Vuslat Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Konum Adres?

TRT 1'de yayınlanan Vuslat dizisi nerede çekiliyor? Vuslat hangi şehirde, ilçede çekiliyor, dizinin çekim yeri adres ve konum bilgileri.


Haber Tarihi : 11 Şub 2019 20:00

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları seyirciyle buluşan ve A23 Medya imzası ile ekrana gelen Vuslat dizisinin çekim yeri seyirciler tarafından merak edildi. Drama ve aksiyonu harmanlayan bir yapım olan ve kısa sürede ilgi çekmeyi başaran Vuslat dizisi nerede çekiliyor, dizinin adres ve konum bilgileri nelerdir? Vuslat hangi şehirde, ilçede, ilde, köyde, kasabada, denizde, sahilde çekiliyor, dizinin geçtiği ve sahne için setin kurulduğu yerler.

vuslat dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede adres konum

Oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Mehmet Özgür, Devrim Özkan, Serra Pirinç, Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde KAya, Erdem Akakçe gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi iyi insan olmak için çıökılan yoldaki gizemli bir aşk yolculuğunun serüvenini seyirciye aktarıyor. Betül Yağsağan'ın senaryosunu kaleme aldığı dizi her pazartesi günü yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.  Vuslat Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Vuslat dizisinin çekimleri genel olarak İstanbul şehrinde yapılıyor. Dizinin geçtiği bölgeler arasında Sarıyer, Kumkapı, Rumeli Kavağı gibi bölümler de bulunuyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde:

Gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem’le gerilim yaşıyor. Feride, babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride’nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.
RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.

VİDEO HABER
Benimle Söyle Sunucusu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması programı Benimle Söyle'nin sunucusu ve jüri üyeleri belli oldu. Programda hangi ünlü isimler yer alacak?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!