Vuslat Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Konum Adres?

TRT 1'de yayınlanan Vuslat dizisi nerede çekiliyor? Vuslat hangi şehirde, ilçede çekiliyor, dizinin çekim yeri adres ve konum bilgileri.


Haber Tarihi : 11 Şub 2019 20:00

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları seyirciyle buluşan ve A23 Medya imzası ile ekrana gelen Vuslat dizisinin çekim yeri seyirciler tarafından merak edildi. Drama ve aksiyonu harmanlayan bir yapım olan ve kısa sürede ilgi çekmeyi başaran Vuslat dizisi nerede çekiliyor, dizinin adres ve konum bilgileri nelerdir? Vuslat hangi şehirde, ilçede, ilde, köyde, kasabada, denizde, sahilde çekiliyor, dizinin geçtiği ve sahne için setin kurulduğu yerler.

vuslat dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede adres konum

Oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Mehmet Özgür, Devrim Özkan, Serra Pirinç, Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde KAya, Erdem Akakçe gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi iyi insan olmak için çıökılan yoldaki gizemli bir aşk yolculuğunun serüvenini seyirciye aktarıyor. Betül Yağsağan'ın senaryosunu kaleme aldığı dizi her pazartesi günü yeni bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.  Vuslat Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Vuslat dizisinin çekimleri genel olarak İstanbul şehrinde yapılıyor. Dizinin geçtiği bölgeler arasında Sarıyer, Kumkapı, Rumeli Kavağı gibi bölümler de bulunuyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde:

Gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem’le gerilim yaşıyor. Feride, babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride’nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!