Bizim Hikaye Merve Gerçek Adı Barış'ın Kardeşi Kimdir?

Bizim Hikaye dizisinde Barış'ın kız kardeşi, Savaş'ın bacısı kimdir? Bizim Hikaye Merve gerçek adı, asıl ismi, kaç yaşında, nereli?


Haber Tarihi : 24 Oca 2019 19:44

Perşembe akşamları FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan, tüm dünyada beğeni ile izlenen Shameless dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan Bizim Hikaye dizisine bir yeni kadın oyuncu daha katıldı. Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı diziye önümüzdeki bölümden itibaren Savaş'ın ya da bir başka deyişle Barış'ın kız kardeşi olarak Merve karakteri katılıyor. Bizim Hikaye Merve gerçek ismi nedir, kaç yaşında, asıl adı nedir, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

bizim hikaye merve gerçek adı savaşın barışın kız kardeşi kimdir

3 haftalık uzun bir aranın ardından FOX'un sevilen dizisi Bizim Hikaye 54. yeni bölümü ile yeniden ekrana gelecek. Büyük sürprizlerle başlayacak olan diziye yeni katılan oyuncu ise seyirciyi şaşırttı. Filiz ile ilişkisi yeniden başlayan Barış, sürpriz bir olayla karşı karşıya kalacak. Şimdiye kadar dizide adı dahi geçmeyen Savaş'ın kardeşi bir anda hikayeye dahil olacak ve işlerin karışmasına sebep olacak. Savcı Nihal'in hedefinde olan Filiz ve Savaş bir taraftan da ansızın ortaya çıkan kız kardeş ile uğraşmak durumunda kalacaklar. Bizim Hikaye Merve Kimdir?

Dizide Savaş'ın kız kardeşi olarak izleyeceğimiz Merve karakterini canlandıran oyuncu Nur Berfin Çiroğlu'dur. Çiroğlu, 54. bölümden itibaren diziye dahil oluyor. Son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Hande rolünü canlandıran Nur Berfin Çiroğlu, 1993 doğumlu ve şu anda 26 yaşında. Çeşitli reklamlarda boy gösteren oyuncu, Adını Sen Koy dizisinde de İpek karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Çiroğlu'nun daha önce oynadığı reklam filmleri arasında Nescafe, KFC, Yedigün, Türk Telekom, Turkcell gibi kurumların projeleri bulunuyor.
RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

VİDEO HABER
Benimle Söyle Sunucusu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması programı Benimle Söyle'nin sunucusu ve jüri üyeleri belli oldu. Programda hangi ünlü isimler yer alacak?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!