeni adet filmi nerede çekildi hangi köyde çekimler yapıldı

Filmin çekimleri için iki şehir kullanıldı. İstanbul ilinde yer alan Beykoz ilçesinde ve Çanakkale şehrinde Ayvacık bölgesinde yer alan Asos'ta çekimler gerçekleştirildi. Köy ve kasaba sahneleri ile dikkat çeken film için önemli mekan çalışmaları yapıldı. Tamış Köyü ve Kulfal Köyü dizi setinin kurulduğu köyler arasında yer alıyor.

FOX TV'nin belirli aralıklarla yayınladığı film, eğlenceli hikayesi ve başarılı oyunculukları ile olduğu kadar çekim yerleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her yayınlandığında büyük bir ilgiyle izlenen sinema filmi, geniş oyuncu kadrosundaki birbirinden başarılı isimlerle izleyenlerin ilgisini topluyor. Yeni yıl gelmesiyle birlikte dizilerin tatile girmesine bağlı olarak 5 Ocak 2020 Pazar akşamı bir kez daha ekrana gelecek olan dizinin reytinglerde tekrar FOX TV'nin yüzünü güldürmesi bekleniyor.

eski köye yeni adet hangi köyde çekildi

Başrol oyuncularından biri olan Bülent Emrah Parlak, BKM'nin ekran klasiği haline gelen Çok Güzel Hareketler adlı programındaki performansı ile ünlenmiş, daha sonra rol aldığı Tatlım Tatlım, Ankara'nın Dikmeni, Mutlu Aile Defteri, F Tipi Film, Küçük Şeyler gibi yapımlarla da öne çıkmıştı. Eski Köye Yeni Adet nerede çekildi? 1965 doğumlu Nail Kırmızıgül ise Yılan Hikayesi adlı dizide can verdiği Komiser Cem karakteri ile tanınmıştı. Yakın dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar, Gamsız Hayat, Yılanların Öcü, Bir Yastıkta, Böyle Bitmesin, Firar, Mavi Pansiyon gibi yapımlarda rol alan Kırmızıgül, bu yapımda da performansı ile parmak ısırtıyor. Yapımın önemli karakterlerinden birine ise Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrol olduğu Kiralık Aşk dizisindeki performansıyla öne çıkan Osman Akça hayat veriyor. eski köye yeni adet hangi köyde çekildi eski köye yeni adet filmi nerede çekildi eski köye yeni adet çekimleri nerede yapıldı
VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Hicabi Gerçek Adı Şinasi Yurtsever Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde üniversite hocası rektör profesör Hicabi kimdir hangi oyuncu? Tutunamayanlar Hicabi gerçek adı asıl ismi nedir?

Tutunamayanlar Lütfü Gerçek Adı Şair Yazar Kimdir Kaç Yaşında?

Tutunamayanlar Şair Lütfü kimdir yazar hangi oyuncu kaç yaşında nereli? Tutunamayanlar Lütfü gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!