TGRT Haber Günaydın Türkiye Sunucusu Kimdir?

İhlas Medya bünyesindeki TGRT Haber'de yayınlanan sabah haber programı Günaydın Türkiye sunucusu kimdir, hangi spiker sunuyor?


Haber Tarihi : 28 Oca 2019 18:52

TGRT Haber'de sabah kuşağında yayınlanan Günaydın Türkiye programı deneyimli haberci Gökhan Kayış’a emanet edildi. Programın editörlüğünü ise yine tecrübeli bir isim olan Turan Kırkıl yapacak.

“Günaydın Türkiye” hafta içi her sabah 05:45 ile 08:45 saatlerinde interaktif olarak canlı yayınlanacak. En sıcak haberler, diplomasi, yol, hava durumu, hergün farklı yer ve mekanlardan canlı yayınlarla zenginleştirilecek olan programa izleyicilerin de sosyal medya üzerinden katılımı sağlanacak.

Gökhan Kayış Kimdir?

tgrt haber günaydın türkiye sunucusu kim sunuyor spiker ismi adı gökhan kayış

Gökhan Kayış, habercilikte tecrübeli bir isim… Meslek hayatına 1994 yılında Flash TV’de adım attı. Sırasıyla Kanal D ve NTV’de önemli haberlere imza atan Kayış son olarak Fox TV’de istihbarat şefi ve editör olarak görev yapıyordu.

TGRT Haber daha önce de güvenlik konularında uzman ve ses getiren haberlere imza atan Burak Ersemiz ve Yavuz Karakoç’u da transfer etmişti.

Burak Ersemiz kanalda istihbarat şefi olarak görev yaparken, Yavuz Karakoç ise Yurt Haberler Müdürlüğü görevini üstlendi. Ana Haberin Salih Selçuk editörlüğünde yine deneyimli haberci Ekrem Açıkel’e emanet edildiği TGRT Haber önümüzdeki dönemde iddialı haber kanallarından biri olma hedefinde.
Avlu Dizisi Tolga Gerçek Adı Komiser Kimdir?

Avlu dizisinde Tolga Komiser kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Diziye yeni giren Avlu Tolga gerçek adı asıl ismi nedir, nereli yaşı kaç?

Benfica Galatasaray Şifresiz Canlı Yayın Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 Benfica Galatasaray maçı şifresiz canlı yayın izle, rövanş maçı nasıl izlenir? Benfika GS maçı hangi yabancı kanalda uyduda link?

Zenit Fenerbahçe Maçı Şifresiz Canlı İzle Hangi Yabancı Kanalda?

21.02.2019 rövanş maçı Zenit Fenerbahçe şifresiz canlı izle. Zenit FB maçı hangi yabancı kanalda, frekansta, uyduda, link nasıl izlenir?

Mustafa Bakacak'a Posta Gazetesinde Üst Düzey Görev

Demirören Medya bünyesindeki Posta gazetesinde Mustafa Bakacak'a üst düzey bir görev verildi.

Avlu Dizisi Safiye Gerçek Adı Kör Kadın Hırsız Kimdir?

Avlu dizisindeki kör kadın hırsız kimdir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor? Avlu Safiye gerçek adı, Özdemir asıl ismi nedir?

Çarpışma'dan Sosyal Medya Başarısı

Show TV'nin sevilen dizisi Çarpışma, dünya çapında sosyal medya başarısına imza attı.

Sahibinden.com İçin Rekor Teklif İddiası

Sahibinden için İngiliz Marks & Mann’in 4,8 milyar dolar teklif ettiği iddia edildi.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?

ÖZEL HABER
Kuzgun Dizisi Reytingleri Sonuçları Ne Kadar İzlendi?

Star TV'de yayınlanan Kuzgun dizisi reyting sonuçları nasıl? Kuzgun reytingleri kaçıncı oldu ne kadar izlendi izlenme oranı rating durumu.

Demirören Medya'da Yeni Atamalar Yapıldı

Demirören Medya Grubu'nda Emrah Kurtoğlu ve Robert Zara'ya üst düzey görev verildi.

Netflix Meksika'da 50 Yeni Proje Hazırlayacak

Dijital medyanın liderlerinden biri olan Netflix, Meksika'da 50 yeni içerik için kolları sıvadı.

VİDEO HABER
Yüzleşme Dizisi Yakında Kanal D'de Başlıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme'nin oyuncuları arasında hangi ünlü isimler var? Yüzleşme oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!