Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.


Haber Tarihi : 05 Oca 2019 13:34 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Oca 2019 23:13

 

Televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak olan film güçlü oyuncu kadrosu, eğlenceli hikayesi ve çekim yerleri ile dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gülistan Acet ile Ferit Karahan'ın yer aldığı Eski Köye Yeni Adet nerede çekildi, filmin çekimlerinin yapıldığı adres ve konum nedir? Eski Köye Yeni Adet hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekildi? Film için set nereye kuruldu, çekim yeri neresi?

eski köye yeni adet nerede çekildi hangi şehirde

Geniş oyuncu karosunda Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder, Nail Kırmızıgül, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film doksanlı yılları anlatıyor. Doksanlı yılların sonunda bir köye gelen sağlık ekibi, en az üç evladı olan bütün hanımlara doğum kontrolü için spiral takmaya karar verir. Sağlık ekibi köyden ayrıldıktan sonra erkekler bu durum hakkında beyin fırtınası yapmaya başlarlar. Yanlış anlamalarla dolu bir sürece girilmesiyle birlikte kahkahanın bol olduğu bir hikaye seyirciye yansıtılır. Erkekler nihayetinde kadınlara takılan bu cihazın mikrofon olduğunu düşünmeye başlarlar. Bundan sonra devletin kulağının her an kendilerinde olduğunu ve dinlendiklerini zanneden erkekler, kadınların yanında politik hiçbir meseleden bahsetmemeye, onlara daha kibar davranmaya özen gösterir. Devletten takdir görmek ve sesini duyurabilmek için kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek "Vatan Sana Canım Feda" diye bağırırlar. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişecektir.

Eski Köye Yeni Adet Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri için iki şehir kullanıldı. İstanbul ilinde yer alan Beykoz ilçesinde ve Çanakkale şehrinde Ayvacık bölgesinde yer alan Asos'ta çekimler gerçekleştirildi. Köy ve kasaba sahneleri ile dikkat çeken film için önemli mekan çalışmaları yapıldı.
Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?

RTÜK Yayın Yasakları ve Netflix İçin Düzenleme Hazırlığında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, yayın yasakları ve Netflix hakkında düzenleme hazırlığında.

Bursaspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir Yabancı Kanal Bilgileri

17.03.2019 tarihli Bursaspor Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir maç linki? Bursa GS maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!