Eski Köye Yeni Adet Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Köyde Geçiyor?

Eski Köye Yeni adet filminin çekimleri nerede yapıldı? Komedi filmi Eski Köye Yeni Adet hangi köyde şehirde ilçede çekildi? Set adres konum.


Haber Tarihi : 05 Oca 2019 13:34 Son Düzenlenme Tarihi : 05 Oca 2019 23:13

 

Televizyonda ilk kez FOX TV ekranlarında Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak olan film güçlü oyuncu kadrosu, eğlenceli hikayesi ve çekim yerleri ile dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Gülistan Acet ile Ferit Karahan'ın yer aldığı Eski Köye Yeni Adet nerede çekildi, filmin çekimlerinin yapıldığı adres ve konum nedir? Eski Köye Yeni Adet hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekildi? Film için set nereye kuruldu, çekim yeri neresi?

eski köye yeni adet nerede çekildi hangi şehirde

Geniş oyuncu karosunda Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder, Nail Kırmızıgül, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film doksanlı yılları anlatıyor. Doksanlı yılların sonunda bir köye gelen sağlık ekibi, en az üç evladı olan bütün hanımlara doğum kontrolü için spiral takmaya karar verir. Sağlık ekibi köyden ayrıldıktan sonra erkekler bu durum hakkında beyin fırtınası yapmaya başlarlar. Yanlış anlamalarla dolu bir sürece girilmesiyle birlikte kahkahanın bol olduğu bir hikaye seyirciye yansıtılır. Erkekler nihayetinde kadınlara takılan bu cihazın mikrofon olduğunu düşünmeye başlarlar. Bundan sonra devletin kulağının her an kendilerinde olduğunu ve dinlendiklerini zanneden erkekler, kadınların yanında politik hiçbir meseleden bahsetmemeye, onlara daha kibar davranmaya özen gösterir. Devletten takdir görmek ve sesini duyurabilmek için kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek "Vatan Sana Canım Feda" diye bağırırlar. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişecektir.

Eski Köye Yeni Adet Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri için iki şehir kullanıldı. İstanbul ilinde yer alan Beykoz ilçesinde ve Çanakkale şehrinde Ayvacık bölgesinde yer alan Asos'ta çekimler gerçekleştirildi. Köy ve kasaba sahneleri ile dikkat çeken film için önemli mekan çalışmaları yapıldı.
Mısır'da Anadolu Ajansı ve TRT'ye Erişim Engeli

Mısır'da Muhammed Mursi'nin vefatının ardından Anadolu Ajansı ve TRT'nin internet sitelerine girişler engellendi.

Gürkan Özgümüş NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu'nun haber kanalı NTV'nin deneyimli kameramanı Gürkan Özgümüş kanaldan ayrıldığını açıkladı.

ÖZEL HABER
Kimse Bilmez Reytingleri

ATV dizisi Kimse Bilmez reytingleri nasıl, ne kadar izlendi? Kimse Bilmez reyting sonuçları, rating karnesi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

Kamu Bankaları İktidara Yakın Gazetelere Ne Kadar Reklam Verdi?

Devlet yönetimindeki kamu bankaları AK Parti iktidarına yakın gazetelere ne kadar reklam verdi?

2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!